Dodaj do ulubionych

gdzie w góry?

IP: *.* 23.03.02, 21:35
Na pewno znacie to uczucie.... siedzi się w domku, wygląda za okno i myśli o letniej pogodzie. Planuję wyjechać w czerwcu całą rodzinką w góry, tylko gdzie? Może macie namiary na jakieś gospodarstwo agroturystyczne (cy cóś takego)? W necie znalazłam kilka interesujących ofert ale nie wiadomo, czego faktycznie można się tam spodziewać.Pozdrawiam wakacyjniesmile
Edytor zaawansowany
  • Gość edziecko: Paulinapaulina IP: *.* 23.03.02, 22:35
    Dla małych dzieci najlepsze są Góry Świętokrzyskie. Sprawdziłam gospodarstwo we wsi Śladków Mały. Jest to wieś agroturystyczna, specjalizująca się w hodowli karpia królewskiego. Jest tu mnóstwo stawów rybnych. Dla panów raj dla wędkowania. Oprócz tego czysta rzeka, świeże powietrze, las i spokój. Dobry dojazd. Gospodarze, u których zatrzymałam się są przemili. Pożyczyli od sąsiadów specjalnie dla mojego dziecka łóżeczko ze szczebelkami. Podwórko jest ładnie i bezpiecznie urządzone. Część rekreacyjną oddziela od części gospodarczej płotek z zamykaną furtką. Jest więc całkowicie bezpiecznie. Można wypocząć pod leszczyną siedząc na huśtawce. Dla dzieci jest mała karuzela i piaskownica. Gospodyni świetnie gotuje, za dziecko płaci się 50% stawki, a za zupełnie małego dzidziusia nic. W gospodarstwie są krowy, świnki, kury, psy koty i inne zwierzęta. Polecam mleko prosto od krowy, masło i twaróg domowej roboty. Niewątpliwą atrakcją jest mozliwość przejażdzki bryczką po okolicy, zwłaszcza przez pola do kapliczki Matki Boskiej i do Śladkowa Dużego. Podaję adres: Wanda Janasz, Śladków Mały 32, Chmielnik, tel. 0-41 354 39 92
  • Gość edziecko: wanda IP: *.* 24.03.02, 22:52
    Dzięki za odzew!Chciałabym Cię jeszcze o coś zapytać, jeżeli zechciałabyś udzielić mi kilku informacji to proszę o kontakt na priva.Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.