Dodaj do ulubionych

Jakie ciuchy nosicie

13.11.19, 22:48
mimo, że doskonale wiecie, że nie pasują do waszej figury, urody, charakteru ale je lubicie?
U mnie to rurki. Wiem, że grubasy nie powinny itp. ale ja się w rurkach czuję najlepiej. Zawsze mam do nich coś dłuższego, tunikę, koszulę itd.
Dopasowane bluzki z dekoltami. Nie obcisłe, nie z biustem wylewającym się. Nosząc rozm. 46- 48 i 75K powinnam nosić luźniejsze rzeczy no ale wtedy dopiero namiotowato wyglądam ( tak sądzę przynajmniej😜).
No i czarne ubrania. Jak w wiecznej żałobie...

--
http://emotikona.pl/gify/pic/pajak.gif
Obserwuj wątek
    • chicarica Re: Jakie ciuchy nosicie 13.11.19, 23:09
      Rurki. Mam wywalone. Wygladam w nich jak pol miliona dolarow, wiec nosze.
      Dekolty tez.
      Oprocz tego zdarza mi sie nosic poziome paski i dlugie paznokcie (wlasne) pomalowane na czerwono lub rozowo. Oraz dekolt typu nagie ramiona, nie obchodzi mnie ze przy moim rozmiarze wszystkiego z naciskiem na biust powinnam pewnie dekolt w serek. Nie szkodzi. Czuje sie doskonale w grubym swetrze z nagim ramieniem, wiec nosze.

--
      ---
      Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
    • ga-ti Re: Jakie ciuchy nosicie 13.11.19, 23:11
      Wygodne buty, wiem, że pasowałyby zupełnie inne, najlepiej na obcasie, ale na chodzenie dłuższe niż trasa dom-auto-pomieszczenie z siedzeniem wybieram komfort.
      Zresztą w większości ciuchów wybieram wygodę, więc za bardzo elegancko to nie wyglądam wink a do tego lubię czasem coś wesołego, typu kolorowa apaszka, kolczyki-pajączki, koraliki z kolorowych szkiełek, wesołe skarpetki wink
      • jak_matrioszka Re: Jakie ciuchy nosicie 14.11.19, 08:04
        Też nie wiem, bo jak coś lubie, to pewnie "wypieram" to że źle w tym wygladam, mi sie podoba. Na humor pomaga nieświadomość niepasowania do ciuchów, albo radość z łamania reguł. A jak innym sie nie podoba, no to już ich problem wink
    • aandzia43 Re: Jakie ciuchy nosicie 13.11.19, 23:31
      Buty na płaskim obcasie a dla urody powinnam wyższe bo jestem niewysoka i mam krótkie nogi. Ale zlewam to bo mi strasznie niewygodnie.

--
      "Nie mam żalu do nikogo, sama sobie krzywdę zrobię"
    • gulcia77 Re: Jakie ciuchy nosicie 13.11.19, 23:39
      Skórzane ramoneski. Do urody (w sensie tuszy 😜) to mi pewnie nie pasują. Za to do charakteru jak ulał. Dżinsy bootcut, buty cyklistówki albo sztyblety. Jak tylko robi się ślisko Timberlandy. Mam w nosie, co sobie ktoś myśli - najważniejszy jest komfort mojego lewego kolana. Nie noszę czapek, ale mam niezłą kolekcję kapeluszy, chust i apaszek.

--
      "Emancipate yourselves from mental slavery
      None but ourselves can free our minds"
      • alpepe Re: Jakie ciuchy nosicie 14.11.19, 12:21
        Ja nie wink, aczkolwiek czarne sukienki w lato są fajne big_grin

--
        "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
    • mrs.solis Re: Jakie ciuchy nosicie 13.11.19, 23:47
      Nie nosze rzeczy, ktore do mnie nie pasuja, ale musze przyznac, ze kiedy mi sie przytylo czasem kupowalam rzeczy dla ciezarnych. Kiedys nawet ktos mnie zapytal , w ktorym miesiacu jestem i wypalilam, ze jestem poprostu gruba , a nie w ciazy tongue_out Mina tego kogos bezcenna.

--
      http://s17.rimg.info/94f1aa849ae7d6fc1cd7782d5aa29dac.gif
    • aankaa Re: Jakie ciuchy nosicie 14.11.19, 00:03
      Nosząc rozm. 46- 48 i 75K

noszę mniejszy rozmiar a 75 by mnie przecięło na pół, no ciut wyżej
      lubisz wrzynający się stanik ?

--
      jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
      • bi_scotti Re: Jakie ciuchy nosicie 14.11.19, 02:57
        Skorzany "gestapowski" plaszcz. Moj maz go nienawidzi, bo mu sie "kojarzy". A ja go lubie, czuje sie w nim taka "fit & decisive" wink Lubie jego zapach i funky podszewke. Moze powinnam byc lepsza zona i plaszcz oddac biednym … hmmm … jeszcze do tego nie dojrzalam tongue_out Cheers.

--
        "There is a crack in everything, that's how the light gets in"
        Leonard Cohen
    • snakelilith Re: Jakie ciuchy nosicie 14.11.19, 03:16
      Bluzki i tuniki oversize, bo mnie pogrubiają, ale nie znoszę kiedy materiał opina się na biuście i wolę jak bluzka majda mi się w talii i na biodrach.
      Spodnie w typie jogger pants, mało elegancko, wylądam praktycznie jak w dresie, ale wygoda nie do opisania.
      Łódkowe wykroje pod szyją, chyba nie powinnam, bo skraca mi szyję i powinnam nosić głębsze wycięcia w kształcie litery V, ale mam bardzo wrażliwą skórę na dekolcie i wyjście kilka razy z takim dekoltem latem zawsze kończy się walką z przebarwieniami jesienią. Wolę więc dekolt zakrywać.
      Jedno, czego bardzo pilnuję, to by nie nosić nietwarzowych kolorów, bo nawet w worku można wyglądać uroczo, pod warunkiem, że worek będzie miał dobry kolor.
      • aandzia43 Re: Jakie ciuchy nosicie 14.11.19, 14:11

> Jedno, czego bardzo pilnuję, to by nie nosić nietwarzowych kolorów, bo nawet w
        > worku można wyglądać uroczo, pod warunkiem, że worek będzie miał dobry kolor.

Zgadzam się.

--
    • lot_w_kosmos Re: Jakie ciuchy nosicie 14.11.19, 05:37
      Nie mam takich ubrań.
      Jak wiem, że coś nie dla mnie, to nie ma bata, żebym założyła.

A co do rurek i "grubasów", to uważam, że grubszym dziewczynom właśnie w rurkach jest doskonale.
      Te porady "stylistów", że spodnie szerokie, z wysokim stanem, że to i tamto, śmieszą mnie i rozkładają na łopatki, zwłaszcza, jak widzę dziewczyny przy kości tak wtstylizowane i ubrane. Rurki to jest to!
      • manon.lescaut4 Re: Jakie ciuchy nosicie 14.11.19, 08:00
        Zgadzam się, miałam właśnie to pisaćsmile to jest fatalny mit modowy, ze najlepsze są proste bądź szerokie nogawki, zwłaszcza dla grubszych dziewczyn. A w życiu. Wtedy dopiero jest efekt kolumny, w rurkach przynajmniej widać kształt nóg i to, ze łydki, nawet jeśli ogólnie nie najszczuplejsze, są jednak węższe od ud. Jakaś luźniejsza, dłuższa (ale bardziej do bioder niż pół uda) góra i jest naprawdę ok.
        • joasia33 Re: Jakie ciuchy nosicie 14.11.19, 12:40
          Dokładnie tak! Dopiero kilka lat temu po chorobie zmądrzałam i wymieniając garderobę po schudnięciu nabyłam wyłącznie spodnie z wąskimi nogawkami. Nigdy więcej szerokich lub prostych nogawek. Pogrubiają straszliwie! I nikt mi nie powie, że nie.

--
          fotoforum.gazeta.pl/5,2,joasia33.html
      • chicarica Re: Jakie ciuchy nosicie 14.11.19, 13:00
        Też mi się tak wydaje. A już najgorsze na grubej są dzwony. Wtedy i udziec jest gruby, i łydka.

--
        ---
        Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
        • aandzia43 Re: Jakie ciuchy nosicie 14.11.19, 14:20
          Bo dzwony są dla kobiet z nieszerokimi biodrami i udami. Jako posiadaczka w/w z dobrym efektem estetycznym nosiłam lekko rozszerzane dzwony nawet jak byłam nieszczególnie szczupła (no, gruba też nie). A rurki są fajne i pasują większości kobitek smile Odpadają tylko laski z krzywymi nogami.

--
      • ck2 Re: Jakie ciuchy nosicie 14.11.19, 13:24
        Yyy, no jednak nie. Z obserwacji naulicznych - grube kobiety dużo lepiej wyglądają w spodniach z prostymi nogawkami niż w rurkach. W ogóle rurki bezlitośnie obnażają wszelkie defekty figury od pasa w dół. No chyba, że założy się do nich tunikę do kolan.
        Ja noszę rozmiar 36, nogi to najwiekszy atut mojej sylwetki, ale jestem niska. I nie w każdych rurkach wyglądam dobrze.
    • kotejka Re: Jakie ciuchy nosicie 14.11.19, 06:16
      Ja uwielbiam spódnice maksi i taka długość bibliotekarki do pół lydki
      Bardzo grzech, jak twierdzi mąż i mama, bo mam szczupłe zgrabne nogi i powinnam krótko, ale wolę tak
      Tuniczki lubię i wiem, że to zbrodni dla stylu, bo elegancka kobieta nie powinnz, a ja lubię i nosze, choć tylko nieformalne i rzadko
      Swetrzyska oversize wielkie, długie, szerokie
      Chowają wszystko - biust talię, ale mi w nich ciepło os września do marca
      Krótkie szorty latem - czasem mi coś mówi, że już wiek nie ten (40+) ale latem mi najwygodniej
    • klaviatoorka Re: Jakie ciuchy nosicie 14.11.19, 07:20
      traperki- ostatnio mam fazę na Maciejki, dość nietypowe są. Do tego skinny jeans, golfy i rozmaite żakiety. Futrzane kamizelki, poncha i olbrzymie męskie kurtki po kolana. W ogóle lubię męskie bluzy. A bliscy wciąż namawiają mnie na sukienki

--
      Prawdomówność - to brak umiejętności szybkiego wymyślenia innego wariantu
        • black_magic_women Re: Jakie ciuchy nosicie 14.11.19, 22:29
          aqua48 napisała:

> pani-nick napisała:
          >
          > > Nic mi nie przychodzi do głowy. Jak w czyms złe wyglądam to się w tym zle
          > czuje
          > > , wiec nie nosze raczej.
          >
          > Ja mam tak samo.

I ja! Chyba, że moje adidasy gazele, bo są już znoszone.
    • jolie Re: Jakie ciuchy nosicie 14.11.19, 08:21
      Nie noszę raczej ciuchów, które nie pasują mojej figurze. Ale chwila - jestem zwolenniczką ematkowego modowego koszmaru czyli rurek (najlepiej biodrówek) i balerin. Jako niska osoba z dosyć szerokimi biodrami nie powinnam tego nosić, ale dla mnie to wygodne. Zakładam czasem ubrania 'nieadekwatne do mojego wieku' czyli długość sporo przed kolano - uważam, że w takiej mi najlepiej, bo łydki, mimo wzrostu, mam długie i szczupłe. Nie lubię rzeczy typu oversize, długości maxi, długości sukienek do połowy łydki (spodnie mogą być) i choćby były najwygodniejsze i dobrze by mi w tym było, to nie założę - odpychają mnie.
    • joanna266 Re: Jakie ciuchy nosicie 14.11.19, 08:30
      Lubię się ciuchowo wyróżniać z tłumu więc ciucha nie może nosic polowa ulicy. Niestety mam też słabość do rzeczy markowo-drogich. Za buty które pokocham mogę wydac i ze trzy koła. Ale wcześniej koło nich dlugo chodzę .Lubię żeby był akcent wyrazisty. Miękkie, miłe tkaniny. Sukienki które podkreślają moje kształty,rurki również bardzo chetnie.Ostatnio kupiłam dwie pary legginsow w calzedonia i super się noszą. Ogólnie na ciuchy wydaje za dużo kasy.ale wyznaje zasadę nie zjem
      a powyglądam winkAle żeby nie było ze ja tylko o ciuchach i dla ciuchów to w książki też inwestuje. Ostatnio w e-bookasmile

--
      gdybyś mówił językami ludzi i aniołów a internetu byś nie miał..smile
      • joanna266 Re: Jakie ciuchy nosicie 14.11.19, 08:50
        Qzwa skupiłam się na tym by odpowiedzieć na pytanie w tytule "jakie ciuchy nosicie"Nie doczytałam reszty smileOdpowiem tutaj.Staram się nie nosić rzeczy które mi szkodzą . Ale chyba wszystko z takich miałam na sobie chociaż jeden raz.w tym spodnie biodrówki, spódnica warstwowa tiulowa ala balerina, botki za kostkę,bez obcasa .I hit nad hitami czapkę w stylu rosyjski konsomolec.z lisa była bodajże, nausznikami. Myślałam że to ostatni wyczes A teraz gdy patrze na foty z przed lat pozostaje mi płacz że śmiechu. Takich wpadek było pewnie więcej wink

--
        gdybyś mówił językami ludzi i aniołów a internetu byś nie miał..smile
        • mayaalex Re: Jakie ciuchy nosicie 14.11.19, 13:01
          Czapka konsomolec jest super. Jeden z nielicznych fasonow, w ktorym mi dobrze. Na szczescie teraz mieszkam w kraju gdzie -3 ti kleska zywiolowa i sporo jezdze samochodem wiec daje rade bez czapek.
    • heca7 Re: Jakie ciuchy nosicie 14.11.19, 08:40
      Nie ma mowy. Jestem wyjątkowo krytyczna wobec własnego wyglądu. Nie założę więc niczego co mi się podoba na wieszaku ale nie pasuje do mojej figury.

--
      Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
      • black_magic_women Re: Jakie ciuchy nosicie 14.11.19, 22:33
        Rozumiem cie doskonale. Czasem tylko zazdroszczę, że 20 lat temu wszystkie z koleżankami byłyśmy takie krytyczne, nie jak dzisiejsze dziewczyny, które bez jakichkolwiek zachamowń noszą to na co mają ochotę...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka