Dodaj do ulubionych

parkowanie w Wiedniu

18.11.19, 11:14
chciałabym pojechać do Wiednia samochodem. z tego co zdołałam wyczytać w Internecie, parkowanie w dość rozległym centrum nie tylko jest płatne ale i ograniczone do 2h? jakie są możliwości zaparkowania?
Obserwuj wątek
    • milka_milka Re: parkowanie w Wiedniu 18.11.19, 11:28
      Płatne parkingi podziemne lub parkowanie dalej, na P&R i dojeżdżanie U-bahnem.

--
      Kobieta z racji posiadania dwóch XX ma w pakiecie wbudowaną opcję sprzątania.[...]x wygląda trochę jak kosz na śmieci, a trochę jak kosz na brudną bieliznę. Jak nie pucuje wszystkiego w zasięgu wzroku, to jest godna pożałowania.Facet ma Y a to wygląda jak kieliszek. On może olewać. by beataj1
    • morekac Re: parkowanie w Wiedniu 18.11.19, 12:03
      Zostaw samochód pod hotelem/tam gdzie możesz zaparkować powyżej 2h i przesiądź się na komunikację miejską.

--
      -------------------------------------------------------------
      "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
        • morekac Re: parkowanie w Wiedniu 18.11.19, 13:48
          To poszukaj na obrzeżach - komunikacje miejską mają naprawdę dobrą.

--
          -------------------------------------------------------------
          "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
        • jeziorowa Re: parkowanie w Wiedniu 18.11.19, 17:31
          W Wiedniu zawsze wynajmuję mieszkanie w centrum /bardzo blisko centrum z miejscem postojowym - poszukaj przez booking. Staram się po Wiedniu nie jeździć autem, bo nie tylko jest duży problem z parkingami, ale przede wszystkim bardzo źle jeździ się po tym mieście.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka