Dodaj do ulubionych

Londyn kulinarnie?

25.12.19, 22:58
Wybieram się na kilka dni, pietwszy raz
Możecie polecić miejsca gdzie smacznie i niedrogo zjeść, wiem że jest to możliwe nie wiem czy w Londynie.😕 Począwszy od śniadania na kolacji kończąc. Wszelkie porady mile widziane☺
Obserwuj wątek
    • gaskama Re: Londyn kulinarnie? 25.12.19, 23:09
      Ja polecam dzielnice Shoreditch. Knajpa przy knajpie, wiele fajnych śniadaniowni.

--
      "Przy pewnej dozie kretynizmu hipokryzja to po prostu wyraz poczucia przyzwoitości." by asia_i_p
    • solejrolia Re: Londyn kulinarnie? 25.12.19, 23:10
      Najbardziej znane to Pret a manger - kanapki, zupy, sałatki, na miejscu i przede wszystkim na wynos. Gdzie się nie obejrzysz, dworce, czy główne stacje metra, tam znajdziesz tą sieciówkę.
      Nandos- sieciówka z kurczakami, polecam,
      Plus wiele piekarni, kanapkowni, burgerowni, wszystkie kuchnie świata, które będziesz mijać po drodze, wchodź, czytaj co oferują, i smakuj, bo w Londynie głodna nie bedziesz. W Tesco czy Sainsbury’s w lodówkach są też gotowe kanapki, czy dania do zjedzenia od razu. To bułeczki z oliwkami, to Scones.... A poza tym masz wszystkie znane sieciówki typu Subway, czy KFC, itd itd one są zawsze zlokalizowane gdzieś przy większych stacjach metra.

--
      Biorąc pod uwagę, że mogło być gorzej, to może lepiej, że jest lepiej niż wtedy, gdy wydawało się, że jest doskonale, a w rzeczywistości, jak zwykle, było jak zwykle, czyli byle jak...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka