Dodaj do ulubionych

Super promocje

14.11.19, 17:44
Noc zakupów, - 70% a ceny wyższe niż 2 tygodnie temu, gdy była promocja -30%.
Nie mogę się doczekać czarnego piątku i cyber poniedziałku, może będzie jeszcze drożej :p
Obserwuj wątek
        • tymianek21 Re: Super promocje 14.11.19, 19:56
          Pamiętam akcję super promocje na perfumy w rossmanie 50% albo więcej! I co pognałam do skepu w myślach planowałam co wybrać a tam ceny z kosmosu!!! Dla mnie to było oszustwo!
          • sowka.szara Re: Super promocje 14.11.19, 20:27
            to samo bywa na limango, przeceny od pułapu który ktoś sobie z palca wyssał.. zależy od kampanii, niektóre się opłacają, a inne niby -70% a i tak drożej niż gdzie indziej.
            • szmytka1 Re: Super promocje 14.11.19, 20:32
              Trzeba znac wartość rzeczy,które planuje się tam kupić. Miewają dobre okaje i lubię tam polować, wczoraj pumy dziecięce były po 16 zł z groszami. W tygodniu kupiłam primigi z goretexem wysokie za 116 zl, często dobre ceny na kurtki dzieciięce, ostatnio kosmetyki loreal w dobrych cenach widziałam, paletki cieni za 1/3 tegoco w rossmanie.
      • krwawy.lolo Re: Super promocje 29.11.19, 21:56
        Do naleśników, jeśli nie mają być z mięsem, kupuje się jarzynę. Przede wszystkim kapuchę, papryczki chilli, grzyby najróżniejsze, szczypiorek, cebulę i czosnek.
        Jeszcze napisz, że twaróg mieszasz z rodzynkami. Bleee!
        • chicarica Re: Super promocje 29.11.19, 23:55
          Z cukrem waniliowym, ale nie mieszać, tylko lekko po wierzchu.

--
          ---
          Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
    • thank_you Re: Super promocje 30.11.19, 09:43
      Eee to zalezy, ja kupiłam wczoraj ubrania dla dzieci na promocji -50% i nic nie było zawyżone, bo znam te ceny (płaszcz, sukienka, spodnie, koszulki i koszule); w Hollisterze na -25% kupiłam siostrzeńcom spodnie, w Ecco dwie pary butów dla Młodego -40%, na Zalando czapki z daszkiem dla Młodych -20% (żaden szał, ale i tak miałam je kupić w regularnej cenie, wiec lepsze 20% niz nic). Nawet karma dla królików była przeceniona. Podjechałam do galerii o 22 i uwinęłam sie w 30 minut, wcześniej wolałam nie wsiadać do auta, bo miasto po prostu stało. smile
    • bei Re: Super promocje 30.11.19, 10:44
      Kupiłam czarne sztuczne futerko- w reserved-dla nastolatki pod choinkę. Obniżka o 40 pln, i dostawa za darmo. Gdyby rozmiar pasował, to kupiłabym na showroomie, tam od dawna była obniżka z 500 na 220, tylko rozmiar 40, 42.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka