Dodaj do ulubionych

Jeszcze pamiętam!

18.11.19, 18:50
Właśnie mam samotny dyżur z wnuczką (rok i 7 mies.). Sama słodycz! 😍 Przed chwilą przebrałem w suche rzeczy, bo się zalała. Pampersa przy okazji zmieniłem też. Zaraz trzeba będzie karmić.

--
Naucz się śmiać z samego siebie.
Będziesz miał ubaw na całe życie...
Obserwuj wątek
      • mallard Re: Jeszcze pamiętam! 18.11.19, 19:14
        la_mujer75 napisała:

>
        > A to prawda, że wnuki kocha się "mocniej" ? smile

Mocniej nie. Inaczej.

--
        Naucz się śmiać z samego siebie.
        Będziesz miał ubaw na całe życie...
      • aqua48 Re: Jeszcze pamiętam! 19.11.19, 09:27
        la_mujer75 napisała:

>
        > A to prawda, że wnuki kocha się "mocniej" ? smile

Prawda. W wieku kiedy się jest matką dziecko kocha się bo się go pragnęło, bo to oczywistość,bo jest na co dzień w domu, w wieku kiedy się jest babcią i dziadkiem kocha się wnuka bo jest upragnionym, acz nieoczywistym cudeńkiem, bo się ma z nim kontakt raz na parę dni, nie obserwuje się codziennie, godzina po godzinie, więc łatwiej uchwycić jak się rozwija, jakie postępy robi, bo spotkania, i wspólny czas są wyczekane i za rzucenie się takiego maleństwa na szyję babci na powitanie człowiek dałby się posiekać smile A w momencie kiedy babcia jest już zmęczona układaniem klocków, rysowaniem lub opowiadaniami, albo wnuczka jest śpiąca, marudna, ma zły humorek itp oddaje się to cudeńko rodzicom i zmyka się do własnego cichego domu, na fotel z książką i kawką smile
    • heca7 Re: Jeszcze pamiętam! 18.11.19, 18:58
      Mój ojciec mając 71 lat zostawał z moim synem (niespełna rok) na 5 dni sam. Kąpał, przewijał, karmił, robił zupki. Ubierał i wychodził z wózkiem na zakupy. Na bazarze był gwiazdą bo każda ze sprzedawczyń nie mogła uwierzyć, że on nie tylko z wnukiem jest na spacerze ale wszystko przy nim robi wink

--
      Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
      • kamin Re: Jeszcze pamiętam! 18.11.19, 22:24
        Mój tata miał to na co dzień przy dwójce swoich wnuków. Zajmował się nimi do czasu pójścia do przedszkola.
        Dla mnie to było normalne, mną też się dużo zajmował gdy byłam dzieckiem. Dopiero koleżanki z pracy uświadomiły mnie, że to coś wyjątkowego.
    • lilia-anna Re: Jeszcze pamiętam! 18.11.19, 19:21
      Zazdroszczę Twoim dzieciom. Mój ojciec na 5 minut z żadnym z moich dzieci nie został (zdrowy, po 60., a dzieci szkolno-przedszkolne, także zdrowe). Wszystkiego dobrego dla Ciebie i Twojej wnuczki!
    • gulcia77 Re: Jeszcze pamiętam! 19.11.19, 10:13
      👏👏👏 A na poważnie, to wielkie gratulacje!!!! Widzę, jak ważny dla mojego piętnastoletniego syna jest kontakt z dziadkiem, nawiązany od niemowlęctwa właśnie. Bawcie się dobrze!

--
      "Emancipate yourselves from mental slavery
      None but ourselves can free our minds"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka