Dodaj do ulubionych

Osteopatia - warto?

24.11.19, 08:23
Choroba kręgosłupa, intensywna rehabilitacja od 3 tygodni (po 2,5 godziny kilka razy w tygodniu), brak rezultatów i wciąż silny ból. Zastanawiam się, czy warto kolejne pieniądze pakować w osteopatię, a opisy niekoniecznie przybliżyły mnie do zrozumienia różnicy między osteopatią, a fizjoterapią.
Obserwuj wątek
        • princy-mincy Re: Osteopatia - warto? 24.11.19, 18:09
          Zależy na co.
          Przyszłam kiedyś z boląca stopą - okazało się że mam drugą nogę o 0.5 cm krótszą po upadku na nartach. Wystarczyła jedna wizyta. Podobnie było że zwichnieta szyją - wg ortopedy to degeneracja i mam się modlić by nie było gorzej. Osteopata na jednej wizycie odblokowal odcinek między lopatkami i szyję też.
          Najdłużej, bo 3-4 wizyty potrzebne mu są jak sobie zrobię dłuższą przerwę od pilates i dodatkowo mam stres w pracy i jeszcze podróż samolotem- jestem wtedy cała pospinana, bolą mnie ledzwie, bark, kark, mam ból jak przy korzonkach.
    • flegma_tyczka Re: Osteopatia - warto? 24.11.19, 11:24
      Ktoś z rodziny miał.
      Pomogło bardziej niż masaże.

--
      Jak mnie nie lubisz to wpłać na tę naprawdę chorą kobietę, matkę dwójki dzieci. Na 20-letnią Nunię która wybiła zęby po pijaku w ciągu 2 dni wpłacono 10000 zł, a ta realnie chora kobieta nie może zebrać 3000 zł na leczenie oczu! E-matki nie dajcie się prosić.
      zrzutka.pl/na-dalsze-leczenie-po-obuocznym-odwarstwieniu-siatkowki

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka