Dodaj do ulubionych

Matka kurka wsparł WOŚP!

13.01.20, 00:05

Przyznam, że rozbawił mnie do łez big_grin

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25588264,najwiekszy-hejter-wosp-chcial-znowu-uderzyc-w-orkiestre-zamiast.html#a=362&c=159&s=BoxNewsImg1
--
Co tam uczyć, żyć! Dlatego na Śląsku nikt się nie uczy, po prostu ludzie się rodzą, kopią grób i czekają. A że to trwa to z nudów kopią dalej i taka jest geneza wydobycia węgla.
(35wcieniu)
Obserwuj wątek
    • tiszantul Re: Matka kurka wsparł WOŚP! 13.01.20, 00:11
      Mnie dosyć zaimponowała Wyborcza, ze zamiast przejechać się po Wielguckim stać ją było na żartobliwy artykuł. Z drugiej strony Owsiak i Wyborcza już wiedzą, ze spotkanie z Wielguckim w sądzie niekoniecznie musi im się opłacać
      • ajaksiowa Re: Matka kurka wsparł WOŚP! 13.01.20, 06:25
        Wygląda na to że facet jest albo obsesjonista albo coś jest na rzeczy,jeżeli to pierwsze to chyba jakieś badania potrzebne...

--
        ,,Bo samotność to stan duszy a nie liczba osób na metr kwadratowy,,

pomyślała Cauliflower
          • snajper55 Re: Matka kurka wsparł WOŚP! 13.01.20, 07:34
            inka754 napisał(a):

> To może niech w końcu Owsiak pokaże dokumenty, które powinien pokazać a nie chc
            > e i sprawa się zakończy.

Powinien? Jakie dokumenty powinien pokazać i jakie przepisy to do tego zobowiązują?

S.
            --
            Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
          • ira_08 Re: Matka kurka wsparł WOŚP! 13.01.20, 08:21
            Jakie? Bo jakby Owsiak nie chciał czegoś przy obecnej władzy pokazać, to już by siedział. No więc jakie, według jakich przepisów? Co utajnia? To nie jest pisiorskie forum, że wystarczy napisać: KRADNO.
          • hanusinamama Re: Matka kurka wsparł WOŚP! 13.01.20, 09:32
            Akurat fundacja Owsiaka jest trzepana od kazdej strony. Jakby cos było nie tak to juz by go PIS przed sadem postawił. Szkoda ze z taką żarliwoscią Pan Rydzyk nie ejst sprawdzany (gdzie kasa na ratowanie stoczni??!!) czy Caritas. Ale koscielni to mogą kraść.

--
            "Kury zostają dalej w hodowli, żeby dawać nowe jajka, często nawet dożywotnio." Stwory_z_mchu
      • semihora Re: Matka kurka wsparł WOŚP! 13.01.20, 08:50
        Misję to raczej nie. Obstawiam problemy psychiczne, bo taka nienawiść do kogokolwiek jest patologiczna.

W sumie powinno się na tego typa spuścić zasłonę milczenia. Nie pisać o nim i nie napędzać go w jego obsesjach.

--
        Zawsze znajdą się Eskimosi, którzy wypracują dla mieszkańców Konga Belgijskiego wskazówki zachowywania się w czas olbrzymich upałów.
        • tiszantul Re: Matka kurka wsparł WOŚP! 13.01.20, 11:38
          Zwykłe, dość konkretne pytania o przepływy finansowe w organizacji zajmującej się zbiórką pieniędzy uważasz za nienawiść?

Jak na razie to Owsiak ma wyroki za naruszenie dóbr publicznych, czyli hejterstwo. Już raz czy dwa razy sąd mu kazał przeprosić Wielguckiego

wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/534205,jerzy-owsiak-skazany-za-nazwanie-nierobem-blogera-znanego-jako-matka-kurka-szef-wosp.html

fakty.interia.pl/polska/news-jerzy-owsiak-przeprasza-blogera-piotra-wielguckiego,nId,3045999

dorzeczy.pl/kraj/105874/Owsiak-przeprasza-Piotra-Wielguckiego-Odszczekuje-oszczerstwa.html
          • super_hetero_dyna Re: Matka kurka wsparł WOŚP! 15.01.20, 10:20
            Po sprawiedliwości, to Matka Kurka sam się do nienawiści do Owsiaka publicznie przyznał i podał jej przyczyny. Napisał tak:
            "Jestem pełen wrogości i niechęci wobec Owsiaka, ponieważ on jest zaprzeczeniem mnie. Niczego w życiu nie osiągnął, ale wszystko zostało mu dane. Szkołę skończył dzięki żonie i pani od matematyki, która przyjęła łapówkę za napisanie matury połowicznemu analfabecie. Na Akademię Sztuk Pięknych startował cztery razy i wyleciał na bruk po pierwszych pytaniach. Próbował szczęścia jako witrażysta, ale się okazało, że matura za łapówkę i cztery zawalone egzaminy na studia, to nie przypadek.
            Pierwszy publiczny występ załatwił Owsiakowi Wojciech Waglewski. Pierwszą firmę założył Owsiakowi Walter Chełstowski. Pierwszą udaną zbiórkę publiczną, po dwóch absolutnych porażkach w Jarocinie i klubie „Stodoła”, zorganizowali Owsiakowi peerelowscy spece: Nina Terentiew i Maciej Domański. Fundację WOŚP założył Owsiakowi Walter Chełstowski, kontakty ze szpitalami załatwił Bohdan Maruszewski. Kasę Owsiakowi od zawsze zbierają dzieci i organizacje pozarządowe: hufce, domy kultury, inne fundacje. Koszty ponoszą samorządy, budżet centralny. Oprawę medialną robią celebryci, gwiazdki i gwiazdeczki, sponsoring banki i firmy pokrewne. Prawdziwą i gigantyczną kasę zorganizował Owsiakowi Jacek Stachera, partner życiowy Aleksandry Owsiak, który z „Mrówki całej” rozmnożył stado słoni. Co zatem w tym wszystkim robi sam Owsiak? Gada jak Bolek w podstawówce: „przyszłem”, „włanczam”, „koszulkiem”. Pacykuje sraczkowate grafiki, wyśmiane przez komisję egzaminacyjną ASP. Wysypuje pieniądze z puszek dzieci, wkłada na konto i trzyma przez dwa lata, żeby mu urosły odsetki na marzenia – „Polski Łudstok”. Przy tej indolencji pojawia się prymitywna manipulacja, parawan z chorych i zmarzniętych dzieci, podgrzewanie atmosfery grozy, że wszyscy bez Owsiaka poumieramy, czyli solidne fiksum dyrdum. I taki frustrat, taki nieuk, takie beztalencie, robi za wychowawcę dzieci i młodzieży. Czuję głęboką niechęć wobec tego kogoś/czegoś, czyli zgodnie ze słownikiem PWN czuję nienawiść."

www.kontrowersje.net/dlaczego_nienawidz_owsiaka_a_nienawidz_go_za_wszystko?page=2
            • sumire Re: Matka kurka wsparł WOŚP! 15.01.20, 10:49
              W skrócie: "innym się powiodło, a mnie nie, nikt mnie nie lubi, ludzie się ze mnie śmieją i muszę dorabiać w gazecie, która nawet nie płaci pracownikom".

To kolejny przykład na to, że to głęboko zaburzony i nieszczęśliwy facet; i to, co wyczynia z Owsiakiem, w sumie podpada już pod uporczywe nękanie.
    • saszanasza Re: Matka kurka wsparł WOŚP! 13.01.20, 11:35
      cruella_demon napisała:

>
      > Przyznam, że rozbawił mnie do łez big_grin
      >
      > wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25588264,najwiekszy-hejter-wosp-chcial-znowu-uderzyc-w-orkiestre-zamiast.html#a=362&c=159&s=BoxNewsImg1

No to teraz jako „inwestor” będzie jeszcze bardziej wymagający w przejrzystości ksiąg rachunkowych😂😅🤣

--
      „To, że jesteśmy w dupie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać.” S.Kisielewski
      • cruella_demon Re: Matka kurka wsparł WOŚP! 13.01.20, 11:43

> No to teraz jako „inwestor” będzie jeszcze bardziej wymagający w przejrzystości
        > ksiąg rachunkowych😂😅🤣
        >
        >

Parskłam big_grin
        Btw. w jego przypadku mogliby zrobić wyjątek i policzyć też pozostałe wpisy z hasłem big_grin

--
        Co tam uczyć, żyć! Dlatego na Śląsku nikt się nie uczy, po prostu ludzie się rodzą, kopią grób i czekają. A że to trwa to z nudów kopią dalej i taka jest geneza wydobycia węgla.
        (35wcieniu)
    • disco-ball Re: Matka kurka wsparł WOŚP! 13.01.20, 12:10
      Ja jestem ciekawa, czy taki gość, jak mu sie dziecko rodzi leci do szpitala sprawdzić, czy przesiewowe badanie słuchu nie bedzie robione na WOŚPowym sprzęcie. I jak widzi naklejkę to zabiera dziecko jął najdalej.
      • tiszantul Re: Matka kurka wsparł WOŚP! 13.01.20, 17:00
        "jak widzi naklejkę to zabiera dziecko jął najdalej"

Wydatki WOŚP to promil wobec wydatków budżetu państwa na służbę zdrowia, ale osoby sceptyczne wobec WOŚP oraz ich rodziny powinny umierać z braku sprzętu. W ostatniej chwili przed śmiercią powinni sobie uświadomić błąd, jakim było zainteresowanie przepływami finansowymi między WOŚP a Złotym Melonem smile
        W dodatku koszty zorganizowania finału WOŚP w dużej części ponoszą podatnicy, ale dostęp do sprzętu powinni mieć tylko owsiakowcy
        • turzyca Re: Matka kurka wsparł WOŚP! 13.01.20, 22:39
          >Wydatki WOŚP to promil wobec wydatków budżetu państwa na służbę zdrowia, ale osoby sceptyczne wobec WOŚP oraz ich rodziny powinny umierać z braku sprzętu.

Ale tak konkretnie to ile NFZ wydaje na sprzęt?

--
          Dzenderowy potfur A.D. 1904
    • riki_i Re: Matka kurka wsparł WOŚP! 14.01.20, 01:52
      Matka Kurka właśnie zadeklarował, że wpłaci Owsiakowi 1 mln zł (słownie: jeden milion złotych), jeśli ten ujawni faktury ze "Złotego Melona".
      www.kontrowersje.net/wola_zawarcia_umowy_art_66_kc_1_000_000_z_dla_owsiaka_za_ujawnienie_faktur_z_otego_melona

Zatkało kakao?
      • sumire Re: Matka kurka wsparł WOŚP! 14.01.20, 11:01
        Ale co tu zatykać? Typ nawet nie ma miliona, chyba że tyle zarabia na prowadzeniu hejterskiego portaliku, w co wątpię.
        A Owsiak nie ma żadnego obowiązku ujawniania faktur jakiemuś typkowi z obsesją. Niech sobie Wielgucki znajdzie pracę w audycie albo fiskusie, zamiast nękać ludzi, to będzie mógł przeglądać tyle faktur, ile zechce.
        • riki_i Re: Matka kurka wsparł WOŚP! 14.01.20, 11:12
          sumire napisała:

> Ale co tu zatykać? Typ nawet nie ma miliona, chyba że tyle zarabia na prowadzen
          > iu hejterskiego portaliku, w co wątpię.

Daję sobie rękę uciąć, że zebrałby i faktycznie wpłacił ten milion. Ale wiadomo przecież, że to fantastyka, bo Owsiak faktur "Złotego Melona" nie ujawni.

> A Owsiak nie ma żadnego obowiązku ujawniania faktur jakiemuś typkowi z obsesją.
          > Niech sobie Wielgucki znajdzie pracę w audycie albo fiskusie, zamiast nękać lu
          > dzi, to będzie mógł przeglądać tyle faktur, ile zechce.

Hmmm, krystalicznie czyści ludzie nie mają się chyba czego obawiać, nie sądzisz? Poza tym skoro tak chce pomagać dzieciaczkom, to kolejny milion złotych chyba jest wart ujawnienia krystalicznie czystych faktur?

Matka Kurka - Owsiak 1:0
          • sumire Re: Matka kurka wsparł WOŚP! 14.01.20, 11:41
            Zebrałby. Czyli nie ma. To może niech w RMF spróbuje wygrać.

Co do krystaliczności, jeszcze raz. Od sprawdzania krystaliczności są ludzie z odpowiednich służb i instytucji, którzy mają wiedzę i narzędzia, żeby wyciągnąć każdą niezgodność i trzepać tak długo, aż się znajdzie wyjaśnienie. Koleś, który właściwie zawodowo zajmuje się hejtowaniem - i to dość obsesyjnym - i pisuje do Sakiewiczowego szmatławca (może chociaż on jeden tam otrzymuje pensję...) nie jest osobą, której należy cokolwiek pokazywać. A tego typu szantaże są strasznie żałosne i dowodzą tylko tego, że ten przegryw nie ma do czego się dopie***lić.
            • riki_i Re: Matka kurka wsparł WOŚP! 14.01.20, 11:52
              Jeszcze raz. Gdybyś w swoim życiu zajmowała się nie tylko pracą w korpo na stanowisku trybika w wielkiej maszynie, ale również prowadzeniem własnego biznesu, to byś wiedziała, że są rzeczy, które co prawda można zrobić lege artis , ale które do pokazywania opinii publicznej się nie nadają. Bo cuchną zdechłym kotem.

Wyciąganie wielomilionowej kasy z WOŚP na rzecz siebie i swojej rodziny poprzez usługi obce , realizowane m.in. przez "Złotego Melona" jest zgodne z prawem, natomiast do pokazania w szczegółach opinii publicznej się nie nadaje. Gdyby tak się stało, mit Owsiaka - krystalicznie czystego filantropa padłby tak samo jak mit Banasia.

Więc się nie musisz martwić o finanse Matki Kurki. Owsiak tych faktur nie ujawni nigdy.
              • mdro Re: Matka kurka wsparł WOŚP! 14.01.20, 12:12
                Streszczę dla mniej kumatych "ponieważ ja i moi kumple z półświatka w słodkich latach 90. robiliśmy wałki na czym się dało, to inni też tak robią". big_grin

--
                "mam świadomość, że jestem sterowanym botem" - 1elka26 na forum emama
                • tiszantul Re: Matka kurka wsparł WOŚP! 14.01.20, 12:48
                  Tak wielki opór przed pokazaniem faktur świadczy, ze "świr" może mieć rację. Podobnie jak kwalifikowanie człowieka, który po prostu pyta o faktury jako "świra ogłupiałego z nienawiści". Posługiwanie się takimi określeniami świadczy, ze to u Ciebie coś z emocjami nie halo.

Matka Kurka wygrywa w każdej sytuacji, niezależnie czy Złoty Melon pokaże faktury, czy nie. Jeśli nie, sytuacja jest tak samo jasna: ludzie nie mają prawa wiedzieć, komu Złoty Melon przelewa pieniądze
                  • mdro Re: Matka kurka wsparł WOŚP! 14.01.20, 13:17
                    A o czym świadczy "tak wielki opór" przed ujawnianiem nawet nie faktur, ale rozliczenia wydatków przez Polską Fundację Narodową? Czy "ludzie" nie mają prawa wiedzieć, na co idą państwowe (czyli ich) pieniądze? I to w dodatku nie takie, które przekazali całkowicie dobrowolnie?

"Ludzie", biedny pistrollu, dają własne pieniądze na WOŚP bez względu na to, co wydumają sobie takie indywidua jak ty czy Wielgucki (który przegrał wszystko już dawno, jego pseudo jest synonimem nienawistnika i hejtera).

--
                    "mam świadomość, że jestem sterowanym botem" - 1elka26 na forum emama
          • hanusinamama Re: Matka kurka wsparł WOŚP! 14.01.20, 12:55
            Jezu to o to chodzi 1:0...nie o proawde czy o jakies ujawnienie przekrętów ( w ktore nie nwierzę). Tylko ze postawić na swoim...mmmmmmmhmmmmm

--
            "Kury zostają dalej w hodowli, żeby dawać nowe jajka, często nawet dożywotnio." Stwory_z_mchu
            • tiszantul Re: Matka kurka wsparł WOŚP! 14.01.20, 14:15
              "Jezu to o to chodzi 1:0...nie o proawde czy o jakies ujawnienie przekrętów ( w ktore nie nwierzę). Tylko ze postawić na swoim...mmmmmmmhmmmmm"

Chodzi o faktury Złotego Melona. Nie zmieniaj tematu. Owsiak nie musi ich pokazywać, ale wtedy ludzie po prostu nie wiedzą, gdzie idą ich pieniądze
          • araceli Re: Matka kurka wsparł WOŚP! 14.01.20, 13:23
            riki_i napisał:
            > Daję sobie rękę uciąć, że zebrałby

Faszolki zbierały kiedyś na jakiegoś swojego bohatera w pierdlu. Zebrały okrągłe 0. Uważaj na ręce wink

---
            Emigrancka troska o ojczyznę:
            araceli: Ty możesz sobie spalić Polskę - co Ci szkodzi! Ja tu mieszkam.
            black_halo: Na zlosc tobie spale.
    • inka754 Re: Matka kurka wsparł WOŚP! 14.01.20, 06:27
      Mnie do łez rozbawiasz ty. Wszyscy, którzy płacimy podatki sponsorujemy Owsiaka czy chcemy czy nie (Matka Kurka też). Za czasów PO więcej (np. można było wylicytować przelot wojskowym samolotem za pieniądze podatnika). Teraz mniej (np. w mojej miejscowości zaangażowanie w akcję straży pożarnej za pieniądze samorządu). Także rusz czasem głową, zanim umieścisz na końcu zdania kretyński uśmieszek).
    • livia.kalina Re: Matka kurka wsparł WOŚP! 14.01.20, 19:47
      Ten Wielgucki jest zupełnie jak rodzina stalkerów K. która od lat gnębi panią Wołowicz. To jest ta sama mania, nienawiść, która nakręca się latami jak kula śnieżna, wobec ofiary, która jest zupełnie przypadkowa. I ci K i ten Wielgucki już zupełnie nic innego w życiu nie robią, wszystko się tylko kręci wokół tej nienawiści, ofiara ma powytaczane pełno procesów, nawet się zdarza, że o jakieś drobnostki przegrywa a stalkerzy, mimo przegranych procesów, są w swej nienawiści i chęci zniszczenia ofiary, nie do powstrzymania przez system.

--
      super_hetero_dyna:
      "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
      • tiszantul Re: Matka kurka wsparł WOŚP! 14.01.20, 20:09
        Po co ten patos? Chodzi tylko o przepływy finansowe między WOŚP a Złotym Melonem i kilkoma innymi spółkami. Może jeszcze wskocz na stolik i zacznij szukać słoika jak Jurek.
        Internautka próbuje zastraszać emocjonalnie ewentualne inne osoby zainteresowane funkcjonowaniem WOŚP. Sam Wielgucki od lat otwarcie twierdzi, ze rodzina Owsiaków doi WOŚP, publikuje artykuły na ten temat, miał już parę procesów i nic, absolutnie nic WOŚP nie mogła mu zrobić w sądzie. Artykuły dalej wiszą. Ciekawe, co?
        Skazany jest tylko za "hienę cmentarną"
        • riki_i Re: Matka kurka wsparł WOŚP! 14.01.20, 23:53
          tiszantul napisała:

> Po co ten patos? Chodzi tylko o przepływy finansowe między WOŚP a Złotym Melone
          > m i kilkoma innymi spółkami. Może jeszcze wskocz na stolik i zacznij szukać sło
          > ika jak Jurek.
          > Internautka próbuje zastraszać emocjonalnie ewentualne inne osoby zainteresowan
          > e funkcjonowaniem WOŚP. Sam Wielgucki od lat otwarcie twierdzi, ze rodzina Owsi
          > aków doi WOŚP, publikuje artykuły na ten temat, miał już parę procesów i nic

Owsiak, a raczej ludzie peerelowskich służb, którzy za nim stoją, odkrył św. Graala.

Uczestniczyłem w dziesiątkach dyskusji w necie na temat Owsiaka i wiem jedno.

Żadne, ale to absolutnie żadne rzeczowe argumenty do ludzi nie trafiają.

Na samym końcu leci tekst "no dobrze, nawet niech sobie kradnie, to jest i tak promil tego, co kradnie z naszych podatków państwo, ministerstwo zdrowia, NFZ itd.".

To jest rodzaj świeckiej quasi religii , który Polakowi-Szarakowi wraz z małżonką i dziećmi pozwala poczuć się lepszym człowiekiem. "Dałem Owsiakowi do puszki, jestem lepszym człowiekiem, a do tego ratuję słodkie małe bezbronne dzieciaczki".

To jest genialny modus operandi, geniusz w czystej postaci.

Aczkolwiek skoro w Kościele Katolickim upadł w końcu wszechwładny ojczulek Marcial Maciel Delgado, to liczę że za mojego życia padnie również mit Jurka Owsiaka i jego rodzinki.
        • natalia.nat Re: Matka kurka wsparł WOŚP! 15.01.20, 09:05
          Jakiż znowu patos?! Od sprawdzania przepływów finansowych są odpowiednie organy, a nie jakiś prywatny świr, który ma obsesję, przy tym laik w temacie. Z kimś takim nie wchodzi się w żadne układy i niczego mu nie udostępnia, to byłby początek jeszcze większych z nim problemów.
          Zgłoś do prokuratury czy US, skoro masz jakieś wątpliwości. Nigdy inaczej.
          "Sam Wielgucki od lat otwarcie twierdzi, ze rodzina Owsiaków doi WOŚP, publikuje artykuły na ten temat, miał już parę procesów i nic, absolutnie nic WOŚP nie mogła mu zrobić w sądzie. Artykuły dalej wiszą. Ciekawe, co? Skazany jest tylko za "hienę cmentarną"" A cóż cię tak dziwi? Mało to jest takich przypadków? Znasz historię p. Bożeny Wołowicz? Chyba nie żyjesz na księżycu?

• riki_i Re: Matka kurka wsparł WOŚP! 15.01.20, 09:30
            natalia.nat napisała:

> Jakiż znowu patos?! Od sprawdzania przepływów finansowych są odpowiednie organy
            > , a nie jakiś prywatny świr, który ma obsesję, przy tym laik w temacie.

Akurat grubo się mylisz. On nie jest laikiem w temacie księgowości, poczytaj sobie.

BTW żeby nie było - ja żadnym fanem Wielguckiego nie jestem. Wiele wpisów na blogu ma żałosnych, zwłaszcza te na tematy ogólnopolityczne. Ale Owsiaka punktuje z dokładnością snajpera.

I jeszcze. Co innego formalna poprawność rozliczeń ze skarbówką, a co innego celowość danych wydatków, nie mówiąc już o wyborze konkretnych podwykonawców /kontrahentów.

I nie dziw się jak dziecko, że to o czym napisałem powyżej TEŻ MOŻNA SPRAWDZAĆ. Od lat właśnie takie kontrole robi NIK. Przy wydawaniu publicznych pieniędzy liczy się bowiem nie tylko poprawność formalnych rozliczeń, ale również i tzw. szeroki kontekst. Przy bzdurnej inwestycji, w papierach może wszak wszystko się zgadzać.

Owsiak wykonuje wielomilionowe usługi obce za pomocą "Złotego Melona". Tenże wystawia dalej grube faktury, których już poznać się nie da. Spojrzenie w te kwity miałoby z pewnością sens.

• paskudek1 Re: Matka kurka wsparł WOŚP! 15.01.20, 09:39
              I od sprawdzania xslowosci oraz poprawności wyboru kontrahentów najlepszy będzie Wielgucki prawda? Albo riki, ablo suoerheteroduns czy inna elka?

--
              nagle się okazało, że link do innego forum gazety w sygnaturce to spam smile
                  • riki_i Re: Matka kurka wsparł WOŚP! 15.01.20, 11:20
                    Czy Tobie wieloletnie praca w korpo zupełnie rozmiękczyła zwoje mózgowe? Jak nie tyrał na etacie w Wielkiej Czwórce to się nie zna na audycie? Akurat znam jednego audytora z E&Y, typowy wół roboczy z horyzontami nader wąskimi. Do tego chyba niedługo wyciągnie kopyta, bo zarobili go tam tak, że w wieku 49 lat kolo ma totalnie zrypane serce, narkolepsję i cukrzycę.
                    • sumire Re: Matka kurka wsparł WOŚP! 15.01.20, 12:02
                      Chłopie, ja już od paru lat w korpo nie pracuję, masz nieaktualne dane. Natomiast o audycie mogę ci powiedzieć bardzo wiele big_grin
                      Tak się jakoś dziwnie składa, że dziennikarze, jeśli chcą, to potrafią sami docierać do różnych faktur. A pan kurka potrafi tylko domagać się ich okazania - w wiadomym celu - obiecując za to kasę, której nie ma, bo i skąd ma mieć milion. Taki z niego bohater, jak z koziej dudy trąbka.
                  • tiszantul Re: Matka kurka wsparł WOŚP! 15.01.20, 11:56
                    Kurka od lat opisuje przepływy finansowe między WOŚP a Złotym Melonem i firmami rodziny Owsiakow. Tak go "mecenas Owsiaka rozniósł w sądzie", ze artykuły z ciężkimi oskarżeniami dalej sobie wiszą, a Kurka bez przeszkód pisze kolejne. Jeśli pamiętasz, gdzie był Owsiak 10 lat temu i gdzie jest dzisiaj, to łatwo sobie możesz wyobrazić, gdzie będzie za pięć lat
                    • tiszantul Re: Matka kurka wsparł WOŚP! 15.01.20, 12:00
                      "Mecenas Owsiaka rozniósł Kurkę w sądzie", to fajnie, ale szkoda, ze nie w sprawie zarzutów wobec WOŚP, bo te spokojnie sobie wiszą. Tutaj w skrócie dla początkujących:

Kompendium "Wielkiej Ściemy"! 13 groszy do puszki 24 Finału WOŚP i portfela Jerzego O.!

www.kontrowersje.net/kompendium_wielkiej_ciemy_13_groszy_do_puszki_24_fina_u_wo_p_i_portfela_jerzego_o
                      • natalia.nat Re: Matka kurka wsparł WOŚP! 15.01.20, 12:27
                        tiszantul napisała:

> "Mecenas Owsiaka rozniósł Kurkę w sądzie", to fajnie, ale szkoda, ze nie w spra
                        > wie zarzutów wobec WOŚP..

Oczywiście, że w sprawie zarzutów wobec WOŚP. Nawet nie przeczytałeś. Tam jest autentyczna rozprawa i przytoczona rozmowa.
                        A Ty mi wklejasz jako kontrargument niesprawdzoną marną manipulacje z tezą. Pomijam że cały wątek i tym bardziej odnoga dotyczą czegoś zupełnie innego (osoby Matki Kurki), ale trolla to przecież nie interesuje, prawda? Liczy się wywalone kolejne błoto na Owsiaka. Niestrudzony. big_grin
                    • natalia.nat Re: Matka kurka wsparł WOŚP! 15.01.20, 12:46
                      tiszantul napisała:

> Kurka od lat opisuje przepływy finansowe między WOŚP a Złotym Melonem i firmami
                      > rodziny Owsiakow. Tak go "mecenas Owsiaka rozniósł w sądzie", ze artykuły z ci
                      > ężkimi oskarżeniami dalej sobie wiszą, a Kurka bez przeszkód pisze kolejne.

Cała masa artykułów z oskarżeniami wobec różnych osób wisi sobie w necie. To żaden argument na to, że jest w nich prawda. Akurat Owsiakowi władza na pewno sama z siebie nie ułatwi walki z hejterami. Myślę że w części spraw on po prostu odpuszcza, przecież nagonka na niego trwa nieustannie już od wielu lat.

Jeśli pamiętasz, gdzie był Owsiak 10 lat temu i gdzie jest dzisiaj, to łatwo sobie
                      > możesz wyobrazić, gdzie będzie za pięć lat

Gdzie? Bo autentycznie nie wiem co masz na myśli?
            • natalia.nat Re: Matka kurka wsparł WOŚP! 15.01.20, 11:55
              Generalnie cały twój wywód sprowadza się do jednego: skoro nie można udowodnić że jest przekręt, to na pewno nie znaczy, że go nie ma.
              Skoro wszystko się w papierach zgadza i właściwe organy kontrolujące nie dopatrzyły się niczego niezgodnego z prawem, to finito. Nie ma powodów, żeby prześwietlać kogoś "bardziej", tylko dlatego że nazywa się Owsiak.
              I jest to też argument za tym, żeby nie udostępniać żadnych rozliczeń stalkerowi, który dopatrzy się nieprawidłowości nawet w uczciwej fakturze. Taki ktoś dosyć, że nie ma kompetencji i wiedzy w temacie, to jeszcze nie jest w stanie być neutralny.
              • sumire Re: Matka kurka wsparł WOŚP! 15.01.20, 12:09
                Otóż to.
                Koleś ma obsesję na punkcie Owsiaka i WOŚP, jest ostatnią osobą, która powinna mieć dostęp do jakiejkolwiek dokumentacji. Od tego są odpowiednie instytucje, a nie typ, który zbudował całą swoją "karierę" na prześladowaniu.
      • tiszantul Re: Matka kurka wsparł WOŚP! 14.01.20, 20:14
        To jest typowy modus operandi. Człowiek pyta o przepływy finansowe między WOŚP a firmami rodziny Owsiakow, a w odpowiedzi słyszy "nienawiść, nienawiść, Wielgucki to nierób, nienawiść, nienawiść".

Za "nieroba" Owsiak już został skazany

wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/534205,jerzy-owsiak-skazany-za-nazwanie-nierobem-blogera-znanego-jako-matka-kurka-szef-wosp.html
        • paskudek1 Re: Matka kurka wsparł WOŚP! 15.01.20, 08:47
          Dobrze, to O CO KONKTELRETNIE oskrazasz Owsiaka?
          1. O fałszowanie faktur dla Złotego Melona i że de facto usługa dla WOŚP kosztowała 100 zł a on brał 500?
          2o brak usługi a że kasę za to wziął?
          3 o to że sprzedał napisał że sprzedał 100 gadżetów WOŚP i za to kasę oddał a w rzeczywistości sprzedał 1000 i za resztę kasę wziął?
          O CO podejrzewasz Owsiaka?

--
          nagle się okazało, że link do innego forum gazety w sygnaturce to spam smile
    • tiszantul Re: Matka kurka wsparł WOŚP! 15.01.20, 12:39
      Może pora na coś nowego od Matki Kurki? W 2017 roku WOŚP przekazała szkołom 47 tysięcy tekturowych telefonów

https://pbs.twimg.com/media/EOUYnOvXsAARrCE?format=jpg&name=medium

Naprawdę nie interesuje Was, ile kosztował jeden tekturowy telefon i kto dostał zlecenie na produkcję 47 tysięcy tekturowych telefonów?

Do czego służą tekturowe telefony? Do ratowania życia oczywiście. Dzięki takiemu tekturowemu telefonowi dziecko się dowiaduje, co to jest smartfon smile Gdyby nie Owsiak, dzieci nie miałyby pojęcia o smartfonach
        • iwles Re: Matka kurka wsparł WOŚP! 15.01.20, 13:41

nie dziwi cię tisz, że tych telefonów jest dokładnie tyle samo, co podręczników ? Może były dodatkiem do książki. Atrapami, na których, między innymi, dzieci uczą się zachowań w sytuacjach ratujących komuś życie ?

"Nareszcie się dowiedzieliśmy czegoś więcej o tym sprzęcie ratującym życie".

TAK, edukacja RATUJE życie.

--
          Paweł

Moje dziecko powiedziałosmile
      • natalia.nat Re: Matka kurka wsparł WOŚP! 15.01.20, 13:34
        Zgłoś to do odpowiedniego organu, skoro masz wątpliwości. Na co czekasz?
        Widać, że liczba tych telefonów zgadza się z liczbą podręczników dla uczniów, widocznie był to jakiś zestaw. Zapewne chodziło o symulowanie akcji ratunkowej i uczenie się/ćwiczenie szybkiego wzywania pomocy. Może fantomów edukacyjnych też nie kupujmy, można przecież ćwiczyć na żywych ludziach.
        Chyba czas najwyższy zacząć leczyć chorobliwą obsesję...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka