Dodaj do ulubionych

Gdzie jest wrak!?

21.11.19, 21:27
Okazuej się, że wraki są już dwa!

Spece od Antoniego rozebrali i nie potrafią złożyć. Okazało się, że ten żart - z diabłem, który dał Polakowi dwie stalowe kulki, a Polak jedną zepsuł a druga zgubił - to sama prawda.

Był sprawny samolot, który latał. I który można było na przykład sprzedać do jakiegoś kraju (bardziej) III świata... a teraz ostał się kolejny wrak!

A najśmieszniejsze jest kto o tym wszystkim z dumą donosi:

wpolityce.pl/smolensk/474097-nasz-news-prokuratura-przejmuje-tu-154m-o-nr-102

--
Nic nie zostało wybaczone!
Obserwuj wątek
    • gaskama Re: Gdzie jest wrak!? 21.11.19, 21:36
      Eee, nie rozumiem, o co chodzi. W prawicowym szmatlawcu piszą "patrzcie jacy my jesteśmy głupi!!"? PiSowcy tak sami o sobie??? Ktoś się naćpał w redakcji? Kreta mają?

--
      "Przy pewnej dozie kretynizmu hipokryzja to po prostu wyraz poczucia przyzwoitości." by asia_i_p
      • dyzurny_troll_forum Re: Gdzie jest wrak!? 21.11.19, 21:46
        gaskama napisała:

> Eee, nie rozumiem, o co chodzi. W prawicowym szmatlawcu piszą "patrzcie jacy my
        > jesteśmy głupi!!"? PiSowcy tak sami o sobie??? Ktoś się naćpał w redakcji? Kr
        > eta mają?

Myślę, że jest to kolejna odsłona wojny Zbyszka z frakcją Antoniego....

Nie mogę się doczekać, aż zabraknie twardej ręki prezesa....ależ to będzie cyrk!

--
    • chicarica Re: Gdzie jest wrak!? 21.11.19, 23:18
      Nikogo już ten wrak raczej nie obchodzi, suweren zadowolony. Antoni może sobie badać do końca świata.

--
      ---
      Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
    • dyzurny_troll_forum Re: Gdzie jest wrak!? 25.11.19, 10:39
      dyzurny_troll_forum napisała:

> Okazuej się, że wraki są już dwa!

Wojna się zaostrza!

Okazuje się, że (jednak) wPolityce to chyba łże media, które trzeba będzie spolonoizować! smile smile smile

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka