Dodaj do ulubionych

Żona Hołowni

02.12.19, 10:19
Wiedziałyście czym się zajmuje?
Jest pilotem myśliwca! Wow.

Nieważne co myślę o Hołowni, ale po Paprotce taka pierwsza dama to by było coś. Ja nie miałam pojęcia czy on ma rodzinę, ale inaczej wyobrażałabym sobie jego żonębig_grin
Sam Hołownia nie dość, że jest znany i lubiany to chyba nie udało mu się nikomu podpaść, nawet jeśli światopoglądowo jest komuś daleki. Czuję, że Adrian przestał spać spokojnie.
Obserwuj wątek
      • mia_mia Re: Żona Hołowni 02.12.19, 10:35
        Gdzieś mi mignęła w internecie, ale sprawdziłam i rzeczywiście.
        Wpisz sobie w google Urszula Hołownia, jest bohaterką kilku artykułów o kobietach pilotach, bo wielu ich nie ma.
            • mia_mia Re: Żona Hołowni 02.12.19, 14:18
              Dudowa jako żona nikomu nie znanego nikomu, niespecjalnie bystrego europosła miała jeszcze mniejsze szanse.
              Myślę, że padło na niego, tak jak kiedyś na Dudę, w wyniku wielu badań i licznych analiz.
              I tak na logikę, to czyjś bardzo dobry wybór. Nie chodzi o to jak my go odbieramy, ale jak odbiera go społeczeństwo. Dla konserwatystów do zaakceptowania, na tle katotalibów wręcz liberał i buntownik (ukłon w stronę środka), dla lewicy hasła dotyczące klimatu.
              Jeśli ta kampania zostanie poprowadzona sprawnie, a czuję, że nie będą się nią zajmowali amatorzy czy politycy, to może być ciekawie.
              Zresztą spójrzmy na Ukrainę, a nawet USA, showmani są na fali.
              Ja przyznaję, że znam go pobieżnie, bo mam jedną książkę, pożyczoną na wieczne oddanie, czasem oglądałam jakieś jego rozmowy, wywiady, czasem jakiś felieton, mam talent nie oglądałam.
              Szkoda, że kogoś takiego nie wystawią inni, do których jest mi bliżej.
              • sumire Re: Żona Hołowni 02.12.19, 14:23
                Może być ciekawie, tak.
                Hołownia to jest stary wyga medialny, wie, jak mówić do ludzi i kiedy się uśmiechnąć do kamery, no i jest już tym ludziom znany, nie trzeba za dużo wydawać na reklamę. No i dość lubiany jednak jest. Dudzie może trochę konserwatywnych wyborców odebrać.
              • sofia_87 Re: Żona Hołowni 02.12.19, 16:56
                Za Duda stalo pis i jego pieniądze, kampania kosztuje i to sporo, watpie aby Holownia miał wystarczająco dużo srodkow na kampanie na miare Dudy sprzed 5 lat.. A jednak dla wielu osob jest on osoba zupełnie nieznana
                Ale jestem w stanie wyobrazić sobie w Polsce II ture Duda-Holownia i co wtedy? Dzuma czy cholera>
                • mia_mia Re: Żona Hołowni 02.12.19, 17:12
                  Przecież za Hołownią też stoją pieniądze, a w porównaniu do Dudy z początku kampanii to postać bardzo rozpoznawalna. Nie oszukujmy się, nie podjął on decyzji sam w drodze z sumy na niedzielny obiad, tak jak nie podjął w ten sposób decyzji Duda.
                  Duda to ciężka choroba z ciężkimi powikłaniami (łamanie konstytucji, niedotrzymane obietnice, odpowiedzialność za grzechy jego partii), Hołownia to póki co tylko ciężka choroba.
                  • sumire Re: Żona Hołowni 02.12.19, 17:22
                    On już ma sztab.
                    I jest z mediów. Dla człowieka chcącego wejść w politykę to jest spory plus. Pieniądze pieniędzmi, ale doświadczenie jest bezcenne.
                    • lellapolella Re: Żona Hołowni 02.12.19, 18:45
                      Mnie by jednak te pieniądze interesowały. Sądzę, że są niebagatelne, więc nikt ich za free nie wykłada.

--
                      Jest w mówieniu „Nie” ogromna siła i czasem wydaje mi się,

że jest ona tak wielka, iż nawet nią samą można żyć.Canetti
                      • iwoniaw Re: Żona Hołowni 02.12.19, 18:52
                        lellapolella napisała:

> Mnie by jednak te pieniądze interesowały. Sądzę, że są niebagatelne, więc nikt
                        > ich za free nie wykłada.
                        >

No i to jest b. dobre pytanie, kto te pieniądze wykłada - stawiam jednak na to, że elektorat się en masse tym za bardzo nie zainteresuje, jeśli mu konkurencja nie poda tego faktu na tacy w odpowiednio przyprawionej narracji. Pytanie, czy konkurencja będzie akurat tu drążyć i czy przypadkiem się wówczas nie pogrzebie sama?

--
                        "Lubię muzykę poważną, ale nie jestem aż takim zwolennikiem klasyki, żeby puszczać ją sobie w domu." (Zbigniew Boniek)
                      • sumire Re: Żona Hołowni 02.12.19, 18:56
                        No pewnie są, ale nie mówimy ani o osobie niezamożnej, ani o osobie nieznanej, ani o osobie niemającej wpływowych znajomych. Jeśli faktycznie myślał o romansie z polityką od paru lat, to miał czas je sobie zgromadzić.
                        • sofia_87 Re: Żona Hołowni 02.12.19, 19:18
                          Stawiam raczej na wpływowych znajomych oraz ich bogatych znajomych niż na zgromadzony majątek własny.
                          To są ogromne kwoty zwłaszcza, że mówimy o osobie, która trzeba dopiero wykreować.
                          Dla osób, które nie czytają i nie oglądają TVN Hołownia jest osobą nieznana.
                          Nie zdziwilabym się, biorąc pod uwagę jego poglądy, gdyby za tym wszystkim stał pis
                          • lellapolella Re: Żona Hołowni 02.12.19, 19:26
                            Ja również uważam, że to są za duże kwoty, aby je pokrywać z majątku własnego. Raczej nie obstawiam, że wysupła je PiS ale i tak chciałabym wiedzieć kto lub co.

--
                            Twierdzenie, że wierzący czuje się szczęśliwszy od niewierzącego, nie znaczy nic więcej jak to, że pijany jest szczęśliwszy od trzeźwego. George Bernard Shaw
                            • mia_mia Re: Żona Hołowni 02.12.19, 19:34
                              Żaden kandydat w Polsce nie pokrywa tych wydatkow z własnej kieszeni. Myślisz, że kampanię Dudy sponsorował i będzie tym razem sponsorował tylko PiS?
                          • sumire Re: Żona Hołowni 02.12.19, 19:36
                            O osobie, którą trzeba wykreować? Srsly? Facet przez ponad dekadę prowadził program w prime time. Ma nieporównanie większą rozpoznawalność niż Dooda, gdy startował na prezydenta.
                            Jeśli jesteś Maćkiem, pracownikiem zajezdni tramwajowej z Nowej Huty, to trzeba cię kreować. Jeśli jesteś wieloletnim pracownikiem jednego z największych mediów w Polsce, z twarzą regularnie pokazywaną w telewizji, prezenterem megapopularnego programu, to masz zasadniczo znaczną część kampanijnej roboty odwaloną.
                            Wątpliwe oczywiście, żeby wygrał, ale koleś ma nazwisko, a to jest bardzo dużo.
                            • sofia_87 Re: Żona Hołowni 02.12.19, 20:05
                              Możesz wierzyć lub nie, ale nie każdy ogląda Mam Talent, co więcej on jest rozpoznawalny, ale jako prowadzący, nie jako osoba poważna, polityk.
                              Kojarzysz casus Kuronia? Był lubiany, popularny, ale z jakiegoś powodu niewybieralny.
                              Tak, trzeba go wykreować.
                              Znaczna część kampanii? Osoby konserwatywne, a to jednak jego elektorat docelowy, mogą go nawet nie kojarzyć. Co więcej, w każdych wyborach ważne są struktury lokalne, które zadbają o kampanie i odbiór kandydata na swoim terenie
    • bywalec.hoteli Re: Żona Hołowni 02.12.19, 10:35
      Było pompowanie Biedronia, było pompowanie Kidawy, było pompowanie Kosiniaka, było pompowanie Jaśkowiaka, teraz popowanie Hołowni? To już nie ma żadnego wyrazistego polityka w opozycji?
    • mama-ola Re: Żona Hołowni 02.12.19, 10:59
      Nie zagłosuję na kogokolwiek, bo ma żonę z interesującym zawodem. Jeśli jednak AD myśli, że ludzie tak rozumują, i dlatego nie śpi spokojnie, to faktycznie uważa wyborców za ciemny lud.
      • mia_mia Re: Żona Hołowni 02.12.19, 11:07
        On jest żywym, chodzącym dowodem, i ma tego świadomość, że większość idących do wyborów w drugiej turze nie myśli o niczym więcej niż czy kandydat miły dla oka, do kościółka chodzi i czy ma reprezentacyjną rodzinę plus czy dużo obiecuje. Gdyby było inaczej nigdy nie zostałby prezydentemwink
        • alicia033 Re: Żona Hołowni 02.12.19, 11:32
          10/10

--
          z wątku "Kto z was emigruje gdy pis wygra?"
          volta2: "mam nadzieję , że mój mąż. Dlatego z całą premedytacją będę głosowała na pis, i nawet wszystkich dookoła namawiam, bo strasznie potrzebuję wybyć na paroletni kontrakt jako osoba towarzysząca".
      • alicia033 Re: Żona Hołowni 02.12.19, 11:32
        podpiszę się.

--
        volta2 o uczestnictwie angazetki w białostockim Marszu Równości:
        "a powiedz, po co tam poszłaś? jesteś lgbt+ i te wszystkie łkające licealistki też?
        czy po prostu poszłaś po to, co chciałaś dostać? niczym ten motylek na procesji w łodzi? (podobny poziom wzięcia udziału?). w podsumowaniu: chcącemu nie dzieje się krzywda."
        • alicia033 Re: Żona Hołowni 02.12.19, 18:02
          www.tygodnikpowszechny.pl/homoseksualizm-i-przyszlosc-swiata-160152

--
          "Do wierzących, jazda samochodem"
          "Zawsze jak wsiadam do samochodu odmawiam krotka modlitwe.Wiem,ze nie raz zawierzenie uratowalo mi/nam zycie.Jak kiedys jadac na slasku, ruszajac na zielonym, kierowca z lewej z ogromna predkoscia wjechal na czerwonym i smignal nam przed maska.[...] I wiele innych pomniejszych." (ortografia oryginalna by mama.nygusa)
            • alicia033 Re: Żona Hołowni 03.12.19, 10:25
              no nie przyznam, bo on jest homofobem, odmawiając ludziom, z powodu ich orientacji seksualnej, prawa do legalizacji swoich związków i adopcji dzieci.

--
              volta2 o uczestnictwie angazetki w białostockim Marszu Równości:
              "a powiedz, po co tam poszłaś? jesteś lgbt+ i te wszystkie łkające licealistki też?
              czy po prostu poszłaś po to, co chciałaś dostać? niczym ten motylek na procesji w łodzi? (podobny poziom wzięcia udziału?). w podsumowaniu: chcącemu nie dzieje się krzywda."
      • asfiksja Re: Żona Hołowni 03.12.19, 17:18
        Co do homofoba - pierwsze słyszę, dziwna informacja. Ale mizogin mnie ubawił, no bo jakoś mizogin kojarzy się z tym że ma za żonę słabe kobieciątko wpatrzone w swojego samca albo ewentualnie w ogóle żony nie ma, pilotka bombowca jakoś nie uwiarygodnia tej mizoginiiwink
        • alicia033 Re: Żona Hołowni 04.12.19, 11:26
          cóż, twoje skojarzenia to twój problem.
          A zamiast oceniać książkę po okładce, lepiej poczytaj albo posłuchaj, co z siebie hołownia wypuszcza.

--
          z wątku "Kto z was emigruje gdy pis wygra?"
          volta2: "mam nadzieję , że mój mąż. Dlatego z całą premedytacją będę głosowała na pis, i nawet wszystkich dookoła namawiam, bo strasznie potrzebuję wybyć na paroletni kontrakt jako osoba towarzysząca".
    • sumire Re: Żona Hołowni 02.12.19, 11:33
      Wszystko fajnie, ale Hołownia to nadal konserwa. Szacun dla żony, ale efektowna potencjalna pierwsza dama nie przekreśla poglądów potencjalnego prezydenta.
      • lellapolella Re: Żona Hołowni 02.12.19, 11:37
        Po pierwsze, konserwa, po drugie- kampania kosztuje krocie. Stać go? A jeśli nie, to kto ją sfinansuje?

--
        <*>
        "Istnieje cel, ale nie ma drogi: to co nazywamy drogą, jest wahaniem." Franz Kafka
      • mia_mia Re: Żona Hołowni 02.12.19, 11:38
        Ale ja bym bardzo nie chciała, żeby Hołownia czy Duda został prezydentem, ale chwilowo taki konserwatywny kandydat w Polsce ma w duże, jeśli nie największe szanse. Dla mnie, gdyby doszło do walki między nimi to jak wybierać, między dżumą, a cholerą.
      • iwoniaw He he :-D 02.12.19, 17:19
        Tak, to cytat z Hołowni. Wklejenie go tutaj świadczy jednak o tym, że sztab plastelinowego ludka rzeczywiście przestał spać spokojnie. No bo ematka ematką, ale czy aby na pewno ci gromko krzyczący za całkowitym zakazem nie będą woleli zagłosować na autentycznie zaangażowanego, niż na pacynkę szefa gangu Przyspawanych-do-koryta i Sutenerów? Jeśli do tego Hołownia ma rzeczywiście poparcie i budżet środowisk, o których mówią na mieście, to będzie się działo big_grin big_grin big_grin Co może skończyć się jeszcze drugą turą bez plastelinowego przy dowcipie Losu big_grin big_grin big_grin

--
        Spójrzmy na ciąg cyfr: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7. Gdzie ukryła się ósemka?
        Na pierwszy rzut oka w podanym ciągu ósemki nie ma. A kiedy przyjrzymy się uważnie jeszcze raz, cyfry osiem nadal nie dostrzeżemy. Ciekawostką jest, że sztuczka ta udaje się tylko wtedy, kiedy w ciągu cyfr nie ma ósemki.
        • triismegistos Re: He he :-D 02.12.19, 17:30
          Tak, oczywiście. Jestem ze sztabu platelinowego ludka. Inny powód mojego braku zachwytu kolejnym katotalibem marzącym o zrobienniu z Polski nowego Sudanu nie istnieje.

--
          spotted madka to taki krzyk pustych macic.
          by mrozkagrazka
          • mia_mia Re: He he :-D 02.12.19, 18:05
            Jeśli nie jesteś to spójrz
            na to szerzej i realnie. Moim zdaniem, o głosy tej części elektoratu będzie biło się 3 panów. Dwóch sprawnych intelektualnie i jeden, który braki nadrabia nieograniczonym dostępem do mediów publicznych, ale jest też obciążony bagażem grzechów swoich i swojej partii, dodatkowo słaby w dyskusjach.
            Idealnie byłoby gdyby do drugiej tury przeszedł Hołownia albo Kosiniak (z dwojga złego wolę Hołownię) i kandydat/ka KO.
            • iwoniaw Re: He he :-D 02.12.19, 18:12
              mia_mia napisał(a):

> Jeśli nie jesteś to spójrz
              > na to szerzej i realnie. Moim zdaniem, o głosy tej części elektoratu będzie bi
              > ło się 3 panów. Dwóch sprawnych intelektualnie i jeden, który braki nadrabia ni
              > eograniczonym dostępem do mediów publicznych

Dokładnie o to chodzi. Hołownia może nie porwać ematki oburzonej choćby wyżej wklejonym cytatem, ale już zabrać głosy plastelinowemu ludkowi może jak najbardziej. Stąd przewiduję dużo zabawy w kampanii big_grin

--
              "George, while his intelligence was way above normal (...) was required by law to wear it all the time. It was tuned to a government transmitter (...) to keep people like George from taking unfair advantage of their brains."
            • triismegistos Re: He he :-D 02.12.19, 18:15
              Idealnie? Idealny byłby wybór między katolibem a drugim katolibem*? Dlaczego miałabym się cieszyć, że nie wejdzie inny katolib zamiast tych katolibów?
              A, że lepiej skrojony garnitur będzie miał. Dziękuję, postoję jednak.
              Ps. Przekonanie, że niezachwycanie się Hołownią to wyłącznie domena sztabowców Adriana byłoby nawet zabawne, ale i tak zalecam udanie się z tym do psychiatry.

*nie, nie wierzę, ze KO wystawi kogoś bliskiego mi swiatopoglądowo

--
              Jeśli siedzisz gdzieś na ławeczce, a nagle jakiś nieznajomy siada obok ciebie, po prostu spójrz na niego i spytaj:
              - Przyniosłeś pieniądze?
              • mia_mia Re: He he :-D 02.12.19, 18:25
                Prawa wyborcze nabyłam ponad 20 lat temu, zawsze głosuję i zawsze głosuję na mniejsze zło, bo nigdy nikt wystawił kandydata idealnego czy idealnego programu partii. Zejdź na ziemię, tu póki co to typowy mieszkaniec wsi, który nie jest co tydzień na mszy, to wywrotowiec.
                • triismegistos Re: He he :-D 02.12.19, 18:28
                  To idź głosuj na katotalibów i ciesz się, że ten konkretny chce wprowadzić całkowity zakaz aborcji kroczek po kroczku a nie od razu.

--
                  Jeśli siedzisz gdzieś na ławeczce, a nagle jakiś nieznajomy siada obok ciebie, po prostu spójrz na niego i spytaj:
                  - Przyniosłeś pieniądze?
                • lellapolella Re: He he :-D 02.12.19, 18:50
                  Nie wiem, o jakiej wsi mówisz, ale się mylisz i to grubo. Poza tym, lukrowanie Hołowni nie sprawi, że stanie się bardziej strawny. Wydaje się tylko ciut lepszy od Adriana, a to zdecydowanie za mało.

--
                  - Co to jest: nie mieści się w dupie i nie dzwoni?
                  - Pisowska maszyna do dzwonienia w dupie.
                  anonimowy komentarz
      • ride_like_the_wind Re: Żona Hołowni 02.12.19, 19:25
        Jakbym chciał się zemścić na kobietach za to, że im się nie podobam, to bym na złość im zagłosował na takiego kandydata big_grin
        A tak na poważnie, to PiS zgrabnie broni Polskę przed zaostrzenie ustawy antyaborcyjnej. Po prostu takie projekty wyrzuca do zamrażarki, czyli do śmietnika. Gdyby jawnie głosował przeciwko skierowaniu do komisji, to KEP oraz Rydzyk by ich zadziobali, a tak to robią bezpieczny unik. Polacy nie chcą zaostrzenia prawa antyaborcyjnego i PiS to wie.
    • mia_mia Re: Żona Hołowni 02.12.19, 18:18
      Wracając do tematu, przysięgam na to, że jeśli kłamię, to niech Długopis zostanie na stanowisku (biurku albo pod, w piórniku czy gdziekolwiek) założyłam wątek, bo ewentualna żona Hołowni to dla mnie bylababy kolejna Agata czy zawodowa animatorka oazy. Przyznaję się, uległam stereotypom i szczęka mi opadła, kiedy przeczytałam, że wykonuje nietypowy zawód.
    • szarsz Re: Żona Hołowni 02.12.19, 18:54
      Hołownia to słabo zakamuflowana uśmiechnięta konserwa. Nie jest to kandydat, na którego mogłabym sobie wyobrazić, że zagłosowałaby przeciętna ematka. Dudzie głosów może urwać, ale jakoś czuję nosem, że taki może być plan - Hołownia wycofa się w ostatniej chwili i powie, żeby głosować na Dudę.
      • sumire Re: Żona Hołowni 02.12.19, 19:40
        A tak może być.
        Hołownia to jest imho opcja dla tych, których wkurza służalczość i pokrzykiwanie Adriana (czemu on nie może normalnie mówić...), ale mimo wszystko chcą konserwatywnego prezydenta. A potem puff i przekazujemy głosy.
        • iwoniaw Re: Żona Hołowni 02.12.19, 20:14
          sumire napisała:

> A tak może być.
          > Hołownia to jest imho opcja dla tych, których wkurza służalczość i pokrzykiwani
          > e Adriana (czemu on nie może normalnie mówić...), ale mimo wszystko chcą konser
          > watywnego prezydenta. A potem puff i przekazujemy głosy.

Z tym "przekazywaniem głosów" to bym się tak nie rozpędzała - takim hasłem to można co najwyżej wnerwić ludzi, z których część co najwyżej zostanie w domu, a część pójdzie zagłosować na kogoś zupełnie innego. (Mam tu na myśli wycofanie się przed I turą, nie ew. poparcie w II turze oczywiście, bo to jednak różne sytuacje).

--
          'I don't think you can fight a whole universe, sir!'
          'It's a prerogative of every life form, Mr Stibbons!'
          • sofia_87 Re: Żona Hołowni 02.12.19, 20:24
            Pamiętaj, że chodzi o elektorat pis, ich trudno wnerwic albo skłonić do głosowania na kogoś innego niż karze partia. O bunt i zostanie w domu też bym ich nie podejrzewala
            • mia_mia Re: Żona Hołowni 02.12.19, 20:38
              Elektorat PiS to dużo mniej niż połowa wyborców. PiS wygrało w sejmie dzięki temu jak liczone są głosy, przegrało w senacie, bo tam liczy się uczciwiej, w sposób zbliżony do tego w prezydenckich.
                • iwoniaw Re: Żona Hołowni 02.12.19, 20:52
                  sofia_87 napisał(a):

> Mam na myśli potencjalnych wyborców Adriana albo Holowni.
                  > Obawiam się, że jeśli ktoś zostanie w domu, zniecheci się w II turze, to nie t
                  > en elektorat

Żelazny elektorat PiSu oczywiście nie, tu masz rację. Ale na Hołownię nie będzie głosował żelazny elektorat PiSu, tylko m.in. ci, którzy się do PiS-u zniechęcili, a z innymi partiami im nie za bardzo po drodze. I oni, uważam, by się wkurzyli, gdyby im powiedziano "a nie, jednak idźcie i głosujcie na PiSowca, żartowałem z tym startem".

--
                  "My jesteśmy Rada Puchaczy - każdy w lesie wie, co to znaczy"
                  • sofia_87 Re: Żona Hołowni 02.12.19, 20:57
                    Żelazny elektorat Pisu zagłosuje nawet na Wojewódzkiego jeśli im każą.
                    A inni mogą zagłosować na Holownie w pierwszej turze, a na Dude w drugiej.
                    Ja mam obawy, że start Hołowni jest po to aby ich obu doprowadzić do drugiej tury, wtedy każdy wynik byłby im na rękę.
                    A przecież pieniądze na to mają, a prezydenta muszą mieć
    • livia.kalina Re: Żona Hołowni 02.12.19, 20:42
      Dla mnie Hołownia to osoba, z którą mam zupełnie odmienne poglądy, na prawie każdy temat. Ale jest to też osoba, z którą można na każdy temat rozmawiać. Spokojnie i merytorycznie. Bardzo wierzy w różne rzeczy i jest im wierny. Ale nie z wygodnictwa czy dla własnych korzyści. To idealista, który za pewne granice nigdy się nie posunie. Jest uczciwy wobec siebie, wobec swoich ideałów i wobec innych ludzi - bo nie udaje innej osoby. Nie jest mi z nim ideologicznie po drodze ale w zestawieniu z obecnym prezydentem (choć paradoksalnie światopogląd mają zbieżny) to ziemia a niebo.

--
      super_hetero_dyna:
      "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
      • alicia033 Re: Żona Hołowni 02.12.19, 22:45
        livia.kalina napisała:

> Ale jest to też osoba, z którą można na każdy temat rozmawiać. Spokojnie i merytorycznie.

i ze skutkiem porównywalnym z rzucaniem grochem o ścianę. Bo wyznawana bardzo wiara zabiła w nim myślenie krytyczne i racjonalność.
        Dla Polski byłby wyborem równie złym, co adrian d.

--
        www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=YFs7-MQ-sug
        • livia.kalina Re: Żona Hołowni 02.12.19, 22:49
          Adrian jest całkowicie bezwolną pacynką Kaczyńskiego. Trudno o równie złego prezydenta.

--
          super_hetero_dyna:
          "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
          • alicia033 Re: Żona Hołowni 03.12.19, 07:45
            livia.kalina napisała:

> Trudno o równie złego prezydenta.

zobaczymy...

--
            "Do wierzących, jazda samochodem"
            "Zawsze jak wsiadam do samochodu odmawiam krotka modlitwe.Wiem,ze nie raz zawierzenie uratowalo mi/nam zycie.Jak kiedys jadac na slasku, ruszajac na zielonym, kierowca z lewej z ogromna predkoscia wjechal na czerwonym i smignal nam przed maska.[...] I wiele innych pomniejszych." (ortografia oryginalna by mama.nygusa)
    • asia_i_p Re: Żona Hołowni 02.12.19, 21:00
      No właśnie ja się zastanawiam, czy Hołownia nie startuje głównie po to, żeby zwiększyć szanse Kidawy-Błońskiej. W każdym razie mam nadzieję, że je zwiększy, czy taki jest plan czy nie.

--
      The conceptual penis [...], is exclusionary to disenfranchised communities based upon gender or reproductive identity [...] and is the conceptual driver behind much of climate change.
      • alicia033 Re: Żona Hołowni 02.12.19, 22:40
        asia_i_p napisała:

> No właśnie ja się zastanawiam, czy Hołownia nie startuje głównie po to, żeby zwiększyć szanse Kidawy-Błońskiej.

mogłabyś rozwinąć tę myśl, asiu_i_p?

--
        www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=YFs7-MQ-sug
        • roks30 Re: Żona Hołowni 02.12.19, 22:58
          Uważam że nie ma szans. Katolicy na niego nie zagłosują bo jest zTVN-u, a ci z lewa też nie, bo ma takie a nie inne poglady. Wyborcy PISu zniecheceni PISEM to trochę za mało na druga turę.
    • znowu.to.samo Re: Żona Hołowni 03.12.19, 23:22
      Serio ten Hołownia będzie kandydatem.na prezydenta??? Prezenterem.jest niezłym ale prezydentem??? Chociaż w sumie i tak.byłby lepszy niż duda-długopis....

--
      *Jeśli nie masz po co żyć, żyj innym na złość*
    • milamala Re: Żona Hołowni 04.12.19, 23:13
      Ja tez jestem pod duzym wrazeniem. Nietuzinkowa kobieta. Ogolnie na tyle na ile znam Holownie to chetnie zaryzykuje glosem na jego osobe. Duda juz wiemy jaki jest, a Holownia, zobaczymy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka