Dodaj do ulubionych

Jaki był dla was

05.12.19, 14:01
ten mijający rok?
Dla mnie dobry, spokojny, szczęśliwy. Nawiązałam ciekawe znajomosci, które mam nadzieje kontynuować w przyszłym roku... 😉
Jeśli chodzi o wagę to bilans ujemny -2kg, co mnie cieszy. 😊
A jak u was?
Obserwuj wątek
    • tt-tka Re: Jaki był dla was 05.12.19, 14:08
      Pod jednym wzgledem bardzo udany - poznalam Gruba z ksiegowosci !

--
      Ignorancja moze byc skorygowana przy pomocy ksiazek. Glupota wymaga strzelby i szpadla (pochwycone w sieci)
    • bergamotka77 Re: Jaki był dla was 05.12.19, 19:04
      Powiem 31 grudnia wink

--
      bardoszka: Powinnam swoje 15-letnie dziecko upchnąć w jakimś oknie życia?

morekac: Nie da rady, nie zmieści się. Gdyby się mieściło, byłoby zbyt wielu chętnych.
    • kermicia Re: Jaki był dla was 05.12.19, 19:17
      Zawodowo, towarzysko, zdrowotnie, macierzyńsko i wyglądowo -> najgorszy w życiu.
      Ten rok uratowała mi lipcowa adopcja psa, który okazał się miłością mojego życia i każdego dnia budzę się bez totalnej depresji tylko dzięki jego mordce.
    • yuka12 Re: Jaki był dla was 05.12.19, 19:29
      Wszyscy zdrowi i to jest najważniejsze. Poza tym w niektórych sprawach rok był bardzo dobry, w innych taki se, w paru-kiepski. Poprawiło się na gruncie zawodowym, psychicznie też zdecydowanie lepiej niż rok temu, dzieciom idzie dobrze w szkole i z mężem nadal się kochamy. Lepiej też stoimy finansowo. O złych rzeczach nie chce mi się pisać, kto wie, może i z nich kiedyś coś wyjdzie dobrego.

--
      "najlatwiej patrzec przez etykietki, ktore rozdano, swiat jest wtedy taki prosty, a zycie nieskomplikowane" by Undoo
    • rozalia_olaboga Re: Jaki był dla was 05.12.19, 20:34
      Byle jaki. Z tych spraw, które mogły się poprawić, nie poprawiło się nic... Ale faktem jest, że jesteśmy zdrowi i żyjemy. Nic się znacząco nie pogorszyło. Trwamy, jakoś tam. Doceniam to co mam, ale chciałabym lepiej...
    • daniela34 Re: Jaki był dla was 05.12.19, 20:57
      Bardzo dobry. Zawodowo i finansowo jest dobrze, choć zawodowo ktoś mnie w tym roku mocno zawiódł, na szczęście tydzień temu okazało się, że sobie poradzimy ze wszystkim ze wspólniczką. Spontaniczne decyzje z końca 2018 r. przyniosły nieoczekiwane pozytywne skutki. Na nowo odkryłam swoją pasję, a dzięki temu poznałam nowych znajomych, z którymi już w styczniu wyjeżdżamy w podróż. Grono bliskich ludzi się powiększyło. To był dobry rok.
    • zasiedziala Re: Jaki był dla was 05.12.19, 21:07
      Fatalnie się zaczął zdrowotnie, więc jakby się nie skończył, to i tak będzie lepiej. Bilans wagowy mam mocno ujemny, co w moim przypadku nie jest powodem do radości. Reszta bez zmian.

--
      Nienawiść szkodzi dzieciom i innym żyjątkom
    • fantomowy_bol_mozgu Re: Jaki był dla was 05.12.19, 21:33
      Zataczam swoiste kółko - w zeszłym roku spędziłam święta czekając na poronienie (już wiedziałam, że z ciąży nic nie będzie). Teraz będę czekać na poród wink
      Poza tym poszłam w końcu na terapię i zaczynam powoli rozgrzebywać trudne tematy - jest powoli, ale do przodu smile
    • beataj1 Re: Jaki był dla was 05.12.19, 21:47
      Pod wieloma względami bardzo, bardzo trudny, chyba najtrudniejszy w moim życiu . Ale z drugiej strony pełen nadziei. Wiem że będzie dobrze. Choć teraz jest bardzo źle.

--
      Ludzkość wyznaje ponad 5000 rożnych bóstw. Ale nie martw się - TWÓJ BÓG to ten jedyny właściwy...
      • madzioreck Re: Jaki był dla was 05.12.19, 22:13
        beataj1 napisała:

> Pod wieloma względami bardzo, bardzo trudny, chyba najtrudniejszy w moim życiu
        > . Ale z drugiej strony pełen nadziei. Wiem że będzie dobrze. Choć teraz je
        > st bardzo źle.

Beata, jakoś dawno Cię nie widziałam na forum... wszystko się poukłada, przytulam smile
    • leanne_paul_piper Re: Jaki był dla was 05.12.19, 22:09
      Dla mnie rok był bardzo intensywny, pełen zawirowań i zwrotów akcji. Ale bardzo, bardzo interesujący. Rok kończę ostro przeżywanym kryzysem wieku średniego, który u mnie wygląda pewnie zupełnie inaczej niż u innych 40latek.
      Jakbym miała więcej czasu, to dokooptowałabym sobie kolejną żywą seks zabawkę, ale czasowo już nie wyrabiam na zakrętachwink. Chociaż może znajdę chwilę wolnego. Jak to mówią, od przybytku głowa nie boliwink.

No i jeszcze baba rozpier.doliła mi samochód. Ale nie ma tego złego, serwis udostępnił mi qashqaia w zamian, który chodzi jak złoto. Gdyby jeszcze sam się parkował na wąskich miejscach parkingowych w śródmieściu, to byłabym w niebie.

W przyszłym roku może trochę zwolnię, chociaż wątpię.
      Waga idealna, 55 kg.

--
      http://fotoforum.gazeta.pl/photo/9/sf/he/nft5/nq87U1AIaWRbHQdgdA.jpg
      • azja001 Re: Jaki był dla was 05.12.19, 22:29
        Zdrowotnie średnio, co się polepszy to znowu spieszy... Finansowo nieco lepiej ale bez szału. Ale poznałam kogoś kto został dla mnie wymyślony. Spotykamy się 5 miesiąc więc życie osobiste na duży plus
      • zlota.ptaszyna Re: Jaki był dla was 06.12.19, 11:05
        Zaraz, zaraz… bo ja juz sie pogubilam…… czy moglabys strescic co sie stalo ( zawsze piszesz wszystko ze szczegolami wiec to chba nie problem)?

Ja sie zatrzymalam na etapie jak odbilas jakoegos prezesa innej kobiecie i z nim bylas, a potem chyba wyszlas za superseksownego Kenijczyka z plazy?
    • aguar Re: Jaki był dla was 06.12.19, 10:43
      U mnie bez fajerwerków, ale i bez nieszczęść. Moja niepełnosprawność też się raczej nie posunęła, jest jak było, boli, bo musi sad Jedyna zmiana to, że już nie jestem w stanie czytać bez okularów +1, a rok temu o tej porze jeszcze mogłam smile Fajną rzeczą w minionym roku było to, że w zasadzie po raz pierwszy całą rodziną wybraliśmy się na wakacje zimowe w góry, wyjazd był udany, w nadchodzącym roku to powtórzymy. Nie ważę się, ale niezmiennie jestem chuda.
    • semihora Re: Jaki był dla was 06.12.19, 12:22
      Do września dobry, potem się spieprzyło, więc wychodzi, że średni.

--
      Zawsze znajdą się Eskimosi, którzy wypracują dla mieszkańców Konga Belgijskiego wskazówki zachowywania się w czas olbrzymich upałów.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka