Dodaj do ulubionych

Półka pod prysznic

27.12.19, 10:08
Poratujcie, szukam jakiegoś fajnego organizera, koszyczka na ścianę prysznica. Żeby wrzucić tam szampon, żel do mycia i maszynkę do golenia i .... wyświetla mi propozycje rodem z PRL, z rozpaczy kupię chyba koszyk z przyssawkami z Ikei, bo najlepiej się prezentuje.
Naprawdę nic ciekawego nie wymyślili od lat '80?
A specjalnie nie robiłam "okienka" w ścianie na kosmetyki (mialam poprzednio), bo to takie oklepane i mi się nie podoba - i masz babo placek!
Obserwuj wątek
    • joanna_poz Re: Półka pod prysznic 27.12.19, 10:16
      my chcielismy miec półeczkę, ale w miarę waską, z racji nieduzego prysznica, żeby nie odstawała mocno od ściany.
      po przegladzie tego co w sklepach, poszlismy do szklarza, który na wymiar wyciął nam taka jak chcielismy, dokupilismy tylko mocowania.
    • solejrolia Re: Półka pod prysznic 27.12.19, 11:02
      Zwykły, i najprostszy koszyczek z Leroy (nie metalowy a z takim powlekaniem), przytwierdzony do ściany śrubami- najlepiej nam się sprawdza pod prysznicem . A też szukałam i kombinowałam. Bez sensu!
      I wybrałam niezbyt duży koszyczek 30? cm chyba, i pojedynczy, dzięki temu trzymamy żelazną dyscyplinę, i nie ma "ochnastu" butelek i wrażenia bałaganu, tylko 3- max 4, te które sa aktualnie w użyciu.
      Mnie to pasuje.

--
      Ile rzeczy należy mieć w d...e, to się w głowie nie mieści!
    • koronka2012 Re: Półka pod prysznic 27.12.19, 13:33
      Sama mam pod prysznicem koszyczek stojący na podłodze, bo półki ani nie są ładne ani wygodne (chyba że ktoś ma naprawdę duży prysznic). Pod nogami nie zawadza, a w ramionach jednak człowiek szerszy.
        • 35wcieniu Re: Półka pod prysznic 28.12.19, 13:54
          Nie jest brudny. Miałam taki biały i wystarczyło mu opłukanie wodą, nie było żadnych smug.
          Może na ciemnych jest inaczej, tego nie wiem, ale ten plastik jest taki że nie wiem co trzeba by z nim zrobić żeby było widać jakieś smugi. (A mam twardą wodę.)

--
          - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
          - Ale jak przez głowę?
          - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
    • kryzys_wieku_sredniego Re: Półka pod prysznic 27.12.19, 17:56
      Dzięki, pomogłyście, potrzebuję zwykły pojedyńczy.
      Jak będzie potrójny to mąż mi tam zaraz upchnie swoje cuda a to moja strefa spa i niech spada, będą same pachnące landrynkami kosmetyki ;P i różowe maszynki do golenia!
      Taka jestem.
      • mama-ola Re: Półka pod prysznic 27.12.19, 23:24
        Ja mam pojedynczy. Nawet mi przeszło przez myśl, zeby zdjęcie zrobić, ale to grozi zarzutem, że mam brzydkie kafelki. Więc niech wystarczy, że istnieje pojedynczy zaczepiany od góry na dwa... hmm uszy czy coś (bez wiercenia i ssawek).
    • sabek81 Re: Półka pod prysznic 27.12.19, 20:22
      Ja właśnie tez nie lubię półek w ścianie i Przeszukałam internet i niestety lipa, zamówiłam metalowa polke z otworami w dnie, są w dwóch kolorach biała i czarna i dwa rozmiary, firma Dabstory, ceny troche za wysokie ale nic lepszego nie znalazłam.
    • thea19 Re: Półka pod prysznic 27.12.19, 20:34
      nie ma nic ciekawego nigdzie. Szukałam i stanęło na tym białym pojemniku ikea na przyssawki bo odpada wszystko przykręcane do ściany. Tak raz w miesiącu trzeba dopchnąć przyssawki bo potrafi spaść ze ściany. Dużo wchodzi do środka i wiadomo, ze czasem trzeba wszystko wyjąć ze środka i umyć wnętrze ale jest ok. Druciaki miałam w mieszkaniu i nigdy więcej.
      • aurinko Re: Półka pod prysznic 27.12.19, 20:37
        thea19 napisała:

> nie ma nic ciekawego nigdzie.

Dokładnie, też szukam - od roku uncertain
        Niestety nic mi nie pasuje a stojące pod prysznicem butelki coraz bardziej mnie wkurzają .
    • dariamax Re: Półka pod prysznic 28.12.19, 23:03
      U mnie każdy ma swój koszyk, który zabiera pod prysznic i wiesza na armaturze a po wyschnięciu chowa do szafki .
      Tekst linku

--
      Doskonałość jest jedynie deklaracją śmiesznego człowieka.
    • hanusinamama Re: Półka pod prysznic 29.12.19, 22:33
      Miałam to z ikei i niestety po jakims czasie odpadało. teraz mam z tchibo chyba taką na haczyk, wisi sobie na sciance kabiny, ma przyssawke zeby nie latało na boki. Bardzo sobie chwale.

--
      "Kury zostają dalej w hodowli, żeby dawać nowe jajka, często nawet dożywotnio." Stwory_z_mchu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka