Dodaj do ulubionych

Seryjny morderca i nic?

14.11.19, 16:05
Jak to możliwe, że dopiero teraz go złapali skoro pierwsza oszukana i ukatrupiona baba (ze znalezionych) była z 2016 (przepisała mu majątek więc ślad musiał być!)?
Co się dzieje ze starszymi kobietami, że przepisują majątki obcym facetom?

--
Wolność wypowiedzi - dla każdego.
Obserwuj wątek
    • 12gram Re: Seryjny morderca i nic? 14.11.19, 16:16
      A skąd ona była starsza? ta co 34 lata miała to też starsza ? bo druga chyba 50+.

Skąd wiesz czy przepisala majątek świadomie i dobrowolnie? A może to inna kobieta się pod nią podszyła? Albo podrobił podpisy, albo ją naćpał jakimiś środkami by doprowadzić do notariusza?
    • roberta.redford Re: Seryjny morderca i nic? 15.11.19, 10:56
      nie będę podawać linka, ale jedna z tych starych, wieloletnich blogerek dodała wpis, że przed dekadą tego pana znała w sensie romantycznym i był to złoty człowiek, miły, uczynny i jeszcze szczodry, więc chyba naprawdę musiał genialnie maskować swoją drugą naturę. Ciary mnie przeszły, jak to czytałam.
    • morekac Re: Seryjny morderca i nic? 16.11.19, 09:32
      flegma_tyczka napisała:

> Co się dzieje ze starszymi kobietami, że przepisują majątki obcym facetom?
      >
      >
      Dwie z tych pań były młodsze od sprawcy, jedna miała 31 lat, druga 37. I tylko jedna była starsza. Trochę. Czy przepisały dobrowolnie - nie wiadomo.

--
      -------------------------------------------------------------
      "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
      • flegma_tyczka Re: Seryjny morderca i nic? 16.11.19, 09:55
        Miałam na myśli "starsze" w sensie wieku ogólnie. Kobieta 30+ powinna mieć już rozum na swoim miejscu, a jeżeli majątek ich był własny to tym bardziej, bo kobiety muszą mieć dużo większy łeb by zarobić konkretny pieniądz.

--
        Wolność wypowiedzi - dla każdego.
        • kanna Re: Seryjny morderca i nic? 16.11.19, 10:09
          Intelekt ma się nijak do emocji. To raz. Nawet więcej - emocje przyćmiewają racjonalny osąd.
          W jakimś reportażu było też wspomniane o deficytach emocjonalnych (szczególnym rodzaju emocjonalności?) tych kobiet.

--
          Takimi, jakimi wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy.
          Pół wieku poezji

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka