Dodaj do ulubionych

przykro mi........

IP: *.* 28.02.03, 23:00
czescsmilepowiedzcie mi co sie dzieje z tym forum.....jeszcze do niedawna siadalam do komputerka i czytalam sobie prawie wszytsko jak leci.Czasami sie smialam czsami plakalam ale nigdy nie bylo mi przykro ze tu jestem.A teraz? Prowokacje,obrazanie i wiele innych nie przyjemnych rzeczy.To nasze forum czy nie moze byc tak jak dawniej?prosze.....Siedze w domu caly czas,sprzatam,zmieniam pieluchy i wiele innych rzeczy robie a forum jest jedna z najprzyjemniejszych rzeczy jakie robie(oprocz zajmowania sie synkiem)Baby weżcie sie w garść!!!!!!pozdrawiamEwa
Edytor zaawansowany
  • Gość edziecko: Zoś IP: *.* 28.02.03, 23:47
    Spróbuję jeszcze raz bo chyba mi się nie wysłało.Mnie też jest bardzo przykro. Bo posądzono mnie dzisiaj o granie na uczuciach jednej z forumowiczek. A wszystko dlatego, ze mój mąż napisał kilka nieprzemyślanych zdań na czacie. A chwilę wcześniej ja na tym czacie byłam.Komputer mamy jeden. Wniosek wyciągnięty przez zainteresowaną forumowiczkę: ja napisałam te kilka nieprzemyślanych zdań na bardzo ważny temat.Forum jest dla mnie odskocznią od codzienności, kopalnią wiedzy i miejscem spotkań kulturalnych ludzi. Wiele osób bardzo lubię, chociaż pewnie o tym nie wiedzą, wiele szanuję, chociaż nie zawsze się z nimi zgadzam.Dlatego dołączam się do Ewy. Zostawcie złe emocje za sobą wchodząc na to forum i nie krzywdźcie innych.Pozdrawiam,Załamana dzisiejszym dniemZosia
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 01.03.03, 02:24
    Mi tez przykro :sweat:...Jestem na forum od niedawna . Polecila mi je kolezanka, a ja pomyslalam: w najgorszym razie bedzie o kupkach i dupkach, w najlepszym posmieje sie troche z towarzyszami niedoli, pogadam o "starych rowerach". A ze kompa mam, jak to sie mowi, na stanie weszlam na eDziecko i po chwili dodalam je do Ulubionych.jednak juz wczoraj chcialam wywalic ta strone i o niej zapomniec, na szczescie Ewa21 poruszyla ten temat, wiec sie wtrace i poczekam co dalej.Po pierwsze zawsze mialam wrazenie, ze kobitki-matki sa jakby bardziej tolerancyjne, wyrozumiale, cierpliwe etc.A tu dupa :sweat:. Duza dupa. Nie dosc, ze brakiem tolerancji zajezdza, to hamstwo na dodatek. Z gory przepraszam urazonych, ale skoro urazone to moze cos za pazurkami siedzi. Nie chce sie wdawac w dyskusje kiedy, dlaczego i w ogole po co, ale kilka watkow i odpowiedzi bylo, lekko mowiac, w kiepskim stylu. Nie uchylam sie od odpowiedzialnosci, w jednym z tych watkow tez swoje dodalam i z gory przepraszam (zainteresowani wiedza o co chodzi). Ale np. watek o castingu...krew mi w zylach scielo. Zeby babeczke od razu do psychiatry wysylac? A ja lubie jak sie pysiaki z tv do mnie usmiechaja i rozumiem, ze mozna miec inne zdanie, ale oglosic je w takiej formie????????? :sweat:Mnie tez niemila odpowiedz spotkala, nie wiem dlaczego. Napisalam post na emamie o lozeczku (zainteresowani znajda) i mimo kilku slow pocieszenia najbardziej utkwilo mi w pamieci slowa krytyki pewnej mamy, ktora absolutnie mnie nie zrozumiala (a myslalam, ze wyrazanie uczuc mi jakos wychodzi) i zranila, bardzo :sweat:. Poszperalam i odkrylam, ze rzeczona mama napisala na forum tylko jeden post, wlasnie ten do mnie. I jak tu nie mowic o pechu? Tyle watkow, a mnie trzeba utluc?Kochane teraz apel:wiecej tolerancji mniej hamstwawiecej cierpliwosci mniej zbywania byle czymwiecej zrozumienia mniej plytkosciwiecej usmiechu mniej smutasowi jeszcze dwa, trzy razy przeczytajcie, a piec razy zastanowcie nim cos napiszecie, ja nad tym postem myslalam od rana.Jeszcze raz z gory przepraszam obrazonychBEATAS:sweat:
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 01.03.03, 02:30
    Przepraszam, to jeszcze ja, odpisywalam z poczty i nie bylam zalogowana wiec troche trudno bedzie znalezc moje inne posty. Nic nie ukrywam, jakby sie ktos czepial.
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 01.03.03, 11:52
    :jap:Pozdrawiam cieplo :)
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 01.03.03, 13:18
    Dziekuje, Beata
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 01.03.03, 13:55
    Yenno, zycze powodzenia, cokolwiek sie u Ciebie dzieje. I mysle i trzymam kciuki i cala przyjemnosc po mojej stronie.BEATAS
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 01.03.03, 15:53
    Ewo, że się tak wyrażę, wyjęłaś mi ten wątek z ust :-)Jestem nałogowcem edzieckowym, i ostatnio naprawdę było mi baaardzo smutno, z różnych powodów, nie osobistych, ale natury ogólnoforumowej.Wiem, że forum nie tylko ma służyć temu, żeby się cały czas chichrać, życie jest inne. Ale dla wielu z nas to okno na świat, bo bywa, że nie można wyjść z domu, bo dziecko chore, bo mróz, bo pada, bo mąż cały dzień w pracy. Niech to okno będzie czyste. Trochę czasu minie, zanim znowu będzie tak jak kiedyś, trzeba sie na nowo oswoić, znowu zaufać. Na szczęście ciągle przybywają nowe siły... Graz
  • Gość edziecko: dzidecka IP: *.* 01.03.03, 19:07
    Jestem z Wami. Właśnie czytałam posty i padłam... Dziewczyny pytaja czy przebic uszy, gdzie isc na casting z dzieckiem itp... I zamiast usłyszec odpowiedzi zostaja obrazone! Rozpoczynaja sie ciezkie dyskusje na ich temat!Nie rozumiem!Pozdrawiam
  • Gość edziecko: Ika IP: *.* 01.03.03, 19:10
    Odpowiedzi castingowe są niczym w porównaniu z tym, co "usłyszała" Yenna.
  • Gość edziecko: Ika IP: *.* 01.03.03, 19:23
    Aaaa.... o ile wiem, określenie "bezczelna" to chyba też epitet? Nikt nie jest taki krystaliczny, by mógł tak bardzo nie rozumieć.
  • Gość edziecko: AnetaRK IP: *.* 01.03.03, 20:06
    JA też jestem emamą od niedawna i tak się składa że przwczytałam wątek o kolczykach(wtrąciłam tam swoje3 grosze) oraz o castingu.Jestem oburzona ......nie bynajmniej pytaniami dziewczyn tylko hamstwem ,beszczelnością dziewczyn które zamiast doradzić potrafiły tylko bluzgać jadem i obrzucać się wzajemnie wyzwiskami.Przydała by się kultura dyskusji,czego takie dziewczyny uczą swoje dzieci ..hamstwa i rozpychania się łokciami.GRATULUJĘ.Całe szczęście żę jest 99% super sympatycznu=ych i życzliwych emam-pozdrawiam Was dziewczyny.Aneta
  • Gość edziecko: MOKO IP: *.* 01.03.03, 21:08
    Mi też!!! :(
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 01.03.03, 21:57
    Ewa dobrze że napisałaś ten post ! Aktualnie jestem jedną z tych co tylko "czytają forumowe wiadomości" bo ... no właśnie, bo jest tak jak jest :( , jest tak jak opisały dziewczyny :( szkoda Czasami mam wrażenie, że na forum "trzeba się pokazać", trzeba "wybić się z tłumu", być na "topie" tylko jakim kosztem ? jak ? i w zasadzie po co ?olaps. a czytać będę i tak hehe, bo mam tu kilka ulubienic
  • Gość edziecko: guest IP: *.* 01.03.03, 22:34
    Ja też niektóre mamy baaardzo lubię czytać.A cała reszta?Hm...forum jak życie nie może być idealne.. ale czasem jak czytam niektóre odpowiedzi to zastanawiam sie czy odpowiadającym chodzi o udzielenie inf., wsparcia, rady czy o prezentację WŁASNYCH poglądów niezależnie od tego co napisane jest w poście...Brak wrażliwości na ludzkie słowa?Dążenie do autoprezentacji za wszelką cenę?Ja to bym sie bała napisać o kontrowersyjnym problemie..( choc jak tu wpaść na to co wzbudzi kontrowersje? )chyba ,że chciałabym się poumartwiać :).i tak lubię tu zaglądać.Kasia

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka