Dodaj do ulubionych

10 kłamstw

06.01.20, 08:28
natemat.pl/295393,filmy-o-milosci-klamia-10-klamstw-o-zwiazkach-jakie-wmawia-nam-popkultura wąteczek na wolny dzień...

--
Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
Obserwuj wątek
    • dr.amy.farrah.fowler Re: 10 kłamstw 06.01.20, 09:59
      > "W "Przyjaciołach" Rachel rezygnuje z wymarzonej pracy w Paryżu, żeby zostać w Nowym Jorku z Rossem, a w filmie "Diabeł ubiera się u Prady" Andy robi podobnie, bo wielka redakcja modowa nie za bardzo przypadła do gustu jej partnerowi."

Yyyy, co za bzdura. Ktoś chyba tego filmu nie widział.

Andy rezygnuje z pracy w Runwayu, jak akurat chwilowo nie jest z Natem, tylko bzyka się z Christianem Thomsonem. I nie dlatego, że jej praca nie przypasowała partnerowi. Nawet nie dlatego, że z powodu pracy jej związek praktycznie się rozpadł, ba, nawet nie dlatego, że nie ma życia poza pracą.

Rezygnuje, bo akurat nagromadziły się świństwa w wydaniu jej pracodawców. Wyrolowano z wyjazdu jej koleżankę tylko dlatego, że wcześniej trafiła do szpitala, a potem zbiorowo wystawiono do wiatru i publicznie upokorzono Nigela, któremu najpierw obiecano intratne stanowisko, a potem dano je Jacqueline, która miała zastąpić Mirandę, właśnie po to, żeby Miranda mogła zostać (a wszystko to Mirandzie udaje się osiągnąć szantażując Irva). Andy rezygnuje, bo ją przygniótł nadmiar brudów w branży, z jej związkami nie miało to nic wspólnego.

--
      – Słyszeliście może o kolesiach, którzy wyskakują z krzaków w parku na Jasnej Górze i pokazują pindola? (...)
      – To teraz pomnóżcie to przez tysiąc. Tym właśnie jest blogosfera.
    • ultimate.strike Re: 10 kłamstw 06.01.20, 13:20
      Zacznijmy od tego, że Emamy kłamią że kochają swoich mężów. Wrzucilem prosty test niedawno, Emamy się wkurzyly że je rozgryzłem.

--
      Kiltowa Rewolucja! Kilt sobie kup bo to już
      • ultimate.strike Re: 10 kłamstw 06.01.20, 13:21
        I dalej swoje: "Mężusiu, kupiłam ci nowe spodnie, jeansy, modne, zalóż szybko i nie zapomnij się ubezpieczyć na życie". Prawdziwa miłość.

--
        Kiltowa Rewolucja! Kilt sobie kup bo to już
    • morekac Re: 10 kłamstw 06.01.20, 13:41
      Bo taki normalny związek się nie sprzedaje, nie jest widowiskowy. No bo jak tu pisać powieść o tym, że on jest rycerz, bo wiesza pranie i gotuje obiadki, miast uprawiać ekscytujący seks? Wyobraź sobie takie 365 dni, czy jak to się nazywa, podobno całe o brutalnym seksie i gwałtach (nie wiem, nie czytałam) rozpisane zamiast tego na faceta gotującego 365 obiadków i latającego z odkurzaczem? Któż by to czytał czy oglądał?

--
      -------------------------------------------------------------
      "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka