Dodaj do ulubionych

Zadanie z matematyki

04.12.19, 19:20
Babcia chciala kupic dynie o wadze 3kg, ale kupila dynie wazaca 5kg i dlatego zaplacila o 6zl wiecej.
Ile kosztowala ta dynia?

Ktos wie? Ja nie potrafie tego rozwiazac. 3klasa sp. Dziekuje za pomoc.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka