Dodaj do ulubionych

Studentka medycyny z Olsztyna

25.11.19, 08:48

kobieta.onet.pl/studentka-medycyny-zawieszona-za-rasistowski-komentarz-teraz-przeprasza
OJP... Ręce opadają i brakuje słów. Przerażające po prostu. Ale reakcja władz uniwersytetu doskonała. Skąd się to dziewczę wzięło???

--
Never trust a man in a blue trench coat
Never drive a car when you're dead
Obserwuj wątek
    • heca7 Re: Studentka medycyny z Olsztyna 25.11.19, 09:03
      Było ale wątek poleciał za wulgaryzmy w tytule wink
      Ja to się zastanawiam czy to aby prawdziwe nagranie jest. Bo jej sposób wysławiania się jest wyjątkowo prosty (żeby nie powiedzieć prostacki).

--
      Nie podchodź do byka od przodu; do konia od tyłu, a do idioty...w ogóle.
        • olena.s Re: Studentka medycyny z Olsztyna 26.11.19, 20:41
          Panna wyraża w swoiście chamskiej i agresywnej formie poglądy będące kwintesencją rezultatu wdrożenia wyżej wymienionego hasła. A czy poza dzieleniem przekonań w rasiolskiej sprawie dzieli z prawicą jeszcze jakies inne mam najgłebiej w nosie.
          • flegma_tyczka Re: Studentka medycyny z Olsztyna 26.11.19, 20:57
            Wątpię, panna jest zwyczajnie mocno zaburzona, możliwe, że z jakimiś deficytami, tak czy inaczej mam nadzieję, że poniesie zasłużoną karę.
            Jak ta kobieta w angielskim autobusie, która kilka lat temu wyzywała imigrantów (w tym Polaków), pomoc dentystyczna jak kojarzę.

--
            Jestem kobietą jeżeli ma to jakieś znaczenie.
    • 1matka-polka Re: Studentka medycyny z Olsztyna 25.11.19, 10:34
      A jak zareagowały te władze, bo link jest pusty.

--
      "po Polsce krąży groźna amerykańska choroba...zwana polityczną poprawnością. Choroba ta atakuje mózg, powodując całkowitą ...utratę zdrowego rozsądku, zdolności do racjonalnego myślenia i - co może najsmutniejsze - poczucia humoru." A. Kołakowska
    • gulcia77 Re: Studentka medycyny z Olsztyna 25.11.19, 10:51
      Pokazał mi to młody i, szczerze mówiąc, uznałam za kolejny patostreaming. Jeśli ta "pani" jest naprawdę, to powinna zostać relegowana, a nie tylko zawieszona.

--
      "Emancipate yourselves from mental slavery
      None but ourselves can free our minds"
    • te_de_ka Re: Studentka medycyny z Olsztyna 25.11.19, 12:13
      Skąd się wzięło do dziewczę? W nagraniu twierdzi, że jedzie pociągiem 3 godziny, więc pewnie w warszawki na uniwersytet zwany czule przez tubylców wiejsko-miejskim dojeżdża. Też się cieszę, że Uniwersytet Warmińsko-Mazurski adekwatnie zareagował. Gdy nie było obowiązkowej matury z matematyki uczelnie wyższe organizowały dodatkowe kursy z matematyki dla niedouków, gdy na studia przyjdą niedorozwinięte społeczno-emocjonalnie osobniki typu digital-natives zdegenerowane dodatkowo deformą zalewskiej, też chyba trzeba będzie o jakichś kursach wyrównawczo-resocjalizacyjnych pomyśleć. Chyba już czassmile
    • anorektycznazdzira Re: Studentka medycyny z Olsztyna 26.11.19, 06:34
      Produkt "dzisiejszych czasów" czyli mało lotna panieneczka przekonana o swojej 100% wyższości bo... jest na studiach. Słyszycie, wierzy w "hierarchię", więc pewnie o ustroju społecznym rozprawia z Sebixem i jego kumplami.
      Połączenie prawaczki z odbiorcą patostreamerów.

Uczelnia- brawo, ale powinno się to zamknąć całkowitym usunięciem panny.
      Praca sprzątaczki już czeka... suspicious

--
      Dzisiaj samochody same wiedzą, gdzie ich pas ruchu, kiedy ze zbyt dużą prędkością zbliża się przeszkoda, potrafią odczytywać znaki drogowe. Słowem, przeciętne niemieckie auto jest inteligentniejsze od przeciętnego polskiego kierowcy.
    • ichi51e Re: Studentka medycyny z Olsztyna 26.11.19, 06:49
      Moge zrozumiec ze ktos tak sobie w duszy wkurzony mysli - ale w jakim celu sie takie rzeczy wrzuca do netu z wlasna twarza ze swojego konta chwalac sie pogladami? Dla lajkow? Z glupoty?

--
      wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
    • chicarica Re: Studentka medycyny z Olsztyna 26.11.19, 07:25
      Dla mnie to brzmi jak nieco zaostrzona wersja wypowiedzi wielu ematek, w tym również wypowiadających się w tym wątku.

--
      ---
      Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
      • mooi Re: Studentka medycyny z Olsztyna 26.11.19, 15:28
        >Dla mnie to brzmi jak nieco zaostrzona wersja wypowiedzi wielu ematek, w tym również wypowiadających się w tym wątku

chyba jednak przesadzasz...
        Ta mał qewka (że odpowiem w klimacie tego, co sugerujesz) mogłaby iść w zawody z przysłowiowym szewcem.
        Ona posługuje się wyłącznie bluzgiem.
    • memphis90 Re: Studentka medycyny z Olsztyna 26.11.19, 07:26
      Swoją drogą pani specjalistka od rzęs za swoje rasistowskie wystąpienia NIE poleciała...

--
      "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
    • ewiedzma Re: Studentka medycyny z Olsztyna 26.11.19, 09:58
      W filmiku z przeprosinami twierdzi, że to było coś w rodzaju parodii udostępnionej garstce znajomych, którzy znali szerszy kontekst. Jeżeli to prawda, to trochę mi jej jednak mimo wszystko żal. Opinia publiczna jej już nie uwierzy, ale władze uczelni powinny przesluchac owych znajomych. To jeszcze straszny dzieciak.
        • 35wcieniu Re: Studentka medycyny z Olsztyna 26.11.19, 16:20
          Przecież sama to wstawiła, na swój profil, który zreszta już nie istnieje, co za smuteczek.

--
          - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
          - Ale jak przez głowę?
          - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
      • dr.amy.farrah.fowler Re: Studentka medycyny z Olsztyna 26.11.19, 15:22
        Po pierwsze, ani trochę nie wierzę w "parodię:, po drugie, gdyby nawet, w dobie Internetu , w którym wszystko się rozpełza z prędkością światła i nic nie znika, trzeba mieć źle w głowie, żeby coś takiego nagrywać i udostępniać komukolwiek.

To pełnoletnia osoba, która musiała skończyć jakąś szkołę, zdać maturę. No już nie przesadzajmy.

--
        – Słyszeliście może o kolesiach, którzy wyskakują z krzaków w parku na Jasnej Górze i pokazują pindola? (...)
        – To teraz pomnóżcie to przez tysiąc. Tym właśnie jest blogosfera.
      • mooi Re: Studentka medycyny z Olsztyna 26.11.19, 15:31
        ewiedzma napisała:

> W filmiku z przeprosinami twierdzi, że to było coś w rodzaju parodii udostępn
        > ionej garstce znajomych,

jednak nie sadzę...ja nie wyczuwam w tym żadnej parodii
        Teraz jej rurka zmiękła, jak ma widmo wydalenia z uczelni.
        Zresztą...co to za żart, kiedy inną osobę traktuje sie w ten sposób.
        Powinni ją wyrzucic na zbity pysk.
        • dr.amy.farrah.fowler Re: Studentka medycyny z Olsztyna 26.11.19, 17:02
          Obejrzałam wreszcie całość, a nie fragment.

Jest to tak obrzydliwe i nie do obronienia nijak, w żadnym kontekście, że owszem, więzienie to przesada, ale pannie się należy wylot z uczelni i ze dwa miesiące prac społecznych. Jak pozasuwa w pomarańczowym wdzianku ze szpikulcem do zbierania śmieci, to będzie mieć dużo czasu na przemyślenia o hierarchii.

--
          – Słyszeliście może o kolesiach, którzy wyskakują z krzaków w parku na Jasnej Górze i pokazują pindola? (...)
          – To teraz pomnóżcie to przez tysiąc. Tym właśnie jest blogosfera.
      • daniela34 Re: Studentka medycyny z Olsztyna 26.11.19, 16:52
        ewiedzma napisała:

> W filmiku z przeprosinami twierdzi, że to było coś w rodzaju parodii udostępn
        > ionej garstce znajomych, którzy znali szerszy kontekst.

Twierdzi tak, bo ratuje swój tyłek. Pewnie pobiegła do jakiegoś prawnika i kazał jej podać takie wytłumaczenie. Zdaje się, że sama wstawiła ten film.
        Nie, nie jest mi jej żal ani trochę. To nie jest "straszny dzieciak" tylko dorosły człowiek. A że jest głupia to trudno. Za głupotę trzeba płacić.
      • anorektycznazdzira Re: Studentka medycyny z Olsztyna 26.11.19, 22:45
        Sądzę że wątpię. Laska wobec realnej perspektywy wylotu z uczelni plus zarzutów prokuratorskich plus hejtu na necie usiłuje ratować może już nie twarz ale chociaż doopę. Nie wiem jakie by musiała mieć IQ żeby nie skumać, że trzeba się wszystkiego wyprzeć z prędkością światła. I właśnie to robi.
        Dzieciak??? To jest dorosła osoba, dzieciaki chodzą do podstawówek a nie na elitarnetongue_out kierunki studiów.

--
        'A teraz wzbudzę w was poczucie niższości. Zresztą uzasadnione.' by król Julian
        • grey_delphinum Re: Studentka medycyny z Olsztyna 26.11.19, 21:22
          Okropne sad
          Moim zdaniem, to nie ironia, tylko szczera nienawiść i poczucie wyższości. Ewentualnie panna była pod wpływem jakichś środków, trochę sprawia takie wrażenie...

Pewnie ten lekarski to "niestacjonarny" - tam można spotkać takie dziunie, które mają kasę, a punktów im nie wystarczyło, by się dostać na kierunek dzienny.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka