Dodaj do ulubionych

Black Friday 💰

29.11.19, 07:52
Ogarnęłam wlasnie prezent na Mikołaja dla syna- Lego szpital obnizony o 30% z 749 na 440 korony. Co ciekawego Wy zamierzacie kupić?
Obserwuj wątek
    • lajtova Re: Black Friday 💰 29.11.19, 08:01
      PS4 Pro dla dzieci z Fornitem. 1270 pln wczoraj na Amazonie. Najniższa cena w polskich sklepach 1490, a najczęsciej spotykana w elektromarketach ponad 1700.
      Dziś na amazon.de są dobre oferty na Xboxy.
    • jematkajakichmalo Re: Black Friday 💰 29.11.19, 08:35
      Zegarek sobie upatrzylam. Normalna cena u producenta 179 euro, ponieważ to nie jest najnowsza kolekcja można go znaleźć za ok 120-130, a dziś już widziałam z frajdejowym kodem za 95 EUR. Nie mogę się tylko zdecydować co do koloru...

--
      "Bosze, dziewczyno to tylko wszy!!!! Mogłabyś mieć raka trzustki to był by problem!" by zefirkowapola
    • jak_matrioszka Re: Black Friday 💰 29.11.19, 08:43
      Najtańszy tablet Huawei, potrzebuje do czytania książek z biblioteki. Chciałam pożyczać w tym celu iPad'a od dziecka, ale tak zwana "intuicyjność" tego urzadzenia jest tak niekompatybilna z moja, że zachodzi obawa, że pod wpływem impulsu iPad przerobie na sPad tongue_out Z Huawei jeszcze nie miałam do czynienia, wiec nie wiem, czy sie polubimy.
      Możliwe, że nieprzemakalna kurtke puchowa dla dziecka, chociaż troche watpie w te nieprzemakalność.
      Na te dwa produkty sprawdziłam ceny i przynajmniej nie sa droższe niż były, chociaż tablet niby z ponad 40% obniżka, ale ta obniżka to od ceny sprzed roku, jak był najdroższy. Kurtka ciut tańsza niż była, ale ponieważ klimat mamy jaki mamy, to i tak coś musze kupić, Black Friday czy zwykły.
    • marianna1960 Re: Black Friday 💰 29.11.19, 08:48
      Dzień Singla, Black Weekend Black Friday zakupy prezentów święta konsumpcjonizmu, takie akcje powinny być potępiane, ziemia płonie, plastik jest wszędzie nawet na wyspach Indonezji pięknej Bali.
    • magata.d Re: Black Friday 💰 29.11.19, 09:18
      A znacie wcześniejsze ceny tego co chcecie kupić? Czy czasem nie jesteście zbyt naiwne?

Chcę kupić odkurzacz. Zastanawialiśmy się z mężem nad modelem. W zeszłą niedzielę pojechaliśmy zorientować się do sklepu. Obejrzeliśmy, porozmawialiśmy ze sprzedawca, jeden model od razu odrzuciliśmy, bo dużo reklamacji ma, sprzedawca nam jeszcze doradził inny model, wiec stwierdziliśmy ze jeszcze się nad nim zastanowimy, poczytamy opinie itp. W niedziele cena (takie same ceny stacjonarnie i online) 999 zł, w poniedziałek 1077 zł, we wtorek 1199 zł. A w środę promocja z okazji black week 999 zł big_grin big_grin.

• bunt_jest_moim_obowiazkiem Re: Black Friday 💰 29.11.19, 09:22
        magata.d napisała:

> nowimy, poczytamy opinie itp. W niedziele cena (takie same ceny stacjonarnie i
        > online) 999 zł, w poniedziałek 1077 zł, we wtorek 1199 zł. A w środę promocja
        > z okazji black week 999 zł big_grin big_grin.

I tu się nie ma co śmiać... to trzeba poważnie nagłaśniać! bo niby my tu hahaha, a to oni robią nas w xuja i śmieją nam się w twarz.

--
        Jestem tu tylko Alicją. Tak naprawdę nie jestem prawdziwa. Jak się nagle pojawiłam, tak nagle zniknę, nie zaburzając równowagi przy stole.
        • kosmos_pierzasty Re: Black Friday 💰 29.11.19, 12:10
          wyborcza.pl/7,155287,25451245,black-friday-po-polsku-to-tylko-chwyt-marketingowy-roznica.html

Zgadza się to z moimi doświadczeniami - black friday olewam, wręcz celowo unikam zakupów, bo mam poczucie, że mogę łatwo zostać wkręcona.
      • heca7 Re: Black Friday 💰 29.11.19, 09:27
        Ja chyba nic nie kupię w promocji. Czekałam z kilkoma prezentami i widzę, że akurat te rzeczy nie staniały (ani nie zdrożały wink ). Kupię je więc w zwykłej cenie.

--
        Nie podchodź do byka od przodu; do konia od tyłu, a do idioty...w ogóle.
        • jak_matrioszka Re: Black Friday 💰 29.11.19, 10:15
          Nie tylko w Polsce, tylko że aż tak głośno sie o tym chyba wcześniej nie mówiło.
          Ja sprawdziłam historie cen u siebie i porównawczo ceny w trzech krajach, wiec przynajmniej wiem, że nie przepłacam z okazji BF. Poza tym i tak bym te rzeczy kupiła, dziś taniej o jakieś 200zł a w poniedziałek może o te 200 drożej, wiec trudno.
      • ichi51e Re: Black Friday 💰 29.11.19, 11:25
        Notorycznie tak jest z “promocja na lego” w smyku i empiku. Tam zawsze jest wielka promocja tyle ze wyjsciowa zawyzona w porownaniu do katologowej. Dlatego nigdy tam nie kupuje

--
        wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
        • skat_0 Re: Black Friday 💰 29.11.19, 12:28
          Tez już zakazalam rodzince kupować lego w Polsce, po tym jak teściowa kupila "na promocji" czyli minus 10 zeta od tej z katalogu. Nigdy w Dk nie spotkalam sie z zawyzaniem powyżej ceny z katalogu. Dzis w "moich" sklepch wszystkie zabawki minus minimum 30%, ale niektore lego maja minus 50%, ciuchy tam tez przez caly weekend minus 40%, można poszaleć 🤪
    • mdro Re: Black Friday 💰 29.11.19, 10:54
      Kupiłam dwa staniki. Nie najnowsze modele, więc już i tak dość fajnie przecenione, a dodatkowo jeszcze doszedł rabat. I mam dwa za cenę jednego (no praaawie, ze 30-40 zł więcej).

(I tak, były mi potrzebne, bielizna się zużywa niestety).

--
      "mam świadomość, że jestem sterowanym botem" - 1elka26 na forum emama
    • ichi51e Re: Black Friday 💰 29.11.19, 11:23
      To ci sie ladnie udalo. Ten szpital od nowego roku wycofuja juz go nie bedzie

--
      wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
      • skat_0 Re: Black Friday 💰 29.11.19, 12:31
        My od niedawna przeszlismy z duplo na city( 4latek) i przyznam, ze szalejemy, ten szpital juz mialam na oku, ale albo niedostepny stacjonarnie byl, albo cos innego w lepszej cenie bylo
    • memphis90 Re: Black Friday 💰 29.11.19, 12:34
      Właśnie oglądałam zniżki w oficjalnymsklepie lego - zestaw 160zl (w innych sklepach 170-180zl) plus... 45 zł za przesyłkę. Nie kupiłam.

--
      "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
    • sumire Re: Black Friday 💰 29.11.19, 12:38
      Ryanair mi przysłał maila, że obniża ceny o 20%, w tym na loty do Londynu, a akurat od paru dni poluję na bilet do Londynu w bardzo konkretnym terminie i liczyłam bardzo na promocje w tym temacie.
      Bilet jest o stówę droższy, niż był we wtorek.
      • chococaffe Re: Black Friday 💰 29.11.19, 14:11
        Ale to inaczej dziala w przypadku biletów. Nie mozesz porównywac ceny wtorkowej do piatkowej bo w zwykle sá one wteyd wyzsze. Czyli teoretycznie jest to znizka od ceny piatkowej (której nikt nie zna)
          • chococaffe Re: Black Friday 💰 29.11.19, 14:23
            Żarty żartami, ale pare miesięcy temu patrzyłam jak cena biletu zmienia się niemal na moich oczach a ja nie mogłam kupić ponieważ cały czas wyświetlał mi się błąd przy probie kupna. W koncu kupiłam przez biuro podrózy zanim znowu cen apójdzie w górę.

p.s. Gdyby komuś miało się przydać - pan z linii lotniczej powiedział, że to był problem mojej wyszukiwarki.
      • rigel Re: Black Friday 💰 29.11.19, 23:12
        Bo bilety trzeba oglądać na jednym kompie, a kupować na innym, jest spora szansa na powrót niższej ceny. Ciasteczka nas zdradzają niestety. Sprawdzone last year.
      • bi_scotti Re: Black Friday 💰 29.11.19, 14:20
        Wiem, ze kompletnie nie eco-friendly ale zamierzam kupic kilka biletow na loty tu i tam, rozne linie (np. Air Canada, Air Lingus i inne) juz mi poprzysylaly bardzo smakowite oferty wiec skorzystam. Zadnych innych goodies nie planuje kupic. No to sie wyspowiadalam wink Cheers.

--
        "There is a crack in everything, that's how the light gets in"
        Leonard Cohen
    • mama_kotula Re: Black Friday 💰 29.11.19, 14:27
      Kupiłam grę Pandemia Legacy drugi sezon, bo tańsza o 1/3 niż normalnie, a i tak była na mojej wishliście. Tyle, poza tym wszystko mam.
      Nie mówiąc o tym, że większość rzeczy z mojej listy specjalnie obserwowałam - ceny znałam na pamięć, na dwa tygodnie przed BF podskoczyły sporo w górę, a teraz ceny z okazji BF "z obniżką" są albo takie same, albo ciut wyższe niż przed tymi dwoma tygodniami.
    • snakelilith Re: Black Friday 💰 29.11.19, 15:06
      Kupiłam letnie spodnie, mieszanka bawełny i lnu, wbrew postanowiu, by niczego nie kupować, bo black friday to w wielu sklepach ściema. Jak ktoś nie obserwuje cen, to może się nadziać, obniżki w tym dniu mogą być normalną ceną w innych. Spodnie kupiłam w Esprit, bo były już przecenione, a z okazji black friday dostałam dodatkowe 20%. Tak niska cena była bardzo kusząca. Walnęłam się jednak po palacach by nie dokładać do koszyka szalika, bo to takie oszukowanie siebie, cieszę się, że złapałam mega okazję, a potem dokładam jakieś zwykle niepotrzebne pierdoły i nie zaoszczędzam w sumie nic.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka