Dodaj do ulubionych

Wewnetrzny wq...w.

20.11.19, 23:05
Macie tak czasami od tak bez powodu? Od jakiegos czasu odczuwam takie dziwne akcje wewnetrzrne. Jestem tak wkurzona ze szok trzesie mi sie wszystko w srodku. Przeszkadzaja mi dzwieki, ludzie, wszystko doslownie . Trwa dwie trzy godziny i mija.
Obserwuj wątek
    • alpepe Re: Wewnetrzny wq...w. 20.11.19, 23:18
      Przed okresem, nie przed każdym. Mam ochotę się pochlastać, albo utopić, albo powiesić na zmianę z zabiciem wszystkiego i wszystkich oraz obróceniem otoczenia w perzynę.
      Potem oczywiście mija.

--
      "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
    • tt-tka Re: Wewnetrzny wq...w. 20.11.19, 23:22
      Czasem.
      Trudno powiedziec, ze bez powodu, np. eksploduje przy jakims drobiazgu typu noz upadl czy cos takiego. Ale oczywiscie wiem, ze to tylko wyzwalacz i ze mi sie nazbieralo wq... spraw smile

--
      Ignorancja moze byc skorygowana przy pomocy ksiazek. Glupota wymaga strzelby i szpadla (pochwycone w sieci)
    • inka754 Re: Wewnetrzny wq...w. 21.11.19, 07:07
      Od jakiegos czasu odczuwam takie dziwne akcje wewnetrzrne>

Tak, wiemy. I wtedy nazywasz forumki, które się z tobą nie zgadzają idiotkami i chamkami. Ale pocieszę cię, to się leczy farmakologicznie.
    • ichi51e Re: Wewnetrzny wq...w. 21.11.19, 07:11
      Nerwica? Raczej zastanow sie co cie wkurzylo choc nie chcesz sie przed soba do tego przyznac

--
      wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
    • ewiedzma Re: Wewnetrzny wq...w. 21.11.19, 09:46
      Zawsze jest jakiś powód, chociaż czasami wolaloby się go nie ruszać i czekać aż samo przejdzie. Niestety prawie zawsze prędzej czy później trzeba się nim zająć.
    • m_incubo Re: Wewnetrzny wq...w. 21.11.19, 09:53
      Tak, mam tak, ale to nie jest bez powodu, choć właściwy powód jest najczęściej zupełnie inny od "wyzwalacza" wkurzenia. Zastanów się, co jest twoim źródłem stresu.
    • mooi Re: Wewnetrzny wq...w. 21.11.19, 09:56
      nie. Ja zawsze mam zewnętrzny.
      Wystarczy np. jakaś pisuarska konferencja, albo gość z pis w jakiejś tv, a od razu pojawia sie wq...w.
      Musze natychmiast wyłączyc źródło wq...wu bo on eskaluje. A i tak zawsze mąż zdąży przyjść i spytać "co tak wrzeszczysz sama do siebie".
      Kiedy wyłączę źródło, mija po 5 minutach.
    • saszanasza Re: Wewnetrzny wq...w. 21.11.19, 13:53
      Mam tak. Zazwyczaj przed okresem....mam wkurwa i generalnie łatwo mnie doprowadzić do płaczu.

--
      „To, że jesteśmy w dupie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać.” S.Kisielewski
    • malgosiagosia Re: Wewnetrzny wq...w. 21.11.19, 14:15
      Po przeczytaniu wypowiedzi przyszlo mi do glowy, ze kobiety naprawde nie powinny zajmowac waznych stanowisk w panstwie, byc sedziami, chirurgami, pilotami. Matko, nie wiem czy powinny pracowac w zlobkach, przedszkolach i szkolach, a nawet zwyklymi kurcharami nie powinny byc. Teraz juz wiem skad tyle pan na miescie z zacisnietymi ustami i wkur...m w oczach.
      • saszanasza Re: Wewnetrzny wq...w. 21.11.19, 14:24
        malgosiagosia napisała:

> Po przeczytaniu wypowiedzi przyszlo mi do glowy, ze kobiety naprawde nie powinn
        > y zajmowac waznych stanowisk w panstwie, byc sedziami, chirurgami, pilotami. M
        > atko, nie wiem czy powinny pracowac w zlobkach, przedszkolach i szkolach, a na
        > wet zwyklymi kurcharami nie powinny byc. Teraz juz wiem skad tyle pan na miesci
        > e z zacisnietymi ustami i wkur...m w oczach.

Oczywiście...pójdźmy dalej...uważam, że kobiety w ogóle nie powinny pracować, bo i tak prędzej czy później zajdą w ciążę (ta burza hormonów), potem będa na zwolnieniach na dzieci a następnie będą przechodzić menopauzę. Kobiety do garów!

--
        „To, że jesteśmy w dupie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać.” S.Kisielewski
      • asia.sthm Re: Wewnetrzny wq...w. 21.11.19, 14:25
        > Teraz juz wiem skad tyle pan na miescie z zacisnietymi ustami i wkur...m w oczach.

Tez mnie zastanawia dlaczego dorosla kobieta nie potrafi zidentyfikowac wlasnego wqu..a i cos z tym zrobic zamiast calemu swiatu pokazywac lub twierdzic, ze on jest "bez powodu" i nalezy przeczekac usczesliwiajac otoczenie.
        Nawet na nieznosny PMS jest ratunek.

--
        Stop! Latać tylko prawą stroną
        • alpepe Re: Wewnetrzny wq...w. 21.11.19, 14:59
          Jaki? Bo castagnusa brałam, było gorzej, czułam, jakbym miała wyłącznie PMS.

--
          "seksualna władza kobiet to jedyna władza kobiet, która się mieści w patriarchalnym etosie" skradzione od bene gesserit
          • alpepe Re: Wewnetrzny wq...w. 21.11.19, 15:08
            Mężczyźni mają permamentnego, to się nazywa u nich wysoki poziom testosteronu.

--
          • saszanasza Re: Wewnetrzny wq...w. 21.11.19, 16:21
            malgosiagosia napisała:

> "Nawet na nieznosny PMS jest ratunek"
            >
            > No wlasnie, zamiast cos z tym zrobic, to chwala sie wku...em jakby bylo czym.

No wiesz.... czytając twoje komentarze mam wrażenie, że i tobie brakuje jakiegoś specyfiku, powinnaś coś ze sobą zrobić, bo ewidentnie masz wkurwa na osoby, które ze swoimi emocjami nie wkomponowują się w twoje wyobrażenie😬

--
              • saszanasza Re: Wewnetrzny wq...w. 21.11.19, 17:03
                malgosiagosia napisała:

> Przerazilo mnie, ze tyle wk...onych kobiet jest wokol mnie i byc moze zaraz tak
                > a wk... ona, bedzie leczyla mi zeba. big_grin

Uważam, że wkurwiona ginekolożka byłaby straszniejsza. Ta nie znieczula😁 Chociaż w sumie....dla niektórych mógłby być to atut😅

--
      • piataziuta Re: Wewnetrzny wq...w. 21.11.19, 16:41
        >Po przeczytaniu wypowiedzi przyszlo mi do glowy, ze kobiety naprawde nie powinny zajmowac waznych stanowisk >w panstwie, byc sedziami, chirurgami, pilotami. Matko, nie wiem czy powinny pracowac w zlobkach, przedszkolach >i szkolach, a nawet zwyklymi kurcharami nie powinny byc. Teraz juz wiem skad tyle pan na miescie z zacisnietymi >ustami i wkur...m w oczach.

Ależ panie na poważnych stanowiskach nad swoimi wkurwami panują!

Zasada jest prosta: im gorsze stanowisko;/mniejsza firma...ekhm... DG, tym mniej się paniom chce nad sobą panować, tym naszym "wąskim specjalistkom".
        • srubokretka Re: Wewnetrzny wq...w. 22.11.19, 23:37
          Moj kumpel z podstawowki lubowal sie w biciu slabszych. Teraz jest dyrektorem w orange. Nie jemu jedynemu wqrw pomogl w karierze. Teraz by go zdiagnozowali, wrzucili na tabletki i gucio z dyrektorstwa.
    • srubokretka Re: Wewnetrzny wq...w. 21.11.19, 16:47
      Piewszy raz mnie takie cos dopadlo po urodzeniu piewszego dziecka. Pozniej okazalo sie, ze miewam takie cos od picia kawy. Kawe odstawilam (nie ma juz na rynku ogolnie dostepnym prawdziwej kawy, ktora nie szkodzila.) i staram sie jesc tak, zeby miec odpowiedni poziom magnezu. Czasami stosuje sol magnezowa (epsom salt) robie sobie takie jakby kremy. Zalecane sa kapiele z dodatkiem tej soli, ale u nas chloruja wode, wiec nie chce nasiakac i tym swinstwem przy okazji, bo zablokuje mi to wchlanianie jodu. A to jest duzo bardziej szkodliwe, bo niszczy tarczyce.
      • double-facepalm Re: Wewnetrzny wq...w. 21.11.19, 19:35
        srubokretka napisał:

> Piewszy raz mnie takie cos dopadlo po urodzeniu piewszego dziecka. Pozniej oka
        > zalo sie, ze miewam takie cos od picia kawy. Kawe odstawilam (nie ma juz na ryn
        > ku ogolnie dostepnym prawdziwej kawy, ktora nie szkodzila.) i staram sie jesc t
        > ak, zeby miec odpowiedni poziom magnezu. Czasami stosuje sol magnezowa (epsom s
        > alt) robie sobie takie jakby kremy. Zalecane sa kapiele z dodatkiem tej soli, a
        > le u nas chloruja wode, wiec nie chce nasiakac i tym swinstwem przy okazji, bo
        > zablokuje mi to wchlanianie jodu. A to jest duzo bardziej szkodliwe, bo niszczy
        > tarczyce.
        Tzn rozpuszczasz epsom w wodzie i dodajesz do balsamu do ciała? Napisz więcej bo to interesujące.
        • srubokretka Re: Wewnetrzny wq...w. 22.11.19, 23:29
          Staram sie dodac tylko przefiltrowana wode. Jak najmniejsza ilosc, zeby tylko sie rozpuscilo. Wcieram okolo 10min. Nie codziennie. Sa przeciwskazania, wiec radze poczytac (cukrzycy).
          Najbardziej spektakularne dzialanie tej soli doswiadczylysmy z corka. Musiala dostac szczepioenke dozylna. Znaczna wiekszosc dzieci z jej klasy skarzyla sie pozniej na bole reki (jedna dziewczynka ponad 3 tyg,). Nasmarowalam jej reke przed i po szczepionce + odpowiednia dieta. Nastepnego dnia zero bolu. Dziala przeciwzapalnie.
    • yuka12 Re: Wewnetrzny wq...w. 21.11.19, 21:12
      Całkowicie bez powodu to nie, ale jak się nazbiera i dodatkowo mam PMS, to byle bzdura powoduje u mnie mega wścieklość. Choć muszę przyznać, że po urodzeniu dzieci i tak mocno złagodniałam 😀.

--
      "najlatwiej patrzec przez etykietki, ktore rozdano, swiat jest wtedy taki prosty, a zycie nieskomplikowane" by Undoo
      • 3-mamuska Re: Wewnetrzny wq...w. 31.12.19, 01:29
        Mam tak albo zmęczenie psychiczne zbyt dużo na głowie ,dużo stresów.
        Albo zawsze po chwili wychodzą duże problemy jakby intuicja mnie ostrzega.

--
        -----------------
        Życie ma ty­le ko­lorów, ile pot­ra­fisz w nim dostrzec.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka