Dodaj do ulubionych

pisia policja strzela w plecy

14.11.19, 13:28
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25408838,konin-policjant-postrzelil-mlodego-mezczyzne-ten-zmarl-pomimo.html#opinions

jacys wielbiciele czy wielbicielki dzogingu uwazajcie
mozna dostac kule w plecy
Obserwuj wątek
    • alicia033 Re: pisia policja strzela w plecy 14.11.19, 14:10
      ciekawe, co na to czołwy obrońca kulsonów z tego wątku:
      forum.gazeta.pl/forum/w,567,168939765,168939765,Nowe_uprawnienia_drogowki_.html
      --
      45rtg o muzykach:
      "Do czynności grania na instrumencie nie trzeba nic, poza sprawnością manualną i ewentualnie oddechową. Nawet słuch nie jest potrzebny, chyba że do skrzypiec, albo puzonu. Wciska się określone klawisze, albo progi i gra muzyka."
      • livia.kalina Re: pisia policja strzela w plecy 14.11.19, 14:35
        >Raczej dilerzy uważajcie...
        nie wiadomo, czy to diler. Wykaże to śledztwo. Wiadomo, że była to osoba uciekająca. Uciekać prze Policją można z rożnych powodów, nawet całkiem głupich.

--
        super_hetero_dyna:
        "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
      • asia-loi Re: pisia policja strzela w plecy 14.11.19, 14:53
        rb_111222333 napisał(a):

> Jak ktoś ucieka przed policją to sam jest sobie winien.

Też tak uważam. Ktoś, kto nie ma nic na sumieniu nie ucieka przed policją, pozwala się normalnie wylegitmować i wyjaśnić sprawę.

--
        Gdy jedna osoba cierpi na urojenia, nazywamy to szaleństwem.
        Gdy wielu ludzi cierpi na urojenia, nazywamy to religią.
        • iwoniaw Re: pisia policja strzela w plecy 14.11.19, 15:01
          asia-loi napisała:

> rb_111222333 napisał(a):
          >
          > > Jak ktoś ucieka przed policją to sam jest sobie winien.
          >

>
          > Też tak uważam. Ktoś, kto nie ma nic na sumieniu nie ucieka przed policją, pozw
          > ala się normalnie wylegitmować i wyjaśnić sprawę.
          >
          >

Oczywiście. A w ogóle to odstrzelcie wszystkich, Bóg rozpozna swoich big_grin
          Wszak jeśli ktoś nic nie ma na sumieniu, to śmierć mu niestraszna, a anielski orszak jego duszę przyjmie big_grin big_grin big_grin

--
          Spójrzmy na ciąg cyfr: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7. Gdzie ukryła się ósemka?
          Na pierwszy rzut oka w podanym ciągu ósemki nie ma. A kiedy przyjrzymy się uważnie jeszcze raz, cyfry osiem nadal nie dostrzeżemy. Ciekawostką jest, że sztuczka ta udaje się tylko wtedy, kiedy w ciągu cyfr nie ma ósemki.
        • bigzaganiacz Re: pisia policja strzela w plecy 14.11.19, 15:05
          , pozwala się normalnie wylegitmować i wyjaśnić sprawę.

wez , zal na was patrzec jak jestescie skundleni i jeszcze uwazacie ze wszytko jest ok

co to znaczy pozwala sie normalnie wylegitymowac , jakie qurka normalnie co w tym normalnego
          stoje sobie nic nie robie poprostu sotoje jakim prawem pies czegokolwiek odemnie chce
          w normalnym kraju jakos nikt nigdy mnie nie legitymowal i do tego jaka sprawe mam wyjasniac ,ze sobie stoje ?
        • iwles Re: pisia policja strzela w plecy 14.11.19, 15:12
          asia-loi napisała:

> Też tak uważam. Ktoś, kto nie ma nic na sumieniu nie ucieka przed policją, pozw
          > ala się normalnie wylegitmować i wyjaśnić sprawę.
          >

a jak ma coś na sumieniu, to można go zabić. Strzałem w plecy. uncertain

• asia-loi Re: pisia policja strzela w plecy 14.11.19, 17:33
            iwles napisała:

> a jak ma coś na sumieniu, to można go zabić. Strzałem w plecy. uncertain
            >
            >

Ale jakby nie uciekał, to by policjant nie strzelał.
            Mnie dwa razy policja legitymowała, bo raz przeszłam na czerwonym świetle, a drugi raz w miejscu gdzie nie ma pasów. Groził mi mandat. Mandatu nie dostałam, zostałam tylko pouczona.
            Ja już byłam na chodniku, jak usłyszałam że zatrzymuje się samochód z piskiem opon (to było wieczorem) i usłyszałam: pani pozwoli, odwracam się, patrzę policja, więc podeszłam do radiowozu i usłyszałam: proszę dokumenty. Dałam się wylegitymować. I co, miałam uciekać?

--
            • bigzaganiacz Re: pisia policja strzela w plecy 14.11.19, 17:45
              Mnie dwa razy policja legitymowała, bo raz przeszłam na czerwonym świetle, a drugi raz w miejscu gdzie nie ma pasów. Groził mi mandat. Mandatu nie dostałam, zostałam tylko pouczona.

lol normalnie zycie na krawedzi a twoja ksywa w srodowisku gangsterow to przechodzien bueheheh

nie wiem czy pojmujesz innosc tej sytuacji gdy cos tam "przeskrobalas" i cie psy zobaczyly
              a stoisz sobie a psy cie nekaja bez powodu
              • asia-loi Re: pisia policja strzela w plecy 14.11.19, 18:24
                bigzaganiacz napisał(a):

> lol normalnie zycie na krawedzi a twoja ksywa w srodowisku gangsterow to przechodzien bueheheh

Nie należę do żadnego gangu więc żadnej ksywy nie mam. A Ty jesteś kawał chama.

> nie wiem czy pojmujesz innosc tej sytuacji gdy cos tam "przeskrobalas" i cie psy zobaczyly a stoisz sobie a psy cie nekaja bez powodu

No to tym bardziej nie powinien uciekać i powinien pozwolić się wylegitymować.
                Mnie groził mandat, czego byłam świadoma - a nie uciekałam.
                Zastrzelonemu nie groziło w/g Ciebie nic. Przecież tylko sobie stało niewiniątko. Więc niewiniątko pewnie też było świadome, że skoro jest niewinny to nic mu nie grozi, nawet pouczenie. Policjant chciał go tylko wylegitymować - ma takie prawo.
                Dla Ciebie pewnie byłoby lepiej, żeby to policjant został zastrzelony, w końcu w/g Ciebie to pies.
                --
                  • asia-loi Re: pisia policja strzela w plecy 14.11.19, 18:44
                    tanebo6.0 napisał:

> Czyli popierasz karę śmierci bez procesu za ucieczkę?

Nie wolno uciekać przed policjantami, bo może to właśnie tak się skończyć. I dla własnego bezpieczeństwa każdy powinien być tego świadomy.
                    Tak samo jak nie wolno włamywać się do czyjegoś domu, bo napadnięty czy okradany może umieć się obronić.
                    W Polsce już były przypadki, że okradany, napadany zabił przestępcę i to ten co umiał się obronić, ten co został napadnięty był winny i miał kłopoty, a bandzior był uznany za niewinną ofiarę.

--
                    • tapatik Re: pisia policja strzela w plecy 16.11.19, 20:40
                      asia-loi napisała:

> Nie wolno uciekać przed policjantami, bo może to właśnie tak się skończyć.
                      > I dla własnego bezpieczeństwa każdy powinien być tego świadomy.

Czy możesz podać podstawę prawną?

> Tak samo jak nie wolno włamywać się do czyjegoś domu, bo napadnięty czy okradany może umieć się obronić.

Nie wolno włamywać się do czyjegoś domu, bo tego zakazuje prawo, a nie dlatego, że napadnięty może umieć się bronić. Argumentacja bez sensu.

> W Polsce już były przypadki, że okradany, napadany zabił przestępcę i to ten co umiał się obronić,
                      > ten co został napadnięty był winny i miał kłopoty, a bandzior był uznany za niewinną ofiarę.

Co to ma wspólnego z ucieczką przed policjantami?

--
                      Pieniądze nie zmieniają człowieka.
                      Pieniądze pozwalają mu być sobą.
            • dziennik-niecodziennik Re: pisia policja strzela w plecy 15.11.19, 10:41
              mnie wylegitymowali bo stalam na przystanku wraz z grupą rozrabiającej, pijanej młodziezy. no i co, wylegitymowali, dali alkomat, nie czepiali sie, podziekowali i poszli zając sie rozrabiakami.
              nie widze powodu żebym sie miała rzucac do ucieczki tylko dlatego że uprawniona osoba prosi o wylegitymowanie sie.

--
              "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
              Pietrek + Solejuk wink
                    • dziennik-niecodziennik Re: pisia policja strzela w plecy 15.11.19, 11:19
                      po pierwsze - spokojnej osoby ktora nie jest pijana w sztok na izbe nie zawiną. po drugie - nawet jak chcą zawinąc, a mi sie to nie podoba, to w dalszym ciągu szarpanie się z policją byloby z mojej strony debilizmem. mogę potem dochodzic sprawiedliwosci, jak najbardziej, ale nie wyrywam się, nie uciekam, nie walczę, bo to jest proszenie się o kłopoty.

--
                      "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
                      Pietrek + Solejuk wink
                      • spanish_fly Re: pisia policja strzela w plecy 15.11.19, 13:54
                        Nie wiesz, co się może wydarzyć - możesz mieć atak psychozy, Twój mąż może mieć początki alzheimera, Twoje dziecko może dostać korby po jakichś narkotykach, które ktoś mu dorzuci do napoju nawet bez jego wiedzy. Sam fakt, że ktoś ucieka, zachowuje się dziwnie nie jest powodem, żeby do niego strzelać z ostrej broni. W ogóle takie uliczne patrole nie powinny, moim zdaniem, być w nią wyposażone - są paralizatory, jest broń gazowa. Broń ostrą powinny mieć jednostki specjalne udające się na akcje specjalne.
                        • m.y.q.2 Re: pisia policja strzela w plecy 15.11.19, 14:17
                          Jeżeli ten chłopak nawet był dillerem, to nie znaczy, że krawężnik może zastąpić sąd. Ponadto uprzejmie przypominam, że w Polsce dawno temu zniesiono karę śmierci, są inne, bardziej cywilizowane metody karania przestępców. Ale przestępstwo należy człowiekowi udowodnić, w innym przypadku jest niewinny, nie dla wszystkich e - matek to jest jasne, co stwierdzam z ubolewaniem.
                          Czy to zabójstwo ma coś wspólnego z prawem lub sprawiedliwością? To już sobie każdy na to pytanie musi w swoim sumieniu odpowiedzieć.
                          Mnie, to, co wczoraj zaszło w Koninie skojarzyło się z POLOWANIEM.

--
                          Bardzo mi się podoba traktowanie czytania ksią­żek jako braterskiego i siostrzanego obowiązku mo­ralnego wobec bliźnich.
                          Olga Tokarczuk. Bieguni.
                  • tapatik Re: pisia policja strzela w plecy 18.11.19, 17:27
                    dziennik-niecodziennik napisała:

> no to bym wylądowała. i co z tego?

Została byś na kilka godzin zatrzymana i potraktowana jak pijaczyna pomimo, że nikomu nie zagrażasz.

--
                    • dziennik-niecodziennik Re: pisia policja strzela w plecy 18.11.19, 19:07
                      Ponownie - co z tego?
                      Ucierpialaby moja godnosc co najwyzej.
                      W dalszym ciagu nie przyszloby mi do glowy zeby sie z policjantami szarpac.

--
                      Pietrek + Solejuk wink
                      • tapatik Re: pisia policja strzela w plecy 18.11.19, 19:23
                        OK, twoje życie i twoje pieniądze. Ja wolałbym spać za darmo w swoim łóżku i nie mieć takich atrakcji.
                        Swoją drogą jaka jest podstawa prawna do sprawdzania trzeźwości osobnika, który nie popełnił żadnego przestępstwa lub wykroczenia?

--
                        • dziennik-niecodziennik Re: pisia policja strzela w plecy 19.11.19, 10:09
                          tez bym wolaa, ale nawet jakby do tego doszo, to wolałabym wyjasniac sprawe po fakcie, chocby wnosząc sprawe, niz szarpac sie z policją czy jej uciekac.

--
                          Pietrek + Solejuk wink
          • noemi29 Re: pisia policja strzela w plecy 16.11.19, 23:02
            iwles napisała:

> asia-loi napisała:
            >
            >
            > > Też tak uważam. Ktoś, kto nie ma nic na sumieniu nie ucieka przed policją
            > , pozw
            > > ala się normalnie wylegitmować i wyjaśnić sprawę.
            > >
            >
            >
            > a jak ma coś na sumieniu, to można go zabić. Strzałem w plecy. uncertain
            >
            > W jakie plecy??? Są artykuły wyjaśniające, że kula trafiła go w klatkę piersiową. A za chwilę wyjdą jeszcze inne,nowe fakty.
        • alicia033 Re: pisia policja strzela w plecy 14.11.19, 15:14
          asia-loi napisała:

> Ktoś, kto nie ma nic na sumieniu nie ucieka przed policją, pozwala się normalnie wylegitmować i wyjaśnić sprawę.

no, jak Igor Stachowiak, co?
          pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Amier%C4%87_Igora_Stachowiaka

--
          black_halo napisała:
          >Piłsudski to największa tragedia w polskiej historii a pomnik ma w każdej dziurze i się >go prawie na ołtarze wynosi jako symbol patriotyzmu.
          • asia-loi Re: pisia policja strzela w plecy 14.11.19, 18:31
            alicia033 napisała:

>
            > no, jak Igor Stachowiak, co?

I w/g Ciebie tu była taka sama sytuacja?
            Dlaczego niewiniątko nie chce się wylegitymować przed policjantem i ucieka przed policjantem.

--
            • alicia033 Re: pisia policja strzela w plecy 14.11.19, 18:39
              nie rób że z siebie głupszej, niż jesteś, asia-loi.
              W przypadku Stachowiaka była sytuacja, dokładnie taka, jak twierdziłaś, że powinna być: czyli: Stachowiak nie uciekał, dał się zatrzymać do wyjaśnienia.
              I skończyło się zamordowaniem go przez kulsonów na komendzie.

--
              45rtg o muzykach:
              "Do czynności grania na instrumencie nie trzeba nic, poza sprawnością manualną i ewentualnie oddechową. Nawet słuch nie jest potrzebny, chyba że do skrzypiec, albo puzonu. Wciska się określone klawisze, albo progi i gra muzyka."
              • asia-loi Re: pisia policja strzela w plecy 14.11.19, 18:48
                alicia033 napisała:

> nie rób że z siebie głupszej, niż jesteś, asia-loi.

A tak bez obrażania nie możesz dyskutować?

> W przypadku Stachowiaka była sytuacja, dokładnie taka, jak twierdziłaś, że powinna być: czyli: Stachowiak nie uciekał, dał się zatrzymać do wyjaśnienia. I skończyło się zamordowaniem go przez kulsonów na komendzie.
                >

Czyli co, za każdym razem jak kogoś policja będzie chciała wylegitymować należy uciekać, TAK?

--
                • alicia033 Re: pisia policja strzela w plecy 14.11.19, 18:57
                  asia-loi napisała:

> > nie rób że z siebie głupszej, niż jesteś, asia-loi.[/i]

nie pisz głupot, to nie będziesz miała problemu, że wypadasz, jak wypadasz.

> Czyli co, za każdym razem jak kogoś policja będzie chciała wylegitymować należy
                  > uciekać, TAK?

no i świetnie potwierdzasz, że z rozumem ci nie po drodze.

--
                  black_halo napisała:
                  >Piłsudski to największa tragedia w polskiej historii a pomnik ma w każdej dziurze i się >go prawie na ołtarze wynosi jako symbol patriotyzmu.
        • jowita771 Re: pisia policja strzela w plecy 14.11.19, 20:53
          asia-loi napisała:

> rb_111222333 napisał(a):
          >
          > > Jak ktoś ucieka przed policją to sam jest sobie winien.
          >

>
          > Też tak uważam.

Zwykle się z Tobą zgadzam, ale tu jednak nie. Mam nadzieje, że to faktycznie był diler i wtedy nawet mi go nie żal, ale takim uciekającym może być zupełnie niewinny człowiek, a tylko np. chory psychicznie albo niepełnosprawny umysłowo i nie mający nic na sumieniu.

--
          w ukladzie wolna kobieta-niewolny facet co sie maja ku sobie:
          czlowiek z wagina to scierka i szmata
          czlowiek z penisem to odpowiedzialny i przetestowany ojciec i maz /by k1k2/
        • mdro Re: pisia policja strzela w plecy 15.11.19, 10:38
          Asiu, bo zapewne nie wiesz, a kiedyś może Ci się to przydać - policjant nie może ot tak sobie wylegitymować kogoś. Musi mieć podstawę faktyczną - tzn. podejrzewać tego kogoś o popełnienie przestępstwa bądź wykroczenia (np. przejścia przez jezdnię w miejscu niedozwolonym) albo uważać, że ten ktoś jest podobny do osoby poszukiwanej.

--
          "mam świadomość, że jestem sterowanym botem" - 1elka26 na forum emama
        • spanish_fly Re: pisia policja strzela w plecy 14.11.19, 15:20
          Masz dzieci? Jesteś pewna, że nigdy nie spanikują przyłapane na paleniu jointa, gdzieś w parku i nie zaczną uciekać?

Ostrą broń powinny mieć tylko specjalne jednostki, interweniując w przypadkach, kiedy jest faktycznie zagrożenie. Patrole uliczne najwyżej paralizatory i pałki.

Nie wspomnę już o tym, że bardzo wielu policjantów po prostu kiepsko obchodzi się z bronią. Ten z tej historyjki nie miał żadnego powodu strzelać tak, żeby zabić. Powinien go najwyżej postrzelić.
          • bigzaganiacz Re: pisia policja strzela w plecy 14.11.19, 15:25
            Jesteś pewna, że nigdy nie spanikują przyłapane na paleniu jointa, gdzieś w parku i nie zaczną uciekać?

zapewne sa tak wychowane ze dokonaja obywatelskiego zatyrzymania i zadzwonia po psy

a tak na serio , kolejny raz typowe polactwo wyplynelo , jakis diler dobrze mu ,
            do jednego gupiego z drugim nie dociera ze piszac dobrze mu daje psom przyzwolenie na strzelanie do swojego dziecka czy tam brata czy swata
          • profes79 Re: pisia policja strzela w plecy 14.11.19, 15:40
            Strzelałaś kiedyś z broni krótkiej do celu odległego bodajże o 20 metrów? Nawet nieruchomego?
            A po drugie - wstępne informacje sugerują, że nie "strzelił w plecy" tylko strzelił zaatakowany. Szczegóły powinniśmy poznać w ciągu tygodnia (prokurator ma pięć dni na ustalenie dalszego toku postępowania).

--
            Witoldzbazin i Big_news - mała (na szczęście) wesoła gromadka trolli FŁ
              • profes79 Re: pisia policja strzela w plecy 14.11.19, 15:50
                Owszem, ale jeżeli strzelał w samoobronie to może juz niekoniecznie miał wyjście.

W takich dyskusjach przypomina mi się nieśmiertelny Kiler:

Wiesz co mówią? Że jak chcesz komuś dać w pysk, to podejdź do Policjanta. Nie odda. Bo się boi...

--
                Witoldzbazin i Big_news - mała (na szczęście) wesoła gromadka trolli FŁ
                • spanish_fly Re: pisia policja strzela w plecy 14.11.19, 16:00
                  Nawet jeśli formalnie miał prawo strzelić, jeśli tamten faktycznie wyciągnął nożyczki (o ile faktycznie wyciągnął) to nie powinien moim zdaniem tego zrobić, jeśli nie był w bezpośrednim zasięgu tych nożyczek.

>>>Wiesz co mówią? Że jak chcesz komuś dać w pysk, to podejdź do Policjanta. Nie odda. Bo się boi...

Wolisz policję, która ma poczucie bezkarności? Ja stanowczo nie.
                    • bigzaganiacz Re: pisia policja strzela w plecy 14.11.19, 23:55
                      Obejzalem sobie wlasnie lokalny programik o tym i okazalo sie ze jest monitoring w tym miejscu ciekawe czy juz skasowany a prawnik sie wypowiedzial ze strzelanie do kogos kto icieka to jednak nie do konca zgodne z prawem dwoch strzalow nikt nie slyszal a na lokalnym portaliku jakies niesmiale wypowiedzi ze pies to cpun i szukal dzialki od rana
                      A prokuratura prowadzi dzialania nie w sorawie o morderstwo tylko przekroczenie uprawnien czyli po staremu zamiatamy pod dywan prisze sie rozejsc nic sie nie stalo
                  • tapatik Re: pisia policja strzela w plecy 16.11.19, 20:52
                    spanish_fly napisała:

> Nawet jeśli formalnie miał prawo strzelić, jeśli tamten faktycznie wyciągnął nożyczki
                    > (o ile faktycznie wyciągnął) to nie powinien moim zdaniem tego zrobić, jeśli nie był
                    > w bezpośrednim zasięgu tych nożyczek.

Nożyczkami można rzucić.
                    Jeżeli ktoś by do mnie startował z czymś ostrym, a ja miałbym broń palną to bym strzelił.

--
                  • noemi29 Re: pisia policja strzela w plecy 16.11.19, 23:06
                    spanish_fly napisała:

> Nawet jeśli formalnie miał prawo strzelić, jeśli tamten faktycznie wyciągnął no
                    > życzki (o ile faktycznie wyciągnął) to nie powinien moim zdaniem tego zrobić, j
                    > eśli nie był w bezpośrednim zasięgu tych nożyczek.
                    >
                    > >>>Wiesz co mówią? Że jak chcesz komuś dać w pysk, to podejdź do Po
                    > licjanta. Nie odda. Bo się boi...
                    >
                    > Wolisz policję, która ma poczucie bezkarności? Ja stanowczo nie.

Nie byłaś tam i nie wiesz jak przebiegało zdarzenie.
            • alicia033 Re: pisia policja strzela w plecy 14.11.19, 15:52
              profes79 napisał:

> wstępne informacje sugerują, że nie "strzelił w plecy" tylko strzelił zaatakowany.

"Najstarszy z mężczyzn zaczął uciekać i nie zatrzymał się pomimo wezwań policji."

Znaczy atak przez ucieczkę. Aha.

--
              z wątku "Kto z was emigruje gdy pis wygra?"
              volta2: "mam nadzieję , że mój mąż. Dlatego z całą premedytacją będę głosowała na pis, i nawet wszystkich dookoła namawiam, bo strasznie potrzebuję wybyć na paroletni kontrakt jako osoba towarzysząca".
              • przystanek_tramwajowy Re: pisia policja strzela w plecy 14.11.19, 16:07
                Bredzisz młotku. Jak on zaatakował tego policjanta, jak uciekał? Podobno zastrzelony miał przy sobie nożyczki. Rzucał nimi za siebie? Uwaga, kobiety! Każda, co nosi nożyczki w torebce może zostać zastrzelona. Ja to mam nawet scyzoryk w kosmetyczce. Wszystko tu jest "podobno" - podobno diler, podobno groźny. Wstrzymajcie się więc od sądów, bo potem wam będzie głupio.

--
                A o co? Tak na logikę to żona prezydenta miasta ma więcej kasy i łatwiej jej kupić bilet na samolot niż np. żonie pobitego policjanta, który trafia w ciężkim stanie do szpitala. (by grru, daniej jemgluten, w uzasadnieniu wypowiedzi, że wysyłanie samolotu po żonę zamordowanego prezydenta Gdańska było przesadną troską).
                • bigzaganiacz Re: pisia policja strzela w plecy 14.11.19, 16:12
                  tutaj wyjasnienie psa

- mówi Andrzej Borowiak, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. -
                  Skoro broń została użyta, tu musiało to nastąpić w sytuacji, w której policjant nie miał innego wyjścia i musiał po nią sięgnąć.
                      • asia-loi Re: pisia policja strzela w plecy 14.11.19, 18:56
                        alicia033 napisała:

> durnaś.
                        >

>
                        Bardzo merytoryczny komentarz. Widzę, że Ty i big jesteście najmądrzejsi na świecie i wiecie jak było.
                        Więc ja odpadam z tej dyskusji, bo ja nie wiem jak było.
                        Ja tylko wiem, że nie należy uciekać przed policją, zwłaszcza jak się jest niewinnym.

--
                        • alicia033 Re: pisia policja strzela w plecy 14.11.19, 18:59
                          idź, zapal świeczkę na grobie Stachowiaka.
                          Też był niewinny i nie uciekał.

--
                          45rtg o muzykach:
                          • m.y.q.2 Re: pisia policja strzela w plecy 14.11.19, 19:20
                            Przepraszam, a czy policja nie ma obowiązku oddać najpierw strzału ostrzegawczego w powietrze?
                            Tak od razu wolno im walić, jak za przeproszeniem, w kaczy kuper?

--
                            Ślepej wierze źle z oczu patrzy.
                            St. Jerzy Lec
                            • memphis90 Re: pisia policja strzela w plecy 20.11.19, 14:41
                              Jelsi jets zagrożenie, to nie muszą. Czyli - np jeśli uciekinier próbuje zaatakować policjanta nozyczkami o 12cm ostrzach, to może strzelić.

--
                              "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
                • memphis90 Re: pisia policja strzela w plecy 20.11.19, 14:39
                  >Każda, co nosi nożyczki w torebce >może zostać zastrzelona.
                  Ale on nie miał nożyczek w torebce.

--
                  "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com