Dodaj do ulubionych

Spodnie dresowe

25.12.19, 22:52
Powiedzcie mi, jak kupić długie spodnie dresowe? Ja nie umiem, w zwiazku z czym wygladam mniej wiecej jak na zdjeciu nr.1. To znaczy póki co tak wygladam, bo może być jeszcze gorzej sad Doświadczenie mówi, że ta cześcia odzieży rzadzi nastepujace prawo: im mniejszy rozmiar, tam krótsze nogawki (patrz tabela rozmiarów zdjecie 2.). Skad taki pomysł, to nie wiem, bo jak tyłam, to nogi mi sie nie wydłużały, a przy chudnieciu nie robia sie krótsze... Teraz póki co mam rozmiar L, ale zaczynam je gubić w trakcie chodzenia i musze znaleźć mniejsze. Mniejsze w pasie, a chetnie dłuższe nogawki, bo chce tak jak na zdjeciu nr.3., z zapasem na dole smile Pytanie JAK???
Jeansy miewaja różne długości, wiec czasem da rade kupić wystarczajaco długie, a dresy? Wszystko co widuje w sklepach kończy mi sie powyżej kostki, czy to taka moda i musze przeczekać, czy jest szansa, tylko trzeba wiedzieć czego szukać? Weźcie pomóżcie! smile
Obserwuj wątek
    • solejrolia Re: Spodnie dresowe 25.12.19, 22:56
      Może zacznij od Zalando, ubrania z dopiskiem "dla wysokich"

--
      Biorąc pod uwagę, że mogło być gorzej, to może lepiej, że jest lepiej niż wtedy, gdy wydawało się, że jest doskonale, a w rzeczywistości, jak zwykle, było jak zwykle, czyli byle jak...
    • chatgris01 Re: Spodnie dresowe 25.12.19, 22:59
      Długie znalazłam dopiero w Decathlonie (seria Domyos), wcześniej właściwie wszystkie (niezależnie od marki) sięgały mi nad kostkę.
      Inny myk, to popatrzeć na modele męskie.

--
      http://dlssm.free.fr/smileyanimaux/2%20(12).gif
        • snakelilith Re: Spodnie dresowe 26.12.19, 02:41
          Męskie męskim nierówne. Ja znalazłam wreszcie wystarczająco długie na stoisku chłopięcym w C&A. Nie jestem bardzo wysoka, ale mam krótki tułów i długie nogi, kobiece dresy nawet w dużych rozmiarach L-XL są mi za krótkie, albo robią się za krótkie po pierwszym praniu. Te chłopięce są na "wzrost", więc można kupić na 176cm, albo 182cm i są faktycznie dłuższe, na szczupłych chłopaków z długimi nogami, więc w biodrach i nogawce stosunkowo wąskie, na kobiecę M-kę ujdą.
          • jak_matrioszka Re: Spodnie dresowe 26.12.19, 11:06
            O, a to ciekawe. U nas dzieciecych na 182 nigdy nie widziałam, ale my C&A nie mamy, wiec jak gdzieś wyjazdowo zobacze to zajrze. Wysokich chłopaków/meżczyzn to tu widuje raczej w krótkich szortach, bo inaczej bym w końcu któregoś wypytała gdzie kupuje wink
    • ultimate.strike Re: Spodnie dresowe 25.12.19, 23:00
      Doświadczenie mówi, że ta cześcia odzieży rzadzi nastepujace prawo: im mniejszy rozmiar, tam krótsze nogawki

Medycyna mówi, spodnie = bakterie, infekcje, choroby. Dodatkowo, jeżeli chodzi o mężczyzn dodaje: uszkodzenie DNA nasienia, czyli nasieniak u noszącego, choroby genetyczne, cywilizacyjne u dzieci, wnuków.

Skończcie wreszcie ten morderczy kult spodni!

--
      Kiltowa Rewolucja! Kilt sobie kup bo to już
    • mia_mia Re: Spodnie dresowe 25.12.19, 23:02
      Jeśli rzeczywiście chcesz to sobie zrobić i wyglądać jak na trzecim, a nie pierwszym zdjęciu, kup spodnie na dziale męskim, o rozmiar większe niż potrzeba, ze sznurkiem w pasie.
      • jak_matrioszka Re: Spodnie dresowe 25.12.19, 23:17
        Mam meskie i dwa rozmiary wieksze, wygladam prawie jak na pierwszym zdjeciu, chce jak na trzecim na dole, ale bardziej dopasowane w pasie i kroku (czyli w moim rozmiarze, nie oversize).
      • ultimate.strike Re: Spodnie dresowe 25.12.19, 23:19
        Na szczęście na dziale męskim już niedługo spodni nie będzie. A ewentualne ich tam wystawianie bez widocznych ostrzeżeń i klauzuli o zakazie sprzedawania nieletnim będzie surowo karane.

--
        Kiltowa Rewolucja! Kilt sobie kup bo to już
        • aankaa Re: Spodnie dresowe 26.12.19, 00:36
          a noszenie owych będzie karane więzieniem bez możliwości orzeczenia tzw. "zawiasów"

--
          jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
    • agnieszka2008 Re: Spodnie dresowe 25.12.19, 23:08
      Długo nie mogłam znaleźć spodni dresowych, chciałam żeby były bawełniane bez poliestru i w końcu znalazłam w 4f, są bardzo wygodne i dlugie, mam 176 cm wzrostu. Polecam.
        • jola-kotka Re: Spodnie dresowe 26.12.19, 03:15
          No dol jest tez dramatyczny. Ty widzialas kobiete w czyms takim wogole? Fota nr1 ok ale 3 eeeee nie. Wyglada to jakby ktos tam czegos napchal do tych nogawek pomarszczonych bo za dlugich.
          • jak_matrioszka Re: Spodnie dresowe 26.12.19, 11:12
            Kiedyś widziałam, już bardzo dawno nie. Pierwsze dobre do pierwszego zgiecia nóg, kiedy to nogawki podjeżdżaja wyżej i już tak zostaja, w pozycji "zalało nam piwnice" tongue_out Jak mi sie długie jednak nie spodobaja, to wrócić do krótkich to nie problem smile
    • mysiulek08 Re: Spodnie dresowe 26.12.19, 03:00
      Kupuje meskie Slezengera, moze nie do konca tak sie na kostce zwijaja ale nie sa takie jak na pierwszej focie, a nogi mam raczej dlugie

--
      Twój zwierzak też może potrzebować pomocy
    • zasiedziala Re: Spodnie dresowe 26.12.19, 08:23
      Nie wiem czy są gdzieś stacjonarnie, ale diamante ma sporo dresów z dłuższymi nogawkami. Mam takie, rozm S, 175cm wzrostu i długość jest tylko trochę mniejsza niż na modelce:
      membrana.pl/pl/products/spodnie/dresowe/dresy-diamante-wear-unisex-di-szare-22713.html
      Jeszcze dłuższe są w tym modelu, tylko już niestety poliester:
      membrana.pl/pl/products/spodnie/dresowe/dresy-diamante-wear-basic-czarne-21948.html

--
      Nienawiść szkodzi dzieciom i innym żyjątkom
    • szafireczek Re: Spodnie dresowe 26.12.19, 19:35
      To zależysmile Wciąż modne są rzeczy wzorowane na strojach sportowych i kolekcje z wybiegów nadal są przekładane na ofertę bardziej przystępnych sklepów. Można kupić aktualnie dowolny fason, pod warunkiem że nie będziesz ich szukać jedynie w sklepach sportowychsmile Może Bala, Femistories, Hibou, Juicy Couture, Pinko...niektóre fasony proponowane są nawet do szpileksmile
        • szafireczek Re: Spodnie dresowe 26.12.19, 21:12
          Hmm, może w sklepach z bielizną, przeważnie jest tam dział "sportowy"...ale krój to już raczej tradycyjny. A do stacjonarnych nie chcesz zajrzeć? Poszukałabym w kolekcjach na wyprzedażach, nawet w Zarze, Royal Collection...itp.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka