Dodaj do ulubionych

odklepani rodzice-przedszkole

29.11.19, 13:21
A mianowicie na zebraniu wybuchła awantura o prezenty mikołajowe smile

Utworzyło się kilkuosobowe kółko wzajemnej adoracji aktywistów, prym wiedzie agresywna mamuśka, która na każdym zebraniu musi coś skrytykować albo kogoś obrazić.
I tak oto pani zaczęła pokrzykiwać, ze ona sobie nie życzy, żeby jej dziecko dostało badziew za 30zł, prezent ma być porządny, a nie jakieś tanie barachło i tak oto kółeczko adoratorów pani, zaproponowało zabawki/gry na licencji, za ok 80-100zł sztuka.
Oczywiście wszyscy pozostali niezadowoleni, ale nikt się nie odezwie, więc powiedziałam ja, ze państwu się w doopach poprzewracało, od dawania wypasionych prezentów są rodzice i ani myślę się do tego interesu dokładać, bo takie prezenty w przedszkolu, to gruba przesada. Dopiero wtedy się reszta na odwagę zebrała wink

No ja się nie dziwię w takim razie tym studniówkom po 1000zł od osoby, czy składkom na matury po kilkaset zł, skoro już ludziom bije od przedszkola.

Mamy pieniądze ze składek, ale idą na wyjścia do teatru, jakieś warsztaty, bal karnawałowy, dzień dziecka, ekstra farby itp. w tym miał być ten nieszczęsny Mikołaj, kasy starczy na upominek wartości jakichś ok 30zł właśnie, na coś ekstra trzeba dodatkową kasę zbierać.

A może to ja jestem nie na czasie i wyszłam na sknerę?
Jak jest u was?

Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka