• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

prezent na 25 - rocznicę ślubu??? Dodaj do ulubionych

• 11.01.05, 13:27
    ...pomóżcie, bo brak mi pomysłów!
    Czekam na Wasze propozycje.

pozdr
    Ania
    --
    Nowe fotki - zapraszamysmile
    MOJA OLGA
    Edytor zaawansowany
    • 11.01.05, 17:32
      A może jakiś wyjazd gdzieś w Wasze ulubione miejsce. Nie musi być gdzieś daleko
      i na długo. Może na weekend?

Pozdrawiam,
      Gosia
    • 11.01.05, 17:33
      P. S. Ja jestem po ślubie 1,5 roku. Na razie nie najlepiej nam sie układa.
      Marzę aby tez obchodzić 25 rocznicę ślubu z moim mężem....
      • 11.01.05, 22:26
        ...hihi male nieporozumienie, my mamy po ślubie dopiero 2 lata,
        a prezent dla ciotkismile))))

dzięki
        Ania
        --
        MOJA OLGA
        • 12.01.05, 07:37
          Wiesz co ciotka lubi? Z czego najbardziej by sie ucieszyli? Piszę oni bo
          prezent ma byc dla dwojga przecież wink

Ja stawiałabym na coś mało banalnego, moze coś zrobionego wałsnorecznie?

Moim rodzicom z okazji ktorejś okrągej rocznicy ślubu zamówiłam bukiet kwiatów,
          takich, z jakich mama miała wiązankę w dniu ślubu, do tego własnorecznie
          pieczony 3 piętrowy tort akcentujący obchodzoną uroczystość, włąsnorecznie
          zrobiony album w nim zdjęcia przypominające najważniejsze momenty ich życia.
          Pierwsze przedstawiały dwa bobasy a kolejne już nawiazywały do ich wspólnego
          życia - poznanie się, pierwsze randki, ślub, dzieci, itd... Zamówiliśmy Mszę św
          z odnowieniem przyżeczeń małżeńskich i zaprosilismy najbiższych. Wzruszenie
          było ogromne.

• 12.01.05, 09:28
            Hej;
            Moi rodzice obchodzili 25 ślubu w święta Bożego Narodzenia i na spółkę z
            siostrą kupiliśmy im kuchenkę do gotowania (bo ich była już stara i zniszczona -
            miała 25 lat, hihihi);
            dostli też komplet garnków stalowych, kompet filiżanek na stojaczku metalowym
            (fajny), dużą kołdrę 200/220 z 1,5 wsadem (bo też już mieli zużytą), duży koc
            200/220 podwójny no i kwiaty; raczej praktyczne prezenty ale bardzo się
            cieszyli; no a z kuchenki od nas to najbardziej smile))
            --
            Pozdrowienia Magda
            i Julia (właśnie skończyłam roczek)
    • 12.01.05, 11:04
      Na 30 rocznicę wśród dzieci zrobiliśmy składkę i za te pieniądze wysłaliśmy
      teściów we wrześniu na 10 dniowy wypoczynek w górach,byli przeszczęśliwi co
      widać na pzrywiezionych zdjęciach.Nadmienię,że przez cały czas trwania
      małżeństwa nigdy nie wypoczywali sami bez dzieci,a jak dzieci dorosły to szkoda
      pieniędzy było wydać na takie przyjemności. Na 25 rocznicę były praktyczne
      sprzęty domowe:odkurzacz i krajalnica i też byli zadowoleni. Pozdrawiam i udanej
      uroczystości życzę!
      • 12.01.05, 11:13
        Witam. JA z mężem dla teściów na 25 rocznicę zamówiliśmy portret ich dwojga.
        Bardzo fajna sprawa. BArdzo się cieszyli z takiego prezentu. Teraz wisi na
        ścianie.
        --
        lilypie.com/baby2/030918/1/5/1/+1
        • 12.01.05, 13:26
          ...jednak na Was zawsze można liczyćsmile)
          Bardzo mi pomogłyściesmile

pozdr
          Ania
          --
          MOJA OLGA
    • 24.02.05, 20:42
      Akurat wykonuje portrety i karykatury ze zdjec na rocznicy i rozne okazje.
      Zainteresowanym wyszle przyklady moich prac na maila.
      Kontakt na maila - vao@op.pl
    • 24.02.05, 20:59
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.