Dodaj do ulubionych

Spotkałam dzisiaj matkę-pieniaczkę.

30.12.19, 17:13
I jestem wrażeniem. Negatywnym.
Jako że odbieram dzien opieki - poszłam z synem wczesnym popołudniem na lodowisko.
Na lodowisku - dzieciaki i młodzież plus 3 osoby dorosłe. Jena z dorosłych - tatuś uczył dziecko. Drugi dorosły - sprawnie poruszający się. Trzeci - pani, kiepsko utrzymująca równowagę, niemniej twardo jeżdząca w kołku z dobrze jeżdzącymi. Na tym lodowisku jest zwyczja, że uczący się - jeżdzą przy bandzie lub w środku.Styl jazdy pani wymagał tego, że wokół siebie musała mieć 2-5 metrów wolnej przestrzeni.No i niestety, jeden dzieciak - na oko 8-9 lat, jeżdzący dobrze, ale jechał tyłem - naruszył tę przestrzeń i pani dupnęła. Jeju - piekło się rozpętało. Dzieciak usiłował przepraszać - fakt, jego wina, ale pani nic, zaczęła go wyzywac od ciołków i dupków. Dzieciak rozpłakał się, zszedł z lodowiska. Widać było, że przjął się wypadkiem. Generalnie był mocno roztrzęsiony.
Zal mi go było strasznie.
Pani wezwała kierownika, kazała go usunąć z lodowiska. Na szczęscie kierownik stwierdził, że to nie ona decyduje o tym. I jeszcze pare słów jej powiedział. Potem poszedł do dzieciaka, kazał przestać płakać i wrócić na lód, by pokazał jak jeździ, bo w razie czego poprosi kogoś zobsługi o naukę. Ale stwiedził, że tej nauki nie potrzeba.I powiedział, bysię n ie przejmoiwał, bo to akurat lodowisko jest głównie dla dzieciaków i młodzieży.Zwłaszcza o tej porze.

Kurcze, pani raczje nic się nie stało, jeżdziła jeszcze z pół godziny. MMiała jeszcze większą przestrzen, bo wszyscy ją z daleka omijali.
Ciekawe, czy poczuła się lepiej glebując małolata.uncertain
Strasznie szkoda mi go - kupiliśmy mu na pociechę czekoladę. (za zgodą opiekuna - był z ciotką, która drobnych nie miała do automatu).\

Choroba, to lodowisko. Upadki trzeba wkalkulować w "koszta". Lodowisko publiczne, dużo ludzi/dzieci - trzeba liczyć się, że ktoś może wjechać. Zeby to był jeszcze dorosły albo mocno starsza młodzież. Ale takiego małolata?

Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka