Dodaj do ulubionych

Promocje były faktycznie ,czy oszukane?

30.11.19, 20:00
Czarny tydzień promocje kupujcie.Kolejka samochodów , w sklepach tłumy.Ja nie bawię sie w to. Nie mam zdrowia pędzić szukać siedziec godzinami w sklepach.Czy wy faktycznie skorzystaliście z prawdziwych promocji?Bo ja zawsze mam wrażenie,że sklepy chcą się pozbyć zaległych staroci z magazynów.
Obserwuj wątek
    • bukietlisci Re: Promocje były faktycznie ,czy oszukane? 30.11.19, 20:05
      skorzystałam z jednej, zresztą przypadkiem. wyświetliła się reklama zalando, wlazłam - był but dla bombelka istotnie za pół ceny. to kupiłam. co roku kupuję właśnie tą markę więc wiem że istotnie było taniej. po sklepach stacjonarnych się nie szlajałam, tam na ogół promocje wywołują ból brzucha. ze śmeichu
    • obrus_w_paski Re: Promocje były faktycznie ,czy oszukane? 30.11.19, 20:18
      Kupiłam ulubione kosmetyki z kiehls, promocja była 30%. Standardowe ceny znam, wiec wiem ze nie oszukiwali.

To samo z fotelikiem samochodowym i baza izofix, miałam namierzone te producto od dawna, wczoraj na Amazonię przecena ponad 30%.
      Q hm była przecen 20% wiec kupiłam brakujące ubrania dziecięce, ale akurat tego typu przeceny maja dla stałych klientów co chwile, wiec to powiedzmy szału nie robiło.

Wiec kupiłam wg mnie dobrze, produkty których akurat potrzebowałam albo które są na wykończeniu (kosmetyki) i zapłaciłam mniej niż gdybym kupiła w innym dniu
    • nenia1 Re: Promocje były faktycznie ,czy oszukane? 30.11.19, 20:23
      Ja nigdzie nie jadę, kupuję przez internet, nie mam też sytuacji, że jak nie kupię przykładowo tych butów, to nie mam w czym chodzić, po prostu uzupełniam garderobę, w tym roku kupiłam dwie bluzy treningowe, z dobrymi parametrami, a ceny sklepu znam bo często tam zaglądam, więc wiem, że nikt nie zmienia sztucznie cen na miesiąc przed promocją by przecenić do tego co było, tylko faktycznie jest obniżka o 30, 40%. Ogólnie jak nie muszę to nie chodzę po sklepach, a już w czarny piątek by mnie wołami nie zaciągnęli.
    • leanne_paul_piper Re: Promocje były faktycznie ,czy oszukane? 30.11.19, 20:34
      Kupiłam sukienkę na Zalando z prawie 40% rabatem. Teraz jest już za 500 zeta, zresztą i tak się wyprzedala. I to był strzał w 10.
      Natomiast w piątek pojechałam do Blue City, bo Douglas miał mieć jeszcze tylko w pt. 20% rabatu. I to był błąd. Tłumy ludzi, ogłuszająca muzyka i dziki tłum w każdym sklepie, tak, że nie dało się przejść między regalami, ani nic obejrzeć. Na dodatek nie mogłam znaleźć tego cholernego douglasa, i wq.urwiona kupilam perfumy w SuperPharm. Jak później doczytałam, rozlewane w Turcji. Deal of the year. Happy qu.rwa black friday.

--
      http://fotoforum.gazeta.pl/photo/9/sf/he/nft5/IClMPP3ybzLB8d8pKA.jpg
      • alicia033 Re: Promocje były faktycznie ,czy oszukane? 01.12.19, 09:32
        leanne_paul_piper napisala:

> Jak później doczytałam, rozlewane w Turcji.

jakie ma znaczenie, gdzie rozlewane?

--
        "Do wierzących, jazda samochodem"
        "Zawsze jak wsiadam do samochodu odmawiam krotka modlitwe.Wiem,ze nie raz zawierzenie uratowalo mi/nam zycie.Jak kiedys jadac na slasku, ruszajac na zielonym, kierowca z lewej z ogromna predkoscia wjechal na czerwonym i smignal nam przed maska.[...] I wiele innych pomniejszych." (ortografia oryginalna by mama.nygusa)
    • fil.lo Re: Promocje były faktycznie ,czy oszukane? 30.11.19, 20:41
      Kupiłam podkład w Sephorze, kolczyki w Kruku i tkaniny w sklepie z tkaninami online. Wszędzie dałam 20% taniej. Może i obniżka nie była szałowa, ale rzeczywista, a te rzeczy miałam już upatrzone od jakiegoś czasu, więc miło było kupić je choć trochę taniej.
    • zasiedziala Re: Promocje były faktycznie ,czy oszukane? 30.11.19, 21:55
      Kupiłam buty nike z 25% rabatem. Czaiłam się na nie od jakiegoś czasu i cały czas były w tej samej, wyższej cenie. Natomiast marketingowo ten czarny piątek /weekend/ tydzień to jest strzał w 10, bo obniżki nie są spektakularne, a ludzie kupują dużo więcej rzeczy niż kupiliby normalnie (nie tylko ze względu na ceny, ale też dlatego, że nie są im niezbędne). Sama też pewnie w końcu nie kupiłabym tych butów, gdyby nie przecena...

--
      Nienawiść szkodzi dzieciom i innym żyjątkom
    • 123zielona123 Re: Promocje były faktycznie ,czy oszukane? 30.11.19, 22:11
      Stacjonarnei poszłam do Jubilata coś kupić a tam promocja 20 %. z tym, że ceny jak zawsze metkowane a 20% odliczaja na kasie. Przez internet też kupiłam dwie rzeczy króre kupuję co kilka miesięcy, więc znam ceny, jedna 30 % druga 3%. Kilka dni temu kipiłam lodówkę w media ekspert i miesiąc temu miała taką samą cenę jak dziś
    • jak_matrioszka Re: Promocje były faktycznie ,czy oszukane? 30.11.19, 22:36
      Kupiłam dziecku kurtke, była przeceniona w stosunku do wcześniej, nie wiem czy po niedzieli wróci do tej ceny, czy reszte upchna już w tej niższej.
      Kupiłam tablet i już z niego korzystałam, taniej niż był do tej pory, nigdzie taniej nie widziałam. Też nie wiem czy jeszcze mu cene podniosa, czy już zostanie, mam 60 dni gwarancji ceny.
      Skoro już byłam w sklepie, to i sobie kurtke kupiłam, bo od ponad miesiaca sie zastanawiałam, gdzie takiej szukać. Znalazłam i mam, nie była na promocji, ale jest dokładnie taka jaka chciałam.

Przy okazji zakupów dowiedziałam sie, że już wymyślono jak obejść płatne reklamówki smile Ponieważ sie zagapiłam i Książe Małżonek zdażył powiedzieć że torbe chcemy, to dostaliśmy i na torbie mam napis "kaucja 2kr" big_grin W ten sposób zakupy przynieśliśmy w torbie o normalnej wytrzymałości, a równocześnie bedzie ona darmowa smile
    • yuka12 Re: Promocje były faktycznie ,czy oszukane? 30.11.19, 23:00
      Cóż. Narzędzia dla męża- 90% i 60% mniej. Klocki dla syna 2x 50 % ceny wyjściowej. Ciuchy dla męża też dużo taniej, jakieś 1/4 początkowej ceny. Wszystko zamówione online
      Jestem bardzo zadowolona z zakupów 😁.

--
      "najlatwiej patrzec przez etykietki, ktore rozdano, swiat jest wtedy taki prosty, a zycie nieskomplikowane" by Undoo
    • petronella Re: Promocje były faktycznie ,czy oszukane? 30.11.19, 23:42
      Buty w kazarze 100 zl taniej. I tak mialam kupic wiec ok. Plus kurtke zimowa pinko przeceniona z ok 2000 na 650. Aaa i w smyku bombelkom ciuchryty, do przeceny ze strony w koszyku przecenialo jeszcze o 20 proc wiec tez w porzadku, zwlaszcza, ze i tak mialam im pouzupelniac spodnie i bluzki. No i majty plus piżame w lavantilu minus 40 proc. Tez mialam kupic wczesniej, ale sprzedawczyni nakazala oczekiwac na znizke. W sumie zadnych ekstrasow, tylko to, co i tak planowalam nabyc.
      • zazou1980 Re: Promocje były faktycznie ,czy oszukane? 01.12.19, 07:41
        Ja nie kupiłam nic, byłam w piątek koło południa w Arkadii i sklepy, które miały porządne przeceny, a nie symboliczne 20% na wybrane, były dosłownie oblężone.
        Chciałam w zarze kupić kilka rzeczy, miały -50%, niestety ani do przymierzalni, ani potem w kolejce nie miałam czasu stać. Byłam w przerwie na lunch, a zapowiadało się minimum 2h.
        Pójdę w poniedzialek i zobaczę, ile kosztuje to co chciałam i czy w ogóle jeszcze są te ciuchy...
    • segregatorwpaski Re: Promocje były faktycznie ,czy oszukane? 01.12.19, 08:58
      W tym roku tylko zalando - miałam w obserwowanych kilka rzeczy, na których mi zależało: płaszcz wełniany dla córki, buty na studniówkę, dwa sweterki, dwie pary spodni, trochę biżuterii, buty sportowe, dwie koszulki itp, większość już poprzeceniane od 15 do 40%. Zalando miało tydzień przecen, codziennie 20% procent an rzeczy: sport, party, buty itp. w samo piątek ogólnie 20%. No i w sumie cztery dni zamawiałam, cztery paczki przyjdą. Jestem zadowolona z zakupów, kupiłam dokładnie to co chciałam i to co potrzebowałam i taniej, może i w ostatecznej posezonowej przecenie udałoby mi się kupić jeszcze odrobinę taniej, ale bałam się o rozmiarówkę, popularne rozmiary szybko się wyprzedają smile O wyjściu do sklepów stacjonarnych nie pomyślałam ani przez sekundę smile
        • atenette Re: Promocje były faktycznie ,czy oszukane? 02.12.19, 08:40
          No nie do końca tak jest. Miałam długo w obserwowanych 2 sukienki za 200zł każda. 2 dni przed Black Friday kupiłam je już w promocyjnej cenie za 100zł każda. W piątek przypomniało mi się o black friday więc pomyślałam, że głupio zrobiłam kupując ją 2 dni wcześniej bo dzisiaj na zalando wszystko jest jeszcze 20% taniej, a że zamówiłam za pobraniem stwierdziłam, że anuluję zamówienie i zamówię jeszcze raz 20% taniej. Wchodzę na sukienki i co widzę? Każda z nich niby w promocji ale za 150zł. Minus 20% to i tak wychodzi więcej niż ja zapłaciłam...
        • madami Re: Promocje były faktycznie ,czy oszukane? 03.12.19, 14:22
          nikita1906 napisała:

> Ja kupuję tylko na Zalando- nie oszukują, nie zawyżają sztucznie cen, żeby je p
          > otem niby obniżyć, darmowa przesyłka i zwroty, z reklamacjami nie ma problemu

a to ci dowcipasek big_grinbig_grin toś poleciała reklamą

oczywiście, że Zalando OSZUKUJe dokładnie tak samo jak inne duże, przed dużymi akcjami zwiększa ceny
          trzeba być naprawdę ślepym bo tego nie zauwazyć

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka