Dodaj do ulubionych

Zooplus - super obniżka!

29.11.19, 11:45
Nie wiem, jak inne rzeczy, ale puszki, które zawsze kupuję obniżyli aż o 1,80 zł na 24 puszkach, czyli o O, 075 grosza na puszkę!

Dajecie się nabierać na te fikcyjne promocje?
Bo ja czasem tak.
Kupiłam wczoraj w promocji dwie rzeczy z AGD w EURO. reklamują się, że drugi produkt o 25% taniej, ale obawiam się, że najpierw chyba wszystkie ceny promocyjnych produktów podnieśli, żeby wyjść na swoje. Nie wiem, bo wcześniej nie sprawdzałam cen, a szkoda. Choć w sumie i tak miałam te rzeczy kupić w najbliższym czasie, więc kupiłabym niezależnie od ceny, ale może nie akurat w tym tygodniu.

Może wpiszcie sklepy, o których wiecie, że to tylko ściema te super promocje.
Obserwuj wątek
      • joaz Re: Zooplus - super obniżka! 29.11.19, 13:44
        nowaczek1 napisał:

> Zooplus nie ma już z czego obniżyć, i tak stosuje dumpingowe ceny aby kosić kon
        > kurencję.

Aż sprawdziłam cenę karmy, która kupuje dla mojego Bugiego w Telekarmie- cena identyczna
    • magia Re: Zooplus - super obniżka! 29.11.19, 16:15
      Nie daje się. Poluje na dobrą cenę na pralkę, konkretny model. W ciągu półtora miesiąca cena na nią we wszystkich sklepach wzrosła o 15%, po to by dzisiaj spaść o ok 10%. Czyli i tak do przodu są 5%.
      Az tal mi się nie spieszy i poczekam aż z ceną wróci do swojego normalnego poziomu, albo jeszcze spadnie po nowym roku.

Co do cen na zooplusie to na produkty, ktoreupuje są najniższe na rynku, zwłaszcza z rabatem hodowcy -8%.
      Więc nie narzekam a i tak regularne przytulam jakiś gratis za punkty.
        • flegma_tyczka Re: Zooplus - super obniżka! 29.11.19, 18:06
          Rozumiem.
          Pamiętam ich jeszcze z czasów pierwszych lat gdy wszystko rozwoził jeden "kurier" który był jednocześnie właścicielem firmy, często dopiero wieczorem.
          Pięknie się rozwinęli.

--
          Jestem kobietą jeżeli ma to jakieś znaczenie.
      • aerra Re: Zooplus - super obniżka! 29.11.19, 19:26
        Owszem, polski, ale wcale nie najtańszy. I na dodatek ciągłe braki (pechowo akurat w tej karmie, którą kupuję).
        Jak nie dość, że mam dopłacać i to około 10% przy każdym zamówieniu to jeszcze loteria czy będzie czy nie, to dziękuję bardzo, nie będę korzystać.

--
        super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
        <*>
      • mamtrzykotyidwa Re: Zooplus - super obniżka! 29.11.19, 22:33
        W zooplusie kto kupuje? Wszyscy tam kupują,
        Przecież w krak-vecie nic nie ma!
        Animonda Carny tylko się z tego, co sprzedają, nadaje dla kotów, ale jest droższa niż w zooplusie.
        To, że to sklep polski mało mnie obchodzi. Nie mam misji dofinansowywania polskich sprzedawców.
        Kupuję tam, gdzie mam lepszy wybór towarów, gdzie mam tańszy towar i gdzie dostawa jest zawsze na czas.
        • bialeem Re: Zooplus - super obniżka! 29.11.19, 22:43
          Szczerze mówiąc, to powinno się to uwzględniać. W sensie "made in poland", bo to zwyczajnie robi dobrze gospodarce. Ja w krakvecie nie kupuje z innych powodów, ale powiedziałabym, że termin i pewność dostawy jest na 1 miejscu. Na drugim właśnie by było dobrze żeby polskie, a dopiero na 3 cena, ale mój kot i tak jada jak cholerny książę... surowe mięso, karmę weterynaryjną i raz na kilka dni puszkę droższą od kawioru (prawie).
          • mamtrzykotyidwa Re: Zooplus - super obniżka! 29.11.19, 23:05
            Nie może być polskie, bo nie ma żadnych, oprócz drogiej i badziewnej Doliny Noteci, polskich karm dla kotów.
            Dlaczego cena miałaby być na trzecim miejscu?
            Nie będę płacić więcej, skoro mogę mniej!
            Czemu miałabym dbać o polska gospodarkę?
            Czy polska gospodarka dba o mnie?

• bialeem Re: Zooplus - super obniżka! 29.11.19, 23:24
              Technicznie rzecz biorąc w każdym calu jezeli mieszkasz w Polsce, to polska gospodarka o ciebie dba czy jesteś na socjalu, czy zarabiasz czy tylko wydajesz. Może też cie kopnąc w zadek jak i ty ją kopieszsmile
              Jeżeli te kilka groszy jest dla twojego budżetu istotne, to jasne. Jeżeli nie i masz wybór, to wspierasz nie tylko siebie. Szkoda, że w narodzie nie ma tej świadomości.
              • mamtrzykotyidwa Re: Zooplus - super obniżka! 29.11.19, 23:43
                Jak chcę kogoś wspierać, to wspieram, ale akurat sprzedawców i handlowców nie mam ochoty wspierać, bo nie widzę takiej potrzeby, i tak zdzierają z kupującego, jak tylko mogą. Proponujesz, żeby im dawać jeszcze więcej??
                Kupcem jesteś, któremu handelek nie idzie, bo konkurencja taniej sprzedaje?

Ciekawa jestem bardzo w jaki sposób ta gospodarka o mnie dba?
                Bo jak na razie, to tylko ściąganie ze mnie kasy widzę, a... i to kopanie w zadek.
                Dbania ni hu hu.
          • mooi Re: Zooplus - super obniżka! 30.11.19, 20:45
            >W sensie "made in poland", bo to zwyczajnie robi dobrze gospodarce

chyba sobie jaja robisz...
            Gospodarką mało przejmuja sie ci, którzy przejmować sie powinni, np organizujac mafię vatowską w swoim resorcie, rozdajac pieniądze na prawo i lewo, wypieprzajac w błoto wraz z komisjami np. smoleńską albo wpychając oczulkowi w komży, a JA mam sie przejmować?
            Oczywiście, że kupuje tam, gdzie taniej.
            • flegma_tyczka Re: Zooplus - super obniżka! 30.11.19, 21:22
              Kupujesz oczywiście "tam gdzie taniej" i mam nadzieję, że nie jesteś z tych osób co jednocześnie w innym temacie ubolewają nad "wąsatymi Janusze biznesu" który tak niewiele płaci pracownikom, nie widząc w tym żadnej korelacji.
              Albo jak upadnie kolejna polska firma, która nie wytrzymała konkurencji z Aliexpressem czy emerytką na lewą kręcącą pierogi i gołąbki nie piszesz, że "widać nie nadawali się do biznesu/mieli gorsze produkty".
              Tylko, że polityka "teraz nachapię" się tanio, byle tanio jest bardzo krótkowzroczna i per saldo nie służy ani krajowi ani polskim konsumentom, bo gdy zagraniczne "chińskie" firmy przejmą cały rynek będą dyktować własne warunki.

--
              Jestem kobietą jeżeli ma to jakieś znaczenie.
    • igge Re: Zooplus - super obniżka! 29.11.19, 19:36
      Mnie się wydaje, że jednak są obniżki. Patrzę na feringę, animondę, smilla, wild of wilderness, rocco etc
      Aż mi szkoda, że już wcześniej poczyniłam spory zapas karmy i w końcu nie będzie gdzie tego trzymać, a i tak karmię mięchem
    • mooi Re: Zooplus - super obniżka! 30.11.19, 20:40
      te rzeczy, które kupuję stale, to wiem jakie mają ceny więc nie daję się nabierać.
      A produkty przemysłowe kupuje wtedy, kiedy potrzebuję a nie wtedy kiedy jest obniżka, faktyczna lub nie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka