Jak wzbudzić zazdrość męża? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Chciałabym, aby mąż bardziej zwracał na mnie uwagę, tzn. starał się o mnie,
    zwracał uwagę na mnie jako kobietę, a nie tylko żonę. Sam czasem daje mi do
    zrozumienia, że podoba się innym kobietom. Mam wrażenie, że jest tak pewny
    mojej miłości (i słusznie), że przestał się kompletnie starać. Jak wzbudzić w
    nim troszkę zazdrości, jakieś praktyczne rady?
    • To zazdrość jest konieczna, żeby zaczął Cię postrzegać jako kobietę? Nie. Namów
      go na coś czego zazwyczaj nie robicie, np. nocną wycieczkę samochodem do lasu.
      Umówcie się jeszcze raz na "pierwszą randkę" - niech będzie dokładnie tak jak
      wtedy (no może oprócz zakończenia).

Poza tym skup się bardziej na sobie (idź do kina nawet sama, na to, na co sama
      masz ochotę; przeczytaj rozwijającą książkę; wyjdź z domu na spotkanie z
      koleżankami, zapisz na jakiś kurs itp.)
    • Zacznij sie umawiać z koleżankami i ich dziećmi, czasami wyjdź sama zostawiając
      go z dzieckiem, idź do kina - choćby sama, niech zobaczy że masz inne
      zainteresowania niż on.
      Zazdrość faceta nie musi wiązać się ze "zdradą" żony.
      • Dokładnie Mynia_pynia!
        Można też czasem opowiedzeć męzowi o zachwyconym spotkaniem z Tobą dawno nie
        widzianym koledze smile Niech wie że podobasz sie innym.
        --
        >>Wyższa Szkoła Złudzeń i Nieuzasadnionego Zadowolenia z Własnych Dokonań<<
    • Sluchaj, a mowilas mu ze czujesz sie niedoceniona jako kobieta itd?
      Bo ja bylam w podobnej sytuacji, po urodzeniu dzieci, kiedy czulam sie jak
      mleczarnia i zmieniarka do pieluch.
      Rozmowa (chyba bylo ich kilka) pomogla, maz zaczal sie bardziej starac o moje
      wzgledy. W sumie duzo nie potrzeba: czuly dotyk, poglaskanie po glowie, objecie
      na ulicy.
      Powiedz mu.

--
      pozdrawiam,

Edycia
    • no jest wiele sposobów na wzbudzenie zazdrosci...
      - niech kolezanka poprzysyła ci kuszące smsy...a ty zapominaj ich kasowac
      - ubieraj sie wyzywajaco
      - usmiechaj sie do co bardziej przystojnych panów....

ale to dośc sliskie zachowanie i łatwo przecholować...a wtedy on czyli mąż, moze
      ci rogów przyprawic, tak dla zazdrości, moze ci optyke przestawić, coby ci sie
      spojżenie naprostował, albo nawet moze sie rozwieźc...smile
      nie polecam....raczej proponyje zadac sobie pytanie jak rozbudzic jego
      porządanie,,,smile
    • To jakieś pomylenie pojęć. Zazdrość to jedno, a adoracja wink to już coś innego.
      Jeśli chcesz tego drugiego musisz być atrakcyjna. Jeśli chcesz tego od własnego
      męża, musisz być artakcyjna ... nie tylko fizycznie smile ale i "duchowo". Czyli
      pewna siebie, niezależna, walcząca, egoistyczna, z dużym zapasem pomysłów na
      samodzielne organizowanie sobie czasu, zwłaszcza wolnego smile
      Ja wiem, że to brzmi strasznie, ale to najczystsza prawda.
      Kobiety oddane, poświęcające się..., wierne i niezłomne są ... nieciekawe dla
      swoich mężów; Zostań jędzą!
      --
      Kiedy wieczór pogodny, obserwuję niebo.
      Nie mogę się nadziwić, ile tam punktów widzenia
      W.Szymborska
      • Tak, chodzi mi o adorację. Jest dla mnie bardzo istotna, potrzebuję tego.
        Faktycznie to nie mam swego prywatnego - nierodzinnego życia. Jestem ciągle
        pomiędzy pracą i domem, niewiele dla siebie. Żadnych wyjść z koleżankami, po
        pracy na kawę, czy zakupy, nie mam na to czasu, a może powinnam być trochę
        egoistyczna?

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Oferty

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.