Dodaj do ulubionych

Jeszcze o hotelach w SuwerenLandzie....

24.11.19, 23:33
Hej,

Wybrałem się na weekend do Suwerenlandu, rzecz oczywista - 24 listopada niedziela niezwykła.

(1) Wpadam do hotelu a tam zatakowało mnie to:

Serio, serio, panika, bo człowiek już nie wie jak się to obsługuje.

(2) Dla bywalca i jego śmiechawości wielkiej z nazw niezwykłych znalazłem po drodze "Lake Hill Resort & Spa"

www.lakehill.pl/

(3) Ale to później, bo nie chcę zaczynać od gównoburzy....

--
Nic nie zostało wybaczone!
Obserwuj wątek
      • dyzurny_troll_forum Re: Jeszcze o hotelach w SuwerenLandzie.... 25.11.19, 00:24
        bywalec.hoteli napisał:

> O, qwa! Durna nazwa - bo jak może być jezioro wzgórze! Qwa2: witryna jak z jaki
        > egoś horrroru! smile

Well, jak się człowiek zagłębi to się okazuje, że Lake to jest sztuczny zbiornik wody pitnej *. A sztuczny zbiornik to - przy obezcnej technologi - można sobie zrobić wszędzie, także na górze.

Czytam właśnie recki - beka, że boki zrywać:

"Gdy już opadł marketingowy kurz postanowiliśmy sprawdzić obiekt. Niestety, jest to typowy pałac pośród pól. Do Cieplic daleko, do Karpacza jeszcze dalej, a do Szklarskiej Poręby to już w ogóle wyprawa. Bez samochodu człowiek jest uwiązany pomiędzy odgrodzonym zbiornikiem wody pitnej z zakazem wstępu, a ruchliwą drogą z rozpoczętą budową kolejnego etapu inwestycji. Widok albo na góry, albo na budowę, ale hałas tak czy inaczej jest wliczony w wysoką cenę za pobyt. O jakiejkolwiek rekreacji w pobliżu można zapomnieć, nic takiego nie istnieje. Pozostają atrakcje znajdujące się w obiekcie, czyli siedzimy w złotej klatce. Może ktoś tak lubi, tylko po co w takim razie jechać w góry? Bezsensowny obiekt mocno reklamowany na wszelkie sposoby. "

* w normalnym swiecie "zbiorniki wody pitnej" są specjalnie zabezpieczone i otoczone strafami ochrony. W SuwerenLandzie widać można dosłownie "srać do wody"...

--
        Nic nie zostało wybaczone!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka