Dodaj do ulubionych

Do Poznanianek

01.12.19, 23:11
Bardzo proszę o pomoc, za tydzień mamy rodzinne spotkanie w Poznaniu, który dla nas spotykajacych się, jest położony dość centralnie, niestety nie znam miasta, a muszę znaleźć jakąś restaurację przyjazną dzieciom (będzie szóstka dzieci w wieku od 4 do 10 lat), możecie coś polecić? Lokal z dość swobodną atmosferą, dobrą kuchnią i jakimś kącikiem dla dzieci?
Obserwuj wątek
   • conena Re: Do Poznanianek 02.12.19, 12:22
    wieczorem mi się nie chciało pisać:
    Dąbrowskiego to restauracja na Jeżycach, jednej z najładniejszych poznańskich dzielnic. na najwyższym piętrze jest sala zabaw dla dzieci, w weekendy są animatorki. jedzenie rewelacja, z uwagi na układ sal można mieć całkiem kameralną imprezę w dosyć dużej restauracji.

    --
    A taki znacie? Idą Nilfgaardczyk, elf i krasnolud. Patrzą: leci mysza...
   • conena Re: Do Poznanianek 02.12.19, 12:18
    w Family jedzenie dla dzieci jest smaczne - to znaczy faktycznie smakuje dzieciom i zjadają wszystko. natomiast dania dla dorosłych są mdłe i nijakie. wyglądają jak dania dla dorosłych a smakują jak dania dla dzieci.
    plus obsługa myli zamówienia.

    --
    A taki znacie? Idą Nilfgaardczyk, elf i krasnolud. Patrzą: leci mysza...
   • aguar Re: Do Poznanianek 02.12.19, 13:02
    Najlepiej sobie zarezerwować cały lokal cafeleniwiec.pl/przyjecie/
    Urządzaliśmy tam wiele imprez rodzinnych, gdy dzieci było młodsze. Tam są bardzo fajne animatorki. Właśnie dzieci do 10 lat powinny się dobrze bawić, nasze zawsze były zachwycone.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka