Dodaj do ulubionych

Microneedling

23.11.19, 09:33
Dziewczyny, zapisalam sie na microneedling. Probowalyscie? Czy faktycznie bede wygladac jak nowa po kilku zabiegach? Mam 35 lat i widze ze kremy - nawet te z wyzszej polki - i regularnie maseczki jednak nie daja rady. Po wakacjach wygladam fajnie, ale juz teraz to buzia wyglada na zmeczona, przesuszona, a przy tym nieoczyszczona. Na pewno nie dla mnie botoks itp (widze po kolezance jak mozna sie zmienic na gorsze gdy nie zna sie umiaru). Ale czy warto robic jakies mniej inwazyjne zabiegi, takie jak to microneedling?
Obserwuj wątek
    • flegma_tyczka Re: Microneedling 23.11.19, 09:37
      Moim zdaniem jeszcze masz czas.
      I właściwie po co Ci to? Dzieci już masz, nie musisz łowić samca.
      To takie straszne, że mając 35 lat wyglądasz na... 35 lat? Kasę schowaj na coś innego, np. porządne buty za zimę, dobrej jakości jedzenie, Panią sprzątająca, która ogarnie dom byś mogła odpocząć albo ciekawą wycieczkę jak lubisz podróżować.

--
      Wolność wypowiedzi - dla każdego.
        • flegma_tyczka Re: Microneedling 23.11.19, 10:42
          To patrz mój podpis, pieniądze naprawdę pomogą.

--
          Jak mnie nie lubisz to wpłać na tę naprawdę chorą kobietę, matkę dwójki dzieci. Na 20-letnią Nunię która wybiła zęby po pijaku w ciągu 2 dni wpłacono 10000 zł, a ta realnie chora kobieta nie może zebrać 3000 zł na leczenie oczu! E-matki nie dajcie się prosić.
          zrzutka.pl/na-dalsze-leczenie-po-obuocznym-odwarstwieniu-siatkowki
    • valla-maldoran Re: Microneedling 23.11.19, 09:50
      Najpierw będziesz wyglądać jak obraz nędzy i rozpaczy po jakimś oparzeniu. Potem może trochę lepiej. A może to będzie tylko złudzenie po tym, jak się zagoi skóra. Szkoda kasy.
      Nie rozumiem tego pędu do takich zabiegów. Wygląda się, jak się wygląda, szczególnie z wiekiem. Ważniejsze jest ogólne zadbanie i szeroki uśmiech. smile
    • black_halo Re: Microneedling 23.11.19, 10:01
      Moze zainwestuj w jakies lepsze kosmeyki typu kwasy z The Ordinary. Na facebooku jest cala grupa, ktora sie nazywa Twarzing i mozna zapytac zawsze chetne do pomocy do dziewczyny. Widzialam tam swietne przemiany.

--
      memphis90: Są mężczyźni, którzy chwalą się wszem i wobec, ze owszem, czasem trzasną w stół jak trzeba. Ale nie mówią przy tym, że robią to głową, kiedy probują "wstać z kolan"
      • flegma_tyczka Re: Microneedling 23.11.19, 10:36
        I to pisze osoba, która często ubolewa jak "polskie kobiety" zwracają uwagę na wygląd, jaki to symbol zniewolenia i patriarchatu.

--
        Jak mnie nie lubisz to wpłać na tę naprawdę chorą kobietę, matkę dwójki dzieci. Na 20-letnią Nunię która wybiła zęby po pijaku w ciągu 2 dni wpłacono 10000 zł, a ta realnie chora kobieta nie może zebrać 3000 zł na leczenie oczu! E-matki nie dajcie się prosić.
      • zabka141 Re: Microneedling 23.11.19, 10:41
        Uzywam kwasow. Moze trzeba by bylo cos tu bardziej regularnie, jakies specjalne rutyny, ale szczerze - nie mam na to czasu. Stad ten mysl o tym zabiegu, poza tym myslalam ze to normalka, bo np. Kasia Tusk z kolezanka pisza o tym na blogu ze chodza na takie zabiegi.
        • snakelilith Re: Microneedling 23.11.19, 12:23
          To kup sobie coś z retinolem. Retionol działa moim zdaniem lepiej od kwasów. Bardzo polecam Facetheory Regenacalm retinol 2% and vitamin C serum, ale są też inny preparaty choć po kilku próbach oceniam ten Facetheory ( ta konkretna kombinacja ) za najlepszy. Ja jestem prawie 20 lat starsza i moja twarz na pewno wygląda na starszą od twojej, ale w żadnym wypadku nie można nazwać ją "zmeczoną, przesuszoną, a przy tym nieoczyszczoną". Serum nakłada się wieczorem na twarz. I niestety, ale taka regularność to podstawa, jak nie dbasz o skórę codziennie, to jednorazowe zrywy typu microneedling ci na dłużej nie pomogą.
            • frey.a86 Re: Microneedling 23.11.19, 17:47
              Ja kupiłam niedawno to serum i potwierdzam, jest świetne. Nie podrażniło mnie jak inne retinole, no może minimalnie skóra się łuszczyła przez pierwsze 5 dni. A twarz rano jest ładna, rozświetlona i wypoczęta. smile

Kupiłam przez stronę facetheory. Serum niecałe 20 funtów, wysyłka do Polski 5 funtów, przyszło po tygodniu.
          • flegma_tyczka Re: Microneedling 23.11.19, 17:54
            Na dłużej w pewnym wieku nic nie pomoże. Wystarczy popatrzeć na te żałośnie ponaciągane z powykręcaną nieruchomą twarzą dawne aktorki.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka