Dodaj do ulubionych

Korzystacie z allegro?

19.11.19, 19:19
Jak wam się podoba po ostatniej aktualizacji? Bo ja przyznam, że to jakaś porażka...

--
http://emotikona.pl/gify/pic/pajak.gif
Obserwuj wątek
    • lellapolella Re: Korzystacie z allegro? 19.11.19, 20:01
      Nie podoba. Pocieszam się, ze żadna mi się nie podobała, a jakoś z czasem przywykłamwink

--
      Twierdzenie, że wierzący czuje się szczęśliwszy od niewierzącego, nie znaczy nic więcej jak to, że pijany jest szczęśliwszy od trzeźwego. George Bernard Shaw
    • heca7 Re: Korzystacie z allegro? 19.11.19, 20:11
      Korzystam. Jako kupującemu nic mi nie przeszkadza. Płacę szybko przelewem i wychodzę. Zwykle zamawiam do paczkomatu, czasem na pocztę lub do kiosku Ruchu. Większe rzeczy kurierem.

--
      Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
    • mamtrzykotyidwa Re: Korzystacie z allegro? 19.11.19, 22:46
      Masz na myśli allegro lokalnie?
      Wcale mi się to nie podoba.
      Zawisłam pomiędzy, bo miałam wystawionych więcej niż 50 rzeczy i ciągle mnie molestują, że powinnam być firmą. Jaka firma, skoro ja się tylko chciałam pozbyć nadmiaru starych rzeczy, które mi w chałupie zalegają!
      Nawet bym na tę obowiązkową składkę zdrowotną nie zarobiła na tej sprzedaży, co z tego, że dużo wystawione, jak po parę złotych sprzedaję i przeważnie w miesiącu kilka raptem rzeczy się sprzeda? Sprzedaję tylko dlatego, że nie lubię wyrzucać dobrych rzeczy, które komuś się mogą jeszcze przydać, a nie dla kolosalnego zysku 50-100 zł na miesiąc, raz zarobiłam 200, jak sprzedałam rowerek biegowy i rolki.
      Nabruździli i tyle. Co im to przeszkadzało, że prywatne osoby sprzedają?
      Chciałam powystawiać więcej, żeby szybciej ta sprzedasz szła i szybciej gratów z domu bywało, a tu zonk, ograniczyli do 50. Teraz będę musiała chyba nowe konta pozakładać na całą rodzinę, żeby więcej wystawić.
    • folivora Re: Korzystacie z allegro? 20.11.19, 00:06
      Nigdy w życiu nie korzystałam z allegro, wolę olx i facebookowe grupy lokalne. Teraz widzę utyskiwania na zmiany na allegro i tym bardziej nie zamierzam zacząć korzystać.

--
      Anything you can do, I can do bleeding
    • fredzia098 Re: Korzystacie z allegro? 20.11.19, 00:45
      Kiedyś korzystałam namiętnie. Obecne allegro to porażka. Nie korzystam i już nie będę. Bardzo ceniłam możliwość sprzedaży i kupna używanych rzeczy od prywatnych użytkowników. Licytacje też były świetne. Zniszczyli to co najlepsze. Dziś nie ma tam po co wchodzić.
    • profes79 Re: Korzystacie z allegro? 20.11.19, 08:56
      Ja przestałem korzystać w momencie gdy wykasowano wszystkie zdobywane latami opinie, oceny i komentarze. Co jakiś czas ścigają mnie o jakieś zaległe 7 złotych prowizji; w końcu im zapłacę, poproszę o skasowanie konta i będę miał ich z głowy.
      W środowisku hobbystycznym na ostatniej zmianie suchej nitki nie zostawili.

--
      Witoldzbazin i Big_news - mała (na szczęście) wesoła gromadka trolli FŁ
    • pitupitt Re: Korzystacie z allegro? 20.11.19, 13:44
      Korzystam na tyle rzadko, że nie zauważyłam żadnej aktualizacji...

--
      Z zasady nie wchodzę dwa razy do tego samego wątku, więc prawdopodobieństwo, że przeczytam wasze "cięte" riposty, jest żadne big_grin

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka