Dodaj do ulubionych

Lighthouse

12.11.19, 21:42
Czy ematka może już widziała. Albo czeka na ten film?

--
Rodziny niepełne i nietradycyjne to te, w których nie ma kota.
Obserwuj wątek
      • triismegistos Re: Lighthouse 13.11.19, 04:48
        Ja już miałam okazję na festiwalu. Irlandczyka też, ale nie ma co porównywać. Niesamowita rzecz, inna sprawa, czy spodoba się ludziom.

--
    • mrs.solis Re: Lighthouse 13.11.19, 00:34
      U nas leci to w kinie. Wlasnie zobaczylam trailer i wolalabym poprasowac skarpety niz to ogladac. Przypomina mi to Noz w wodzie i Kustyczke czyli jedne z najgorszych filmow jakie widzialam.

--
      http://s17.rimg.info/94f1aa849ae7d6fc1cd7782d5aa29dac.gif
      • bi_scotti Re: Lighthouse 13.11.19, 03:02
        Widzialam. Superb. Aczkolwiek faktycznie depressing koncertowo. No ale ja kocham/wielbie Willem Defoe wiec nawet gdyby gral Czerwonego Kapturka to poszlabym zobaczyc a coz dopiero w takim majstersztyk! Lubiacym creepy babranie sie w ludzkich schozach polecam serdecznie. Cheers.

PS. Poczatkowo myslalam, ze to takie "teatralne kino" i ze moze lepiej byloby toto ogladac w teatrze ale jednak nie, definitely nie - zdjecia, natura stanowia equal part calego odbioru - super film od poczatku do konca ze wszystkimi details!

--
        "There is a crack in everything, that's how the light gets in"
        Leonard Cohen
    • owmordke Re: Lighthouse 13.11.19, 08:24
      Ja czekam. W uk bedzie w styczniu. Witch byla swietna (szczegolnie brawurowe zakonczenie) wiec mam nadzieje na podobnie pozytywne doswiadczenie.
    • triismegistos Re: Lighthouse 29.11.19, 13:53
      Jako, że dzisiaj premiera podnoszę wąteczek. Wiem, że film jest dość trudno dostępny, ale we Wrocławiu i w Warszawie na pewno będzie wyświetlany smile

--
      • lellapolella Re: Lighthouse 29.11.19, 14:38
        U mnie będzie pod koniec grudnia, yess! A już się martwiłam, że w dziurze nie zagrają.

--
        Zanim piękno zniknie z tego świata, będzie jeszcze przez chwilę istnieć jako pomyłka. M. Kundera
        • triismegistos Re: Lighthouse 29.11.19, 14:46
          Cieszę się smile Film jest dość... dziwny i niestety może przejść bez echa, a byłaby to wielka szkoda.

--
          spotted madka to taki krzyk pustych macic.
          by mrozkagrazka

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka