Dodaj do ulubionych

Buty zimowe

27.11.19, 17:32
Czy ktokolwiek nosi :
śniegowce ?
buty emu ?
Wygodne są? Czy nadają się do prowadzenia samochodu (grube podeszwy) ?
Obserwuj wątek
    • elle_du_jour Re: Buty zimowe 27.11.19, 18:00
      Mam emu i ugg. Uwielbiam. Najcieplejsze na świecie. Dla mnie wygodne i prowadzę bez problemu w nich samochód. Fakt, powierzchnia tych podeszew jest duża, więc dla kogoś nieprzyzwyczajonego uczucie na początku może być dziwne.
    • elenelda Re: Buty zimowe 27.11.19, 21:26
      Od kilku lat noszę emu i uggi, są idealne na mrozy. Ze śniegowców mam jeszcze sorele, ale służą mi bardziej do zadań specjalnych. Nie są tak wygodne jak walonki.
      • karme-lowa Re: Buty zimowe 27.11.19, 21:51
        elenelda napisała:

> Od kilku lat noszę emu i uggi, są idealne na mrozy. Ze śniegowców mam jeszcze s
        > orele, ale służą mi bardziej do zadań specjalnych. Nie są tak wygodne jak walon
        > ki.
        Czym się różnią emu od uggi?
        Nie przemakają na śniegu?
          • elle_du_jour Re: Buty zimowe 27.11.19, 22:29
            Mam dokładnie odwrotne wrażenie, że to emu są kapciowate, a ugg bardziej dopasowane i sztywniejsze : ) Tak, ugg jakby solidniejsze.
            Też impregnuję swoje, ale przyznam, że nie brnęłam w żadnych z nich w śniegu po kolana. Raczej szybkie przebieżki przez miasto czy spacer po wydeptanych w śniegu ścieżkach. Noga w nich nigdy, przenigdy nie marznie; aż żal mnie w dołku ściska, gdy pomyślę, że przez większość życia tak okropnie odmrażałam sobie stopy (mam te buty zaledwie od 2 sezonów).
      • ichi51e Re: Buty zimowe 28.11.19, 16:36
        Gdzie kupujesz walonki? To sie bierze wieksze czy taki rozmiar jak mam?

--
        wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
      • mikams75 Re: Buty zimowe 28.11.19, 16:34
        a musza do czegos pasowac?
        Wystarczy jak wzglednie pasuja do figury, choc tez przymusu nie ma. Moje corka fajnie wyglada w takich butach, ja strasze i zle sie w czyms takim czuje.
    • mrs.solis Re: Buty zimowe 28.11.19, 00:44
      Uggi mam na mrozy , ale raczej bez sniegu. Sa wygodne i bez problemu prowadze w nich samochod. Na sniegowe dni mam buty z gumowa cholewka i porzadna podeszwa.

--
      http://s17.rimg.info/94f1aa849ae7d6fc1cd7782d5aa29dac.gif
    • 1papryczka.chili Re: Buty zimowe 28.11.19, 07:58
      ja ostatnio kupiłam sobie skorzane z futerkiem ale bardzo zgrabne i nie szerokie kozaczki Minnetonka. nigdy wcześniej takich nie mialam ale odkąd mam to je uwielbiam. w TKMaxie kupilam bo inaczej u nas nie do kupienia. w prowadzeniu samochodu w nich różnicy nie widzę
    • pitupitt Re: Buty zimowe 28.11.19, 11:52
      Mam podobne do emu, ale z dobrze usztywnionymi zapiętkami, są zaj...ście wygodne, dobrze sìe w nich prowadzi.

--
      Z zasady nie wchodzę dwa razy do tego samego wątku, więc prawdopodobieństwo, że przeczytam wasze "cięte" riposty, jest żadne big_grin
    • argentea Re: Buty zimowe 28.11.19, 12:51
      To się nie przyznawajcie, bo zaraz tu jedna forumka Wam wstawi link o cierpieniu owiec.
      Osobiście mam EMU i uwielbiam. Są ciepłe i wygodne, również do prowadzenia auta.
    • ichi51e Re: Buty zimowe 28.11.19, 16:35
      Dziwie sie ze ktos na tym forum zadaje takie pytanie. Kogo stac na emu?

--
      wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
    • heca7 Re: Buty zimowe 28.11.19, 16:48
      Ja mam Moon booty. Takie: www.snowleader.co.uk/en/moon-boot-monaco-wp-2-blue-MOON00109.html
      Samochód prowadzi się w nich normalnie. Są bardzo wygodne i niesamowicie ciepłe.

--
      Nie podchodź do byka od przodu; do konia od tyłu, a do idioty...w ogóle.
        • szafireczek Re: Buty zimowe 28.11.19, 21:41
          I jak sama widzisz, nie trzeba dorabiać do tego pseudostatusu emu czy ugg...zwłaszcza, że nie ma się co chwalić okrucieństwem, bo krew spływa po takich stopach...
        • pani-nick Re: Buty zimowe 29.11.19, 06:22
          Ale welna ma inne właściwości, niż sztuczne futerko. Ja nosze te buty na bosa stopę w trzaskające mrozy i wczesna jesienią przy plusowych temperaturach. Są. Idealne do samolotu, czy na długie podróże samochodem.
          Nie poci się w nich stopa. Na początku nosiłam takie sztuczne. Po kilku latach kupiłam oryginalne. Nosze 3 pare 3 rok. Fakt, ze codziennie. Ale na razie nie zanosi się na konieczność kupna kolejnej pary, wiec cena (przesadzona trochę) rozklada się na kilka lat.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka