Dodaj do ulubionych

Patologia to nie tylko menele.

10.01.20, 06:31
I drugi wątek, który mi podniósł ciśnienie. A robię przegląd wiadomości do porannej kawy.
Kawy już pić nie muszę...

www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/uwaga-tvn-skatowa%c5%82-%c5%bcon%c4%99-s%c4%85d-uzna%c5%82-%c5%bce-nie-by%c5%82a-to-pr%c3%b3ba-zab%c3%b3jstwa-%e2%80%9eten-wyrok-mnie-upokorzy%c5%82%e2%80%9d/ar-BBYNwyI?li=BBr5MK7&ocid=HPCOMMDHP15
Obserwuj wątek
  • przystanek_tramwajowy Re: Patologia to nie tylko menele. 10.01.20, 07:28
   A co cię tak konkretnie zszokowało? Bo mnie niewyobrażalna wręcz głupota bohaterki tekstu. Mąż bił ją w pierwszej ciąży, to sobie z nim zrobiło drugie bobo. Jak mówi triss; "Nie ma ofiar, są ochotnicy."

   --
   A o co? Tak na logikę to żona prezydenta miasta ma więcej kasy i łatwiej jej kupić bilet na samolot niż np. żonie pobitego policjanta, który trafia w ciężkim stanie do szpitala. (by grru, daniej jemgluten, w uzasadnieniu wypowiedzi, że wysyłanie samolotu po żonę zamordowanego prezydenta Gdańska było przesadną troską).
   • araceli Re: Patologia to nie tylko menele. 10.01.20, 08:09
    triss_merigold6 napisała:
    > Podobnych wyroków jest sporo. Wolne sądy czy jakoś tak. Tak, podnosi ciśnienie.

    Ziobrowski sąd panów by uniewinnił. Ale najłatwiej przecież pluć...


    --
    - What if people try to corroborate all this information?
    - Don't worry. They won't.
    • tiszantul Re: Patologia to nie tylko menele. 10.01.20, 09:19
     Jutro marsz w obronie sędziów, a na ematce całkowita cisza. Wystarczy porównać z tym, co się tutaj działo w czasach świetności kodu - forumowiczki prześcigały się w deklaracjach, kto ściągnie więcej osób na protest. Szły całe rodziny z dziećmi, dziadkami i kolegami z pracy. Wątki "obrońców demokracji" miały regularnie po kilkaset wpisów. Ci się stało?
     Walka o wolność się znudziła? Przecież pisaliście, ze nie godzicie się na pisowskie zniewolenie i będziecie protestować do skutku
   • daniela34 Re: Patologia to nie tylko menele. 10.01.20, 11:37
    Nie wiem, kto tam orzekał i jakie ma poglądy, czy daleko mu do nowej władzy, czy blisko. Ale zwróć uwagę, że prokurator zaakceptował wyrok, nie składał apelacji. A jak wiadomo, prokuratura jest podporządkowana ministrowi. Jakoś nie wystąpiła w obronie ofiary. Apelację składał tylko pełnomocnik kobiety. Ciekawe zatem, czy wyrok wydał "wolny sedzia" czy może ziobrowy, skoro prokuratura nie kwapiła się do zaskarżenia.
  • araceli Re: Patologia to nie tylko menele. 10.01.20, 08:14
   Bo niestety - tego typu wyroki są odbiciem naszego społeczeństwa. Światłe jematki są oburzone ale społeczeństwo po części składa się ze światłych jematek a po części ze zjebów, którzy w wątku o brutalny gwałcie piszą, że 4 lata to dużo za "jednorazowy seks". Postawa "nie ma ofiar są ochotnicy" też dużo mówi.

   --
   Gdzie wszyscy myślą tak samo - nikt nie myśli zbyt wiele.
   • gulcia77 Re: Patologia to nie tylko menele. 11.01.20, 00:13
    Ale sędziowie, prokuratorzy, obrońcy też są emanacją społeczeństwa. Problemem mentalnym jest przekonanie o "świętości" rodziny, przekonanie o tym, że dziecko jest własnością rodziców, że nie ma prymatu praw dziecka nad prawami rodziny. Takich kwiatków jest mnóstwo. Z wolnością sądów nie ma to wiele wspólnego, bo gdyby władzuchnie ostatecznie pozwolić zrealizować ich mokre sny o rządzeniu, to byłoby jeszcze gorzej. Że przypomnę tylko o stosunku władzy do Karty Praw Podstawowych, czy do konwencji o zapobieganiu przemocy w rodzinie, o prawach LGBT nie wspominając.

    --
    "Emancipate yourselves from mental slavery
    None but ourselves can free our minds"
  • milva24 Re: Patologia to nie tylko menele. 10.01.20, 08:16
   Też mnie to wpienia. Pamiętam tę sprawę, na początku były obawy, że kobieta może być sparaliżowana od szyi w dół. Dobrze, że się wylizała ale pan powinien odpowiadać nie jak za pobicie a jak za usiłowanie zabójstwa. Plus za podżeganie do zabójstwa kolegi. Nie ma sprawiedliwości...
  • 1matka-polka Re: Patologia to nie tylko menele. 10.01.20, 08:24
   Czytam już piąty artykuł na temat tej zbrodni, w jednym opisują, że wyrywali jej włosy i poprzecinali ścięgna w innym, że obcięli jej włosy i złamali kręgosłup, w trzecim, że zmiażdżyli kręgi.

   A tu czytam: "Pielęgniarka w dokumentacji medycznej zamieściła dodatkową adnotację. „Widok zmasakrowanej twarzy kobiety był straszny. Jest nie do opisania”."
   A to jest twarz poszkodowanej w szpitalu:
   https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/bc/20/5c7c2e4384b1f_o_medium.jpg

   A więc widzę, że pismaki nie powstrzymają się przed napisaniem dowolnej bzdury.


   --
   "Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo ja jestem największym skurkowańcem w tej dolinie."
   Psalm 23
   • eliszka25 Re: Patologia to nie tylko menele. 10.01.20, 08:31
    To zdjęcie na 100% nie jest zrobione w dniu przyjęcia jej do szpitala. Pani ma tutaj takie zanikające już ciemne resztki siniaków pod oczami. Coś takiego, to może być jakieś 2 tygodnie po pobiciu, a nie w momencie przyjęcia do szpitala. Mój syn się kiedyś przewrócił i uderzył nosem w ziemię. 2 tygodnie po upadku miał ciemniejsze sińce pod oczami niż kobieta ze zdjęcia.
     • eliszka25 Re: Patologia to nie tylko menele. 10.01.20, 11:41
      ????? A ty skąd wytrzasnęłaś taki wniosek? Ja piszę tylko, że sądząc po stopniu zagojenia twarzy, zdjęcie jest zrobione co najmniej 2 tygodnie po pobiciu, jeśli nie później. Dlatego zdjęcie nie zgadza się z cytatami z postu matki polki, który jest wredną manipulacją.
      • 1matka-polka Re: Patologia to nie tylko menele. 10.01.20, 12:03
       A ja nie widzę żadnych śladów szycia na twarzy, w opisie też nie ma nic na temat pogruchotanych kości twarzoczaszki, stąd wniosek, że rzekome słowa pielęgniarki zostały wyciągnięte z dudy pismaka dla podkręcania efektu.

       --
       "Tak długo trwało, zanim uświadomiliśmy sobie, że celem ludzkiego życia - niezależnie od tego, kto nim steruje - jest darzenie miłością tego, kogo akurat ma się pod ręką."
       Kurt Vonnegut
       • eliszka25 Re: Patologia to nie tylko menele. 10.01.20, 12:32
        Ale, że mieli ją pozszywać jak frankensteina, żeb6 zadowolić ciebie? Zapewniam cię, że nie trzeba też mieć pociętej twarzy, żeby była ona zmasakrowana. Poza tym po 2 czy 3 tygodniach, to już nawet szwy są wyciągnięte, a to nie jest zdjęcie twarzy z bliska.
         • 1matka-polka Re: Patologia to nie tylko menele. 10.01.20, 12:46
          No i właśnie o to chodzi, że pismaki sobie dopowiadają, koloryzujący a nawet zupelnie bezczelnie klamia, żeby dodać dramatyzmu i nakręcić publikę.

          --
          "Here is the solution to the American drug problem suggested... by the wife of our President: "Just say no"."
          Kurt Vonnegut
         • eliszka25 Re: Patologia to nie tylko menele. 10.01.20, 12:51
          Co nie zmienia absolutnie faktu, że w dniu przyjęcia do szpitala mogła wyglądać strasznie. Nie zmienia też faktu, że mąż niemal zakatował ja na śmierć. Żyje pewnie tylko dlatego, że policja pojawiła się na miejscu bardzo szybko.
          • 1matka-polka Re: Patologia to nie tylko menele. 10.01.20, 13:02
           Zmienia, pielęgniarka, która codziennie ma do czynienia z poważnymi urazami, i opisuje w ten sposób twarz spuchnieta i pokaleczoną od pobicia:

           "Widok zmasakrowanej twarzy kobiety był straszny. Jest nie do opisania."

           Jest po prostu niewiarygodna. Albo została wymyślona, przez pismaka.

           --
           „porzuciwszy tradycyjne formy religijności i duchowości... zyskaliśmy jakąś gigantyczną lukę, która zasysa wszystkie śmieci, które znajdują się w polu naszego widzenia” D. Masłowska
          • 1matka-polka Re: Patologia to nie tylko menele. 10.01.20, 13:21
           Smuteczek, jak się wyrywa z kontekstu😢

           --
           „porzuciwszy tradycyjne formy religijności i duchowości... zyskaliśmy jakąś gigantyczną lukę, która zasysa wszystkie śmieci, które znajdują się w polu naszego widzenia” D. Masłowska
           • l.waniliowa Re: Patologia to nie tylko menele. 10.01.20, 14:38
            Smuteczek, że próbujesz nieudolnie wytłumaczyć się że wcale nie szukasz na twarzy ofiary większych obrażeń. A jednak to robisz, niezależnie czy twoim celem jest jakiś podjazd polityczny, naśmiewanie się z tabloidów, czy po prostu nudny piąteczek w pracy i kij w mrowisku dla tych co cię jeszcze nie wygasili. Tak czy owak robisz zbliżenie na twarz obitej kobicie i z niesmakiem stwierdzasz że coś za mało spuchnięta i nawet szwów nie widać. Miałoś o sobie lepsze mniemanie, prawda?
   • livia.kalina Re: Patologia to nie tylko menele. 10.01.20, 08:31
    Tak nieładnie doniosła na swojego męża, co? Taki wstyd w rodzinie! A przecież nic się nie stało- przecież nie można mieć wyrywanych i obcinanymi włosów, nie można mieć pociętych ścięgien i urazu kręgosłupa jednocześnie a zdjęcie zostało zrobione w momencie przyjęcia do szpitala a nie potem, wszak pacjentka w szpitalu spędziła tylko miesiąc.

    --
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
    • araceli Re: Patologia to nie tylko menele. 10.01.20, 09:18
     nangaparbat3 napisała:
     > Wiesz co? Świnia z Ciebie.


     Nie wiem któremu prawakowi odpowiadacie ale weźcie pod uwagę, że dla nich przemoc wobec kobiet to standard. 'Jak się kobiety nie bije to jej wątroba gnije'. Dla nich ten wyrok jest skandaliczny bo przecież właściciel kobiety może z nią zrobić co chce. Takie mamy w dużej części społeczeństwo.     --
     Emigrancka troska o ojczyznę:
     araceli: Ty możesz sobie spalić Polskę - co Ci szkodzi! Ja tu mieszkam.
     black_halo: Na zlosc tobie spale.
   • 1matka-polka Re: Patologia to nie tylko menele. 10.01.20, 08:57
    Zbiorczo, to nie jest twarz, do której pasuje ten opis:

    "Widok zmasakrowanej twarzy kobiety był straszny. Jest nie do opisania”."

    Zwłaszcza jeśli to zdjęcie miałoby być zrobione tylko 2 tyg. po pobiciu.

    Jeśli ktoś określenia zmiazdzenie, złamanie, zwichniecie, wyrywanie, obcinanie stosuje zamiennie, to może nie powinien brać się za dziennikarstwo🙄

    --
    „porzuciwszy tradycyjne formy religijności i duchowości... zyskaliśmy jakąś gigantyczną lukę, która zasysa wszystkie śmieci, które znajdują się w polu naszego widzenia” D. Masłowska
    • eliszka25 Re: Patologia to nie tylko menele. 10.01.20, 09:12
     Mój mąż po wypadku wyglądał tak, że ciężko było go poznać. Jak go zobaczyłam, to nogi się pode mną ugięły, a dzieci się go bały, choć nie są malutkie. Połamane miał praktycznie wszystkie kości twarzoczaszki, a nos i czoło „zbudowano” mu od nowa za pomocą implantów. Twarz miał spuchniętą tak, że tydzień czekano z operacją, żeby zminimalizować ryzyko, że coś pójdzie nie tak. 2 tygodnie później wyglądał podobnie, jak kobieta ze zdjęcia, tylko nie miał tylu strupów na twarzy. Natomiast sińce pod oczami pojawiły mu się też po operacji, pół roku później. Nie masz pojęcia, kiedy zostało zrobione to zdjęcie, ale jedno jest tu pewne - nie w chwili przywiezienia tej kobiety do szpitala.

     Acha, moj mąż wyszedł ze szpitala po 2 tygodniach, a kobieta z artykułu spędziła na różnych oddziałach niemal 3 miesiące. Raczej wątpię, że polskie szpitale trzymają sobie pacjentów miesiącami ot tak, bo lubią.
       • rosapulchra-0 Re: Patologia to nie tylko menele. 10.01.20, 12:16
        Raczej taki mikropenisik, który próbuje być kontrowersyjny w swych opiniach jak jego idol, dyńka - jeszcze mniejszy mikro..


        --
        (..)są po prostu zajebiści w te klocki, ich twarde jak skała penisy sięgają nieba, okazałe jądra przetaczają się przy każdym ruchu bioder jak kule armatnie a łoniaki - ach te łoniaki! - są tak gęste i wytrzymałe, że można z nimi skakać na bungee. by fragile_f
      • eliszka25 Re: Patologia to nie tylko menele. 10.01.20, 09:25
       Och, brakuje argumentów 😄

       Możesz wyszukać mój wątek na forum, prywatnych zdjęć wstawiać nie zamierzam. Możesz wygooglać też zdjęcia Szurkowskiego po wypadku, bo miał niemal identyczny i wyglądał podobnie, tylko nie miał wgniecionego na płasko nosa.

       Nie sądzę, żeby jakikolwiek szpital trzymał 3 miesiące pacjenta, któremu nic nie dolega.
     • iwles Re: Patologia to nie tylko menele. 10.01.20, 09:33

      W którym miejscu ona nie zrozumiała twojego durnego postu, w którym zamieściłeś zdjęcie po kilku tygodniach i opis w mediach w dnia pobicia ? I zdziwiony jesteś, że nie współgrają ?
      --
      Paweł

      Moje dziecko powiedziałosmile
     • hanusinamama Re: Patologia to nie tylko menele. 10.01.20, 09:52
      To pisanie o męża ktory bił żone jest polityczną histerią?? Kurła co dla ciebie nie ejst polityczna histerią. A bohaterka zapewne sama sobie winna, nie dbała o mężą wiec tak skonczyła tak??

      --
      "Kury zostają dalej w hodowli, żeby dawać nowe jajka, często nawet dożywotnio." Stwory_z_mchu
      • 1matka-polka Re: Patologia to nie tylko menele. 10.01.20, 10:43
       A ty znowu nie zrozumiałas, że chodzi o niski wyrok, to interesuje ematki, bo na tym chcą coś ugrać, a nie jednostkowa tragedia, bo takich tragedii jest wiele i może codziennie tnalezaloby odwalac rytualne histerie w imieniu wszystkich pokrzywdzonych... 🙄

       --
       „porzuciwszy tradycyjne formy religijności i duchowości... zyskaliśmy jakąś gigantyczną lukę, która zasysa wszystkie śmieci, które znajdują się w polu naszego widzenia” D. Masłowska
        • dramatika Re: Patologia to nie tylko menele. 10.01.20, 17:05
         iwles napisała:

         > stajesz po stronie o prawcy.

         Srawcy, a nie oprawcy.
         Matkapolka słusznie zauważa, że media żerują i konfabulują. Podobnie u niejakiej Kasi - też zbiorowy gwałt, więzienie i cholera wie co jeszcze, jakby sama pedofilia nie wystarczyła.
         A forumowe szczekaczki jak zwykle udają głupa i rzucają oszczerstwami.


         • araceli Re: Patologia to nie tylko menele. 10.01.20, 17:08
          dramatika napisał(a):
          > Srawcy, a nie oprawcy.

          I przybyła kolejna prawacka wielbicielka prania kobiet.

          Wy się dziwicie, że sądy dają niskie wyroki, skoro same 'kobiety' wybielają OPRAWCÓW?
          --
          Gdzie wszyscy myślą tak samo - nikt nie myśli zbyt wiele.
          • livia.kalina Re: Patologia to nie tylko menele. 10.01.20, 23:08
           >I przybyła kolejna prawacka wielbicielka prania kobiet.

           Prawda? tam gdzie można ując się za jakąś świnią, mizogin udający tutaj kobietę i piepe z syndromem sztokholmskim- zawsze na posterunku.

           --
           super_hetero_dyna:
           "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
          • dramatika Re: Patologia to nie tylko menele. 10.01.20, 17:17
           sumire napisała:

           > O, przyleciała czołowa obrończyni przemocowców i gwałcicieli.

           Tak sobie tłumacz.
           Niedługo każdą wzmiankę o gwałcie w prasie trzeba będzie w ramki oprawiać jak relikwię, bo za wątpliwości co do rzetelnosci pismaków będzie się odpowiadać jak za współudział.
           • asia.sthm Re: Patologia to nie tylko menele. 10.01.20, 17:24
            > Niedługo każdą wzmiankę o gwałcie w prasie trzeba będzie w ramki oprawiać jak relikwię,

            Jestes wyjatkowa parszywym czlowiekiem i dobrowolnie wybierasz te parszywosc.
            Juz juz mialam nadzieje ze w poprzednim watku cos ci w duszy wymieklo, ale nie - nabralas wigoru na nastepne swirowanie. Matekpolek i makuro z podziwem przyklasna.


            --
            po prostu, prosto z mostu...
           • araceli Re: Patologia to nie tylko menele. 10.01.20, 17:25
            dramatika napisał(a):
            > Niedługo każdą wzmiankę o gwałcie w prasie trzeba będzie w ramki oprawiać jak r
            > elikwię, bo za wątpliwości co do rzetelnosci pismaków będzie się odpowiadać jak
            > za współudział.

            Nadal nie rozumiesz, że każdy jest winny SWOJEMU działaniu. Ty - walce o sprawców przemocy wobec kobiet - od werbalnej (ścierwo, które przyrównało ofiarę pedofila do g..y) do próby zabójstwa (tutaj).


            --
            Kryjąc się w fortecy sztywnej konsekwencji, schronić się możemy przed zakusami rozumu.
           • 1matka-polka Re: Patologia to nie tylko menele. 10.01.20, 17:35
            "Niedługo każdą wzmiankę o gwałcie w prasie trzeba będzie w ramki oprawiać jak relikwię"

            Już trzeba, jak widac🙄

            --
            "po Polsce krąży groźna amerykańska choroba...zwana polityczną poprawnością. Choroba ta atakuje mózg, powodując całkowitą ...utratę zdrowego rozsądku, zdolności do racjonalnego myślenia i - co może najsmutniejsze - poczucia humoru." A. Kołakowska
               • 1matka-polka Re: Patologia to nie tylko menele. 10.01.20, 17:51
                A czemu tak ciagniesz w te stronę? Przecież wiadomo, że to głównie mężczyźni biją a nawet zabijają kobiety a nie na odwrót. Nie jestem lewackim krzykaczem, więc nie zaprzeczam oczywistosciom.

                --
                "Here is the solution to the American drug problem suggested... by the wife of our President: "Just say no"."
                Kurt Vonnegut
                 • 1matka-polka Re: Patologia to nie tylko menele. 10.01.20, 18:05
                  Co ja ci poradzę, że nie rozumiesz słowa pisanego i nie ogarniasz kontekstu powyżej dwóch linijek🙄

                  Pismak rzekomo cytuje pielegniarke:

                  ""Widok zmasakrowanej twarzy kobiety był straszny. Jest nie do opisania”."

                  Po czym widzimy twarz bez szwów, bez zniekształceń, bez ubytków... Co tez te hieny dziennikarskie nie wymysla...


                  --
                  Religia powstała, gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca.
                  Wolter
                   • 1matka-polka Re: Patologia to nie tylko menele. 10.01.20, 18:31
                    Nie: "Po czym widzimy twarz bez szwów, bez zniekształceń, bez ubytków..."
                    Czyli było pobicie ale nie masakra nie do opisania. Dziennikarz chciał, żeby było bardziej dramatycznie, przez co zupełnie stracił na wiarygodności.

                    --
                    "Here is the solution to the American drug problem suggested... by the wife of our President: "Just say no"."
                    Kurt Vonnegut
                  • asia.sthm Re: Patologia to nie tylko menele. 10.01.20, 18:29
                   1matka-polka:
                   > Co tez te hieny dziennikarskie nie wymysla...

                   Celuja w ciebie i trafiaja jak widac w sam srodeczek zgnilizny moralnej.
                   W tym wypadku sama wpadlas - podwazylas wiarygodnosc ofiary poprzez brak otwartych ran na danym zdjeciu, nieco pozniej, przycisnieta, placzesz ze to dziennikarskie hieny wprowadzaja cie w blad.
                   Ofiara dziennikarskiego spisku big_grin

                   --
                   https://forumdlazycia.files.wordpress.com/2014/06/linia-ozdobna_www-margonem-pl.gif
                    • bialeem Re: Patologia to nie tylko menele. 10.01.20, 18:43
                     Czy dostałaś kiedyś takim uderzeniem w usta, że np pękła warga? Albo brew (bardzo, bardzo niebezpieczna rana)?
                     To są otwarte rany. Każe uderzenie w twarz jest niebezpieczne. Mężczyźni zwykle sobie nie zdają z tego sprawy lub to ignorują (twardsze czaszki, mniejsze mózgi - przynajmniej w tej odpowiedzialnej za myślenie części) ale można zabić jednym ciosem w twarz.
                      • asia.sthm Re: Patologia to nie tylko menele. 10.01.20, 19:36
                       1matka-polka
                       Re: Patologia to nie tylko menele.
                       10.01.20, 12:03
                       A ja nie widzę żadnych śladów szycia na twarzy, w opisie też nie ma nic na temat pogruchotanych kości twarzoczaszki, stąd wniosek, że rzekome słowa pielęgniarki zostały wyciągnięte z dudy pismaka dla podkręcania efektu.


                       Ja widze wyraznie slady szycia w kilku miejscach, - ty najwyrazniej jestes slepa lub chcesz nadal rznac glupa, ze to slady zadrapania i nie bylo otwartych ran.

                       Pamiętam też, że mój mąż krzyczał do tego drugiego: „Tnij jej mordę”.

                       Tego tez nie doczytalas czy twierdzisz ze sama sie pochlastala gdyz za ladna miala twarz i nie chciala epatowac uroda.

                       --
                       Z pana Otello jak z gazety firanki!
                       • 1matka-polka Re: Patologia to nie tylko menele. 10.01.20, 19:42
                        Oczywiście, że nie ma żadnych blizn po szyciu. O "tnij jej mordę" też zresztą pisałam." Nie będę się powtarzac.


                        --
                        „porzuciwszy tradycyjne formy religijności i duchowości... zyskaliśmy jakąś gigantyczną lukę, która zasysa wszystkie śmieci, które znajdują się w polu naszego widzenia” D. Masłowska
                        • asia.sthm Re: Patologia to nie tylko menele. 10.01.20, 19:53
                         Przyznaj sie, chcesz obejrzec jej zdjecia jako ludzkiego strzepu - dopiero wtedy bys sie nasycila jak niejaki niewierny Tomasz co to paluchy w rany wsadzil i tez mu bylo malo.
                         Okropny typ jestes, tylko o kotach pare razy ladnie napisalas - reszta to kilo mulu i syf.


                         --
                         po prostu, prosto z mostu...
                         • 1matka-polka Re: Patologia to nie tylko menele. 10.01.20, 20:00
                          Wcale nie. Chcę po prostu, żeby dziennikarze używali adekwatnych słów do opisu sytuacji i nie konfabulowali.

                          --
                          „porzuciwszy tradycyjne formy religijności i duchowości... zyskaliśmy jakąś gigantyczną lukę, która zasysa wszystkie śmieci, które znajdują się w polu naszego widzenia” D. Masłowska
                         • asia.sthm Re: Patologia to nie tylko menele. 10.01.20, 20:46
                          I akurat w watku o ciezko zmasakrowanej kobiecie, ofierze przemocy domowej, uznalas za stosowne dac nauczke dziennikarzom?
                          Spoko, wszyscy ci uwierza jak dzielnie walczysz z nierzetelnoscia dziennikarska. Yhy, ku chwale ojczyzny. Dno.

                          --
                          Stop! Latać tylko prawą stroną
                         • dramatika Re: Patologia to nie tylko menele. 10.01.20, 21:20
                          asia.sthm napisała:


                          > Spoko, wszyscy ci uwierza jak dzielnie walczysz z nierzetelnoscia dziennikarsk
                          > a. Yhy, ku chwale ojczyzny. Dno.

                          Nie dno, tylko fakty są takie, że jeśli chodzi o przysłowiową panią Szwak, którą media przedstawiały 10 lat temu jako dobrą, ale biedną matkę, którą podstępne złe szarlatany wysterylizowały, to forumowe szczekaczki wykazywały się zaskakującym sceptycyzmem. A jak chodzi o gwałt i przemoc na kobiecie, to nagle wszystko to, co napiszą media, to nienaruszalna świętość, a prokuratura pewnie nasłana przez samego diabła Ziobrę.
                          Ogarnijcie minimum obiektywizmu i bezstronności.
                         • 1matka-polka Re: Patologia to nie tylko menele. 10.01.20, 21:32
                          "I akurat w watku o ciezko zmasakrowanej kobiecie"

                          Nie tylko. Pamiętasz ten wątek, gdzie się już rozkrecalas do brandzlowania pedofilią?

                          --
                          "Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo ja jestem największym skurkowańcem w tej dolinie."
                          Psalm 23
                      • gulcia77 Re: Patologia to nie tylko menele. 11.01.20, 00:26
                       Wyobraź sobie, że można nie mieć widocznych blizn po szyciu rany. Własnym dziobem zaliczyłam szlakę, którą w mojej młodości wysypywano place zabaw i alejki w parku. Do tego stopnia, że miałam pękniętą kość policzkową i otwartą zatokę. Dzisiaj musiałbyś długo szukać miejsca po szyciu. W dwa tygodnie po zabiegu wyglądałam mniej więcej podobnie jak kobieta na zdjęciu.

                       --
                       "Emancipate yourselves from mental slavery
                       None but ourselves can free our minds"
  • kosmos_pierzasty Re: Patologia to nie tylko menele. 10.01.20, 08:50
   Koszmar...
   W tym państwie jest gorzej i gorzej, i będzie gorzej, bo KE średnio (ekhm) się ogarnia i nikt tych debili od władzy nie odsunie... A hasło Polexit coraz częściej pada...
   Z Twojego linka przekierowało mnie na nie mniej uroczy:
   www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/opinie/kto-nie-przyjmuje-komunii-umrze-we-%C5%9Bnie-a-potem-b%C4%99dzie-si%C4%99-sma%C5%BCy%C5%82-w-ogniach-piekielnych/ar-AAwPI9Z?ocid=WidgetStore
   To państwo jest faktycznie coraz bardziej patologiczne sad