Dodaj do ulubionych

Kalendarze adwentowe.

28.11.19, 21:50
Kupujecie, lubicie. Mezowi byc chciala kupic ale nie mam pojecia jaki. Znacie sie na tym?
Obserwuj wątek
        • igge Re: Kalendarze adwentowe. 29.11.19, 08:55
          Patrzyłam na ten clinique ale sorry za drogi.
          Zawsze czekoladowe kalendarze kupuję dzieciom choć się ze mnie śmieją, że marketing i bzdura. Im mniej wagowo słodyczy w środku tym lepej ale obrazek musi mi się podobać. Kiczowate też czasem kupuję. Ubolewam, że dzieciaki zżerają od razu cały. W styczniu przecenione też zdarza się kupić. Daję też znajomym.
          W tym roku kupiłam psom i kotom choć nie były za piękne, a i psy pewnie nie ruszą, zostanie dla kotów.
    • anika772 Re: Kalendarze adwentowe. 28.11.19, 21:56
      Tak, jestem specjalistką. Moim dziewczynom kupuję zwyczajny z czekoladkami (lubią Milkę), a mężowi możesz kupić taki:
      marjadin.pl/p/25793/10631/erotyczny-kalendarz-adwentowy-dla-par-2018-kalendarze-adwentowe-wigilia-boze-narodzenia.html
    • aerra Re: Kalendarze adwentowe. 28.11.19, 23:50
      Tylko Lego kupuję czasem, ale niekoniecznie w adwencie, bo ten nie ma dla nas znaczenia.
      Ale kolekcjonersko niektóre legowe są świetne wink

--
      super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
      <*>
    • jak_matrioszka Re: Kalendarze adwentowe. 29.11.19, 02:36
      Sama zrób. Kupujesz 24 sztuki czegoś i masz kalendarz. Moga być 24 różne piwa, albo wina, albo drobiazgi: bilet do kina, zapach samochodowy, czekoladka, minisłoiczek jakiegoś dodatku do ulubionego dania - danie robisz tego dnia na obiad, zagadka (jeśli lubi rozwiazywać), generalnie cokolwiek co w waszym odczuciu nie jest dużym prezentem, a właśnie drobiazgiem. Tylko sie pospiesz, bo w niedziele już ma być gotowe smile
    • tiszantul Re: Kalendarze adwentowe. 29.11.19, 08:39
      To oburzające, jak Kościół zawłaszcza każdą sferę życia. Pomyślcie sobie, jak taki kalendarz adwentowy rani uczucia muzułmanów i ateistów, jak indoktrynuje ideologicznie młodzież
      • tiszantul Re: Kalendarze adwentowe. 29.11.19, 08:43
        Na szczęście społeczeństwo już nie jest takie naiwne jak kiedyś. Moi znajomi dostali parę lat temu w prezencie kalendarz adwentowy, co ich tak oburzyło, ze w efekcie nie tylko przeprowadzili oficjalną apostazję całej rodziny, ale jeszcze zapisali się do Obywateli RP. Polacy zaczynają myśleć
      • apallosa Re: Kalendarze adwentowe. 29.11.19, 12:31
        Przeuroczy ten piwny kalendarz-cudo smile
        Owszem,raz zanabylam kalendarz Lancome w Selfridges i niby maleństwa,a starczyło ro wszystko na ponad rok.Mini-perfumy tez w nim byly ( Opium,Flowerbomb,La Vie est belle),ale bez atomizera niestety.
        Dwa lata temu nabyłam tez kalendarz Decleora i owszem -olejki i kremy są B.dobre,ale pianka i mleczko do zmywania makijażu już podraznilo mi okolice oczu.Do reszty twarzy uszlo. ..Ale ja jednak lubię mieć jeden produkt do twarzy i oczu na raz.Niemniej jednak polecam.
        Teraz czaje się na kalendarz Clarinsa ew.Lumene-jest na allbeauty.Może zamówię sobie na Mikołajki...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka