Dodaj do ulubionych

Jakim trzeba być nieodpowiedzialnym

12.01.20, 21:44
idiotą i sobkiem, żeby w pełni świadomie zaprosić gości, mając pełnoobjawową jelitówkę, po czym przyznać się na koniec wizyty na zasadzie "ha ha ha hi hi hi, rzygałam i sr**ałam dzisiaj cały dzień".

Gości z małymi dziećmi dodam, choć gdyby mnie ktoś tak bez dzieci załatwił, to też byłabym wqiona.
Zaraziło się 10 miesięczne niemowlę, dzisiaj okazało się, że zaraził się też starszy. Przy czym starszy jelitówkę znosi fatalnie, a zaczyna się ona u niego przerażająco. Na tyle, ze jak raz miał incydent w przedszkolu, to zabrało go pogotowie, bo nauczycielki wpadły w panikę. Otóż moje dziecko przed pierwszym rzygnięciem mdleje/traci świadomość, nie wiem jak to określić, robi się wiotki jak marionetka, kontakt jest bardzo utrudniony, po czym po chwili leci paw. Potem już nie mdleje, ale rzyga jak kot.
Mam kochane, współpracujące dziecko, nawet przy najbardziej uciążliwym leczeniu, więc pije po łyczku te elektrolity z glukozą i na przemian rzyga, czterolatek, to jeszcze maluch, strasznie mi go żal.
Pewnie bym nie popełniła tego wątku, ale właśnie mnie obrzygał i się biedak popłakał.
Jestem tak wściekła, że aż mnie telepie.
Sprawcy wygarnęłam, w domu wieje chłodem, bo mężowi też.
Nie zaproszę qwa teściowej na roczek.
Babunia psia mać.

--
Co tam uczyć, żyć! Dlatego na Śląsku nikt się nie uczy, po prostu ludzie się rodzą, kopią grób i czekają. A że to trwa to z nudów kopią dalej i taka jest geneza wydobycia węgla.
(35wcieniu)
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka