Dodaj do ulubionych

koleżanki-nauczycielki

05.12.19, 18:40
Nie chcę wyjść na materialistkę, ale przyznam, że problem mnie dosyć obchodzi - czy ktoś ma zielone pojęcie, ile my będziemy zarabiać od stycznia? Podwyżki zostają czy są cofnięte? Podwyższony dodatek za wychowawstwo zostaje czy jest cofnięty.
Ostatnio rzuciłam temat w pokoju nauczycielskim i literalnie nikt nie wiedział. Dawno tak nie miałam, żeby czekać na pensję jak na zupełną niespodziankę. smile

--
The conceptual penis [...], is exclusionary to disenfranchised communities based upon gender or reproductive identity [...] and is the conceptual driver behind much of climate change.
Obserwuj wątek
    • ren.s Re: koleżanki-nauczycielki 05.12.19, 19:09
      Przyznam, że też nie wiem na 100%. Przypuszczam, że w styczniu nie będzie podwyżek, bo przyspieszono je i wypłacono we wrześniu tego roku. Wzrosną tylko pensje nauczycieli bez tytułu magistra, ze względu na wzrost płacy minimalnej (żeby nie były niższe niż minimalna). Ponoć obiecują 6% od września.
      Jeśli chodzi o dodatek za wychowawstwo - moim zdaniem zostaje.
    • slonko1335 Re: koleżanki-nauczycielki 05.12.19, 19:23
      Tyle ile zarabiasz. Nie będzie podwyżek w styczniu. W związku z podwyższenie minimalnej mają ewentualnie podnieść pensje stażystów bez magistra ale bez konkretów na razie. Wychowawstwo zostaje. Tak wygląda to w kadrach na dzień dzisiejszy.

--
      Sygnaturka się zgubiła....
      • asia_i_p Re: koleżanki-nauczycielki 05.12.19, 20:11
        Że nie będzie podwyżek, to wiem. Ale chodziło mi o to, czy te, które były od września, przypadkiem nie są wycofywane, bo sformułowanie w rozporządzeniu było tajemnicze i dałoby się je i tak zinterpretować.

--
        The conceptual penis [...], is exclusionary to disenfranchised communities based upon gender or reproductive identity [...] and is the conceptual driver behind much of climate change.
      • asia_i_p Re: koleżanki-nauczycielki 05.12.19, 20:16
        Sformułowanie w rozporządzeniu było: "od 1 września 2019 r. do 31 grudnia 2019 r. średnie wynagrodzenie nauczycieli ma się zwiększyć o 9,6 proc. Podwyżka ma zostać wypłacona do 30 września 2019 r. z wyrównaniem od 1 września 2019 r." I pojawiały się różne interpretacje frazy "do 31 grudnia".

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka