Dodaj do ulubionych

Fatalny blad dentysty- co dalej?

14.12.19, 22:50
Sluchajcie, nawet nie wiem jak to opisac.
Niby blaha sprawa ale ja w ogole nie wiem co robic.

Otoz mialam niewielki bol zeba- taki wiecie kiedy plomba sie poluzuje, od czasu do czasu poboli i to wszystko.
Normalnie jest tak ze ja zawsze mowilam dentyscie ( do do wielu roznych chodzilam w swoim zyciu) w ktorym rejonie mnie boli i on sam umial znalezc psujacy sie zab.

Umowilam sie do dentysty, niby bylam juz u niego, ale ta wizyta jakas taka dziwna, zrobil zdjecie szczeki, pogmeral, niby nic nie widzial ktory to zab sprawia bol, widzialam ze sie waha i od razu zaatakowal jeden z zebow. Plombe wymienil, wszystko pieknie ale ja znowu mam te bole. I wydaje mi sie ze caly czas boli mnie ten zab obok, a nie ten ktory on mi zrobil.

No i teraz nie wiem co mam robic, jak sie reklamuje takie rzeczy? Mam naruszony inny zab, bol nie ustapil, ja zaplacilam za usluge ktora mi zrujnowala zdrowie…. i nie wiem w ogole od ktorej to strony ugryzc. Dzwonic tam, ale co powiedziec, w sumie nie wskazalam dokladnie ktory zab boli, wiec on moze sie wszystkiego wyprzec….
dac sobie spokoj i isc do innego dentysty, no ale jak to tak zostawic taka fuszerke???
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka