Dodaj do ulubionych

Ogłoszenia o pracę

27.11.19, 12:38
Jak wiecie(ci którzy przeczytali) w tym tygodniu(dokładnie jutro) mój pracodawca otrzyma wypowiedzenie.
Przeglądam sobie w związku z tym ogłoszenia i trafiłam na rekrutację na stanowisko:
"Rejestrator danych"
wśród wymagań jest : "dokładność, rzetelność"
firma oferuje między innymi "praca w dynamicznym zespole"
Czy to tylko mi ze sobą się nie zgrywa? Dynaniczność raczej nie sprzyja dokładności.
Poza tym jak wygląda dynamiczność w zespole wklepującym dane do systemu?

Mam kilka innych spostrzeżen, ale o tym w osobnych wątkach.
Obserwuj wątek
    • mdro Re: Ogłoszenia o pracę 27.11.19, 12:43
      Tzn. że co chwila zmienia się skład tego zespołu wink. Układający ogłoszenie dał do zrozumienia, że warunki są takie, że długo nikt nie wytrzymuje. Inną opcją jest, że po prostu wklepał, co widział w innych ogłoszeniach i co mu się takie trędy wydało.

(Btw. rejestrator kojarzy mi się wyłącznie z urządzeniem - tak przy okazji dyskusji, że przecież pilotka to taka czapka wink).

--
      "mam świadomość, że jestem sterowanym botem" - 1elka26 na forum emama
    • klaramara33 Re: Ogłoszenia o pracę 27.11.19, 12:54
      Dynamizm nie oznacza ciągłego pośpiechu, jak trzeba czasu to dają mądrzy szefowie. Dynamizm to też przepływ informacji czyli nie zwlekasz z zadaniem pytania do wklejania właściwej info.
      A tak najszczerzej to myślę, że wklepuja modną formułkę , nie analizując znaczenia.
    • iwles Re: Ogłoszenia o pracę 27.11.19, 13:15
      Może "dynamiczny" użyto w znaczeniu "prężny, energicznie się rozwijający". Czyli, jak czegoś nie rozumiesz, to masz szybko sama się doszkolić, a nie pytać kolegów i hamować pracę.

--
      Paweł

Moje dziecko powiedziałosmile
    • ira_08 Re: Ogłoszenia o pracę 27.11.19, 17:47
      Eee, dynamiczny zespół jest niemodny. Teraz jest "pyszna kawa", owoce albo "niezbędne narzędzia pracy" oraz "zarobki adekwatne do doświadczenia". Ja omijam takie ogłoszenia - wiadomo, że firma nie ma nic do zaoferowania.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka