Dodaj do ulubionych

Tak pomiedzy

17.11.19, 13:48
Otoz zwiazek z moim facetem jest calkiem ok. Zanim go poznalam bylam przez chwile zwiazana (wlasciwie nie do konca mozna to tak nazwac, bo to zwiazek nie byl) z mezczyzna, ktory jak sie okazalo byl wczesniej we mnie zakochany ale ja nie bylam wolne wiec niczego nie okazywal. Kiedy okazalo sie ze jestem wolna on sie odslonil i chcial zwiazku. Ja tez, bo lubie go. Przez chwile bylo ok ale on mial problemy ze zdrowiem (wypadek) przeprowadzka I zmiana pracy. Nie spotykalismy sie wcale bo on tego nie proponowal a moje propozycje zbywal tym ze nie ma czasu, nowa praca itp. Wymienialismy mnostwo wiadomosci ale jak przyjaciele to tez z czasem ustalo. Wiec ja poznalam kogos innego. Po kilku miesiacach spotkalismy sie przypadkiem, krotka rozmowa i tyle. Tego samego dnia wieczorem wyslal mi wiadomosc ze bylo milo mnie spotkac itp. Ja napisalam cos podobnego. Potem jakies wiadomosci typu ze myslal ze miedzy nami bylo cos wiecej ale ze wyglada na to ze ja ulozylam sobie sprawy. Napisalam ze tak. On na to ze w takim razie nic wiecej nie mamy sobie do powiedzenia. Ja nie odpisalam. Po kilku miesiacach spotkalimsy sie znowu przypadkiem, rozmowa byla ok, zapytal jak uklada mi sie w zwiazku itp. Ja zapytalam czy on tez kogos ma powiedzial ze tak. Po jakims czasie sie odezwal, rozmawialismy jak przyjeciele. Wczoraj sie z nim spotkalam, zeby porozmawiac jak przyjaciele (umie sluchac i cenie sobie jego opinie). Rozmawialismy na rozne tematy, zapytalam go jak mu sie uklada z partnerka. Powiedzial ze wlasciwie to nijak, bo brakuje uczucia z jego strony. Po czym dodal ze ona nie jest mna. Zdziwilo mnie to, powiedzialam ze myslalam ze on nie chce zwiazku po tym jak sie zachowywal. On na to ze tak nie bylo I zwiazku chcial ale mial rozne sprawy i problemy ze zdrowiem i nie mogl mi poswiecic czasu. Powiedzialam ze mogl choc czasem a nie bylo nic dlatego ja ruszylam ze swoim zyciem. On powiedzial ze wie ze jest za pozno z jego winy ale ze on wciaz o mnie mysli i wciaz jest zakochany oraz ze byl zazdrosny przez chwile ale poradzil sobie z tym. Chce zebysmy sie przyjaznili a ja nie wiem czy powinnam skoro on ma takie uczucia. Co myslicie?
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka