25.11.19, 23:24
Nie, na tym koniec przestaje oglądać programy komercyjne. Znowu to samo... Ja rozumiem, Dawid fajny i miły chłopak, fajnie też prezentował się na zdjęciach, jednak gdyby nie raz kolejny, element ,,ciężkiego losu", to Dawid nie zostałby tak wyróżniony. Ja nie wiem, Top model to program ze ,,szczególnym przesłaniem" czy wybór modela, który faktycznie ma prezentować się na światowym poziomie. W tym wypadku mówię ,,sorry", to jakaś pomyłka!
Obserwuj wątek
    • ga-ti Re: Top model 25.11.19, 23:36
      Mnie Staszek uśmiechem uwodził wink
      Ale z tej trójki najlepsza była dziewczyna, przynajmniej program tak pokazywał, pokazów miała dużo, projektanci ją chwalili, no i dziewczyna z charakterem.
      Dawidowi gratuluję i mądrych ludzi wokół życzę, bo sępów pewnie będzie dużo.
    • blanus2202 Re: Top model 25.11.19, 23:38
      Nienawidzę łzawych historii w reality-show, jak tylko zaczynają opowieści o ciężkim losie to wzrasta poziom mojej irytacji.
      W przypadku tego chłopaka pierwszy raz się mega wzruszyłam podczas castingu i wyłam jak bóbr. Może dlatego, że on tą walkę z przeciwnościami pokazywał na lajfie- a nie jako tło do swojej osoby.
      Może jako model nie był najlepszy, ale mimo wszystko cieszę się , że wygrał.
    • zazoo Re: Top model 25.11.19, 23:53
      No nie wiem, czy to tylko zasługa "ciężkiego losu". Pracował przecież z wieloma fotografami, tez z zagranicy i wiekszosc była pod wrażeniem. A przeciez nie musieli, bo jak ktoś się nie sprawdzał to nie szczędzili krytyki. Jesli chodzi o pokazy - co wiele osób mu zarzuca, że nie dostał etc, to jeden z projektantów wyraźnie powiedział, że się nadaje i jest ok, ale boi się, że jego choroba będzie niekomfortowa dla innych za kulisami. Z resztą, Turcja i high fashion.. hmmm... Cieszę się, że wygrał. Bo jesli choc jedna osoba z taką lub inną przypadłością dzięki temu stwierdzi, że warto choć spróbować spełnić marzenia, to już jest OK! Cieszmy się z sukcesów innych!
    • gama2003 Re: Top model 25.11.19, 23:59
      Dobrze, że on wygrał. Pozostała dwójka z pewnością bedzie pracować w modelingu.
      A Dawida podziwiam za determinację i wyjście ,, z taką chorobą, w tym kraju,, - do programu, mediów i wystawienie się na ostrzał.
      Moze komuś to coś da do myslenia, może kogoś ruszy z domu.
      Olga łokcie i język ma ostre, da sobie radę. Staszek też. Dawidowi niech się wiedzie, możecie się smiać, ale ten dzieciak zaimponował mi charakterem.
      • sofia_87 Re: Top model 27.11.19, 13:41
        Ja tez tak sadze, pozostali i tak maja spore szanse, a Dawidowi wygrana się bardziej przyda, choćby dlatego, ze zwiększy jego szanse na prace w modelingu, ponieważ moim zdaniem je ma, choć może jednak niekoniecznie w Polsce. Skoro zawodowym modelem jest chłopak z proteza nogi, to dlaczego Dawid by nie miał być?
        Trzymam za niego kciuki
    • ga-ti Re: Top model 26.11.19, 00:01
      Ja się zastanawiam, jakie chłopak musiał mieć wsparcie, że przetrwał szkołę, czas nastoletni i że dotarł do takiego programu. Chyba aż poszukam czegoś o nim, o jego rodzicach, w jaki sposób go wspierali, jak udało im się wychować go w poczuciu własnej wartości. Dla nastolatków pryszcz na nosie jest końcem świata, tragedią nie do przejścia, a ten chłopak z tak widoczną chorobą jest tak otwarty, odważny. Gratuluję jemu i jego bliskim.
      • maybe_im_a_liar Re: Top model 26.11.19, 00:06
        Ale wiesz, że te programy są ustawione ? Mają swój scenariusz a to, że Dawid wygra było wiadome od kilku tygodni ??? Od kilku lat regularnie wycieka lista uczestników finałowych wraz z kolejnością odpadania od co najmniej odcinków z Fashion week big_grin
        • ga-ti Re: Top model 26.11.19, 00:25
          Program pewnie ustawiony, ale mówię o Dawidzie, jakie musiał mieć wsparcie, co trzeba robić, by wychować dziecko z tak widoczną chorobą, by było tak pozytywnie nastawione, tak silny charakter. Oglądałam kilka odcinków, jak potrafił się skupić, odciąć od wszystkiego, zapanować nad swoim ciałem.
          Wyszedł przed kamery, w dobie internetu, hejtu za pierdoły. Dał radę. I za to bardzo go podziwiam.
          • konsta-is-me Re: Top model 26.11.19, 03:09
            W dobie hejtu za pierdy?
            A kiedy go nie bylo?
            Przed internentem ludzkosc byla tolerancyjna i wspolczujaca ?
            Przed czasami internetu i swiadomosci istnienia wielu chorob, spedzilby zycie albo w wariatkowie, ale gdzies na obrzezu spoleczenstwa.
            Myslisz ze mialby JAKIEKOLWIEK szanse w takim programie ??

I oczywiscie, ze wygral bo jest chory.
            Nie oszukujmy sie, nie jest jakos szczegolnie wybitny, watpie czy bylby zauwazony normalnie.
    • wioskowy_glupek Re: Top model 26.11.19, 00:08
      Ten program jest ustawiany, nie ma co się ekscytować wink Ma swój scenariusz i tyle

--
      "Zdajesz sobie sprawę, że próbujesz uzyskać racjonalną odpowiedź od czegoś, czego mentalność jest mieszaniną mentalności prymitywnego wieśniaka i odczuć autystyka, i co nigdy nie będzie w stanie zrozumieć sytuacji innej niż ta której samo doświadczyło?" ~ kosheen4
      • mama.pracujaca Re: Top model 26.11.19, 00:36
        wioskowy_glupek napisała:

> Ten program jest ustawiany, nie ma co się ekscytować wink Ma swój scenariusz i ty
        > le
        >
        Jeszcze do dnia dzisiejszego łudzilam się, że tak nie jest.. Cholera, to nie był program pt:, , jak zrobić karierę i zdobyć sławę mimo przeciwności losu" tylko konkretnie brzmiący temat( przynajmniej pozornie) ,,Top model"... Nie jestem rozczarowana...
    • aga_mon_ber Re: Top model 26.11.19, 07:23
      Nie on pierwszy, dlatego przestałam ten program oglądać.
      Tam wybijają się na ogół osoby, które są wiecznie poszkodowane przez los, wciąż jęczą, jak to im źle i ciężko żyje się na tym świecie itd...
      Tylko kogo to tak naprawdę obchodzi?
      • sofia_87 Re: Top model 27.11.19, 13:43
        Ale on nigdy nie jeczal i nie narzekal, widać, ze nie ogladalas programu smile
        O chorobie powiedział na castingu, musial, nie dalo się ukryc, a potem pracowal jak inni

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka