• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Gwałt zbiorowy nagrali na komórkę Dodaj do ulubionych

• IP: *.chello.pl 15.11.09, 14:40
    phh pewnie dostaną po 3 lata wyjdą po dwóch i taka to
    będzie "surowa" i "sprawiedliwa" kara : /
    Zaawansowany formularz
    • Gość: BKS IP: *.ip.netia.com.pl 15.11.09, 14:41
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • 15.11.09, 22:20
        POlsce POtrzeba Kodeksu Hamurabiego. Gwałt za gwałt! Albo obcięcie fiutów!!!
        • 15.11.09, 22:42
          business3 napisał:

> POlsce POtrzeba Kodeksu Hamurabiego. Gwałt za gwałt! Albo obcięcie fiutów!!!

PO co zaraz jakieś POganina? PiSmo wystarczy: Złamanie za złamanie, oko za
          oko, ząb za ząb. W jaki sposób ktoś okaleczył bliźniego, w taki sposób będzie
          okaleczony.

--
          Nie damy sobie wmówić
          • Gość: Obcy IP: *.multimo.pl 15.11.09, 23:51
            A myślicie, że co im w więzieniu teraz robią?
            Tam najbardziej nie lubią pedałów, i pedofili, tacy są gwałceni na porządku
            dziennym.
            • Gość: do obcego IP: *.chello.pl 16.11.09, 00:51
              Gość portalu: Obcy napisał(a):

> A myślicie, że co im w więzieniu teraz robią?
              > Tam najbardziej nie lubią pedałów, i pedofili, tacy są gwałceni na porządku
              > dziennym.

widac ze nie byles nigdy w wiezieniu gwalty w wiezieniu to fikcja wymyslona przez tv
              a co do pedofili to tez sie mylisz ich najbardziej nienawidza inni dlatego oni z
              reguly maja osobny blok gdzie cala to zboczona banda siedzi razem
              spacery tez maja osobne wiec maja bardzo maly kontakt z innymi wiezniami
              • 16.11.09, 12:47
                Takie gwalty zdarzaja sie najczesciej: sprawcami sa osoby znane ofierze, a gwalt
                ma miejsce u niej w domu. Sprawca zdobywa zaufanie ofiary, a potem ja gwalci.
          • Gość: miś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.09, 00:01
            uprawiać w Polsce sex. Przy obecnym epatowaniu erotyką i przyspieszonym
            dojrzewaniu wielce prawdopodobne jest, że chciała tego i 14-to latka. Nie jest
            to pedofilia, bo pedofil nawet by na dojrzałą dziewczynę nie popatrzył.
            Prawdopodobne więc jest (mam nadzieję, że sąd to wyjaśni), że dziewczyna tego
            chciała, a kolesie skorzystali.
            Później ruszyło ją sumienie i tyle. Jeżeli tak było to kara powinna być
            umiarkowana, ale jednak powinna być, bo że dzieciaki w tym wieku są chronione ma
            sens. Sam pamiętam jak dawno temu miałem 17 i podrywała mnie 14 - odpuściłem, bo
            była dla mnie dzieckiem, tutaj takich skrupułów nie mieli. Ale w każdym razie
            nie oznacza to, że ją zgwałcili.
            • 16.11.09, 02:04

Ile znasz dzieci w tym wieku, ktore zapraszaja do siebie czterech
              doroslych facetow, zeby z nimi uprawiac seks?

I istotniejsze: skad twoje przekonanie o wielkiej
              prawopodobnosci
              tego typu potrzeb seksualnych u tej dziewczyny?
              No? Jestes specjalista w tej dziedzinie, byles kiedys dziewczyna w
              tym wieku, byles miedzy gwalcicielami, widziales wszystko przez
              okno?

--
              feminists aren’t humorless just because your jokes suck
        • Gość: historyk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.09, 01:24
          Drobna uwaga: przeczytaj wpierw Kodeks tamten co mówi o takiej sytuacji. W danej
          sytuacji to kobieta ta została by uduszona a mężczyźni nie mieli by żadnej
          odpowiedzialności (z uwagi na właściwość miejscową). Na przyszłość: sprawdź o
          czym mówi dany dokument, jakie przedstawia zasady prawne nim się na niego powołasz.
      • Gość: nauczycielka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.09, 22:51
        co druga 12-latka juz- chodzi z półodsłoniętymi pośladkami i półodsłoniętym
        brzuchem, co się dziwić, że chłopakom krew się gotuje, w naszej szkole prawie co
        tydzień mamy aferę w toaletach ale tuszujemy i ukrywamy bo dziewczyny nie chcą
        żeby się rodzice dowiedzieli co robiły z chłopcami w WC, dyrektorka ustawiła
        dyżury nauczycieli przy WC,ale się buntujemy bo czy to my klozetowe jakieś,
        niech zatrudnią kogoś, a chyba powinien stać policjant przy każdym WC, chłopcy
        też brzydko się zachowują wobec siebie samych, aż nie wiem jak to nazwać
        • Gość: ja IP: *.ptim.net.pl 15.11.09, 23:07
          aha czyli jak założy krótką spódnicę to sama sobie winna tak? mogła
          nie zakładać, bo chłopcom krew buzuje i muszą wziąć co chcą.
          Mam nadzieję że nie masz syna nauczycielko
        • 15.11.09, 23:23
          > co się dziwić, że chłopakom krew się gotuje,

Niech sobie zatem ten wrzątek spuszczą. Fachowe cięcie w tętnicę szyjną powinno
          być ok.

--
          Forum Aquanet. DawniejAktualności
          Jedyne na Ogórze forum bez cenzury. Przynajmniej na tyle, na ile się da: Ogóra
          bardzo go nie lubi.
        • Gość: Ala IP: 94.254.152.* 15.11.09, 23:48
          Tuszujecie afery seksualne w waszej szkole?Tuszujecie łamanie prawa?Boże chroń
          nas przed takimi nauczycielami.Pewnie sami w nich uczestniczycie.
        • Gość: Obcy IP: *.multimo.pl 15.11.09, 23:58
          Trochę racji w tym jest, bo jak gó...arstwo widzi prawie gołą dupę koleżanki, to
          chyba nie oczekujecie po 16 latkach, że będą zachowywać się jak dorośli,
          zwłaszcza, że dziewczyna może słynąć z robienia loda?
          Był kiedyś taki reportaż w programie Uwaga, jak właśnie w szkolnej ubikacji,
          dziewczyna chciała zrobić chłopakowi z klasy loda, a ten nagrywał to na komórkę,
          więc wybaczcie, ale wy jesteście rodzicami, to się nazywa bezstresowe
          wychowywanie, mama i tatuś zajęty robieniem kariery, dzieciom nie wpaja się za
          młodu wartości, a te czerpią z ekranów telewizorów i komputerów.
          Mama z tatusiem zawsze wyciągali z kłopotów, nie karze się takich dzieci, więc
          nie boją się, są brutalni, agresywni, i działają jak sfora psów, a wszystkiemu
          winny brak rodziców w domu.
          Teraz każdy zajęty robieniem kasy, a później mamusia z tatusiem oczy otwiera ze
          zdumienia, bo synuś bierze prochy, córka się puszcza.....
          • Gość: Bolek IP: *.nwrknj.east.verizon.net 16.11.09, 05:25
            i jak to sie ma do czynienia z przestepstwem gwaltu??
        • 16.11.09, 00:29
          odezwala sie typowa mamusia synusia. Synus moze zgwalcic,
          zamordowac, bo dziewczyna wlozyla krotka spodnice. I wszystko
          usprawiedliwione. Nie pozostaje nic innego jak tylko zyczyc takim
          mamusiom, aby jakis zwyrodnialec dopadl ja w ciemnej ulicy. I czyja
          to bedzie wina ??? Jej, a jakze,po szla ciemna ulica ???
        • Gość: Pax IP: *.pools.arcor-ip.net 16.11.09, 00:53
          > niech zatrudnią kogoś, a chyba powinien stać policjant przy każdym WC, chłopcy
          > też brzydko się zachowują wobec siebie samych, aż nie wiem jak to nazwać

Czyli co chlopcy uprawiaja ze soba sexX?
        • Gość: konchi IP: *.kredytbank.com.pl 16.11.09, 08:07
          Bo za durna jesteś - zmień zawód, bo nikogo nie jesteś w stanie
          niczego nauczyć. Może na tą wspomnianą klozetową? Taki
          komentarz "nauczycielki" pod artykułem o gwałcie to wstyd dla całego
          systemu edukacji. Gdybym był ministrem edukacji, znalazłbym Cię po
          IP i - jeśli faktycznie jesteś nauczycielką - wywalił z roboty na
          zbity pysk.
    • Gość: czytelnik IP: 188.33.26.* 15.11.09, 15:41
      Bulwersujaca sprawa, ale nie rozumiem dlaczego czytamy o niej w Gazecie
      Trojmiasto?? Dzialdowo to Warmia i Mazury, prawie na granicy z Mazowszem. Sad
      zas w Elblagu, tez Warminsko-Mazurskie. Niech sie Gazeta zdecyduje, bo sprawy
      z Elblaga i Warmii raz sa opisywane w Warminsko-Mazurskim dodatku, raz w
      Trojmiejskim, poza tym jest chyba i dodatek Elblaski z tego co widac w
      Gazeta.pl (elblag.gazeta.pl/GazetaElblag/0,0.html). Powstaje jakas
      schizofrenia. Jak juz mam czytac informacje spoza Regionu to wolalbym z
      Torunia czy Bydgoszczy, czyli mimo wszystko z Pomorza.
      • Gość: marek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.09, 16:08
        Działdowo zawsze brzmiało jak jakiś kurort nadmorski. Darłowo, Działdowo.. :))
    • Gość: reality IP: *.StrefaWiFi.kolnet.eu 15.11.09, 16:09
      10 też dałoby radę, ale pewnie skończy się na zawiasach...
      • Gość: diakon IP: *.chello.pl 15.11.09, 17:12
        chłopcy w więzieniu już zbieraja viagrę na przyjęcie ogierów:)
        • 15.11.09, 17:28
          ktoś to nagrał na komórkę, wstawił do internetu i przesłał do ich znajomych.
        • Gość: zew kiwi IP: *.StrefaWiFi.kolnet.eu 15.11.09, 19:09
          Wiesz, mam nadzieję że te historie o tym, co spotyka gwałcicieli i pedofilów w
          więzieniu, to chociaż trochę prawda, i że tam przynajmniej te gnoje dostaną za
          swoje.
          • 15.11.09, 21:32
            Gwałciciele znajdują się pod szczególną ochroną. Nic złego ich ze strony innych
            więźniów nie spotyka. Przez to, że są tak pilnowani, ich utrzymanie jest droższe
            niż zwykłego bandziora.

Gość portalu: zew kiwi napisał(a):

> Wiesz, mam nadzieję że te historie o tym, co spotyka gwałcicieli i pedofilów w
            > więzieniu, to chociaż trochę prawda, i że tam przynajmniej te gnoje dostaną za
            > swoje.

--
            Roman POlański - polski akcent na arenie międzynarodowej.
            • 15.11.09, 23:28
              oelefante napisał:

> ich utrzymanie jest droższe
              > niż zwykłego bandziora.

I dlatego opowiadam się za ich utylizacją (organy, majątki). Jestem przeciwny
              karze śmierci, ale utylizacja to nie jest kara. Zresztą, w tym kierunku to
              pójdzie, w perspektywie jakichś 30 lat.

--
              Forum Aquanet. DawniejAktualności
              Jedyne na Ogórze forum bez cenzury. Przynajmniej na tyle, na ile się da: Ogóra
              bardzo go nie lubi.
      • 16.11.09, 09:08
        Gość portalu: reality napisał(a):

> 10 też dałoby radę, ale pewnie skończy się na zawiasach...

Podstawową kwestią w tej sprawie jest kto mówi prawdę. Po pierwsze jaka 14-latka wpuszcza do domu (zakładam, że matki nie było) 4 mężczyzn 17-25 lat?! Po drugie jaki idiota nagrywa gwałt? Nie wie, że zostanie to wykorzystane przeciwko niemu? Zatem może nie był to gwałt - analiza filmu i zeznań powinna to wyjaśnić. Dlatego poczekajmy na wyrok, nie znamy faktów.
        • 16.11.09, 17:10
          Wpuszczanie do wlasnego domu dowolnej liczby znajomych czy obcych nie jest
          niczym zlym. Natomiast gwalt jest przestepstwem, karanym wiezieniem. Taka jest
          roznica miedzy postepowaniem ofiary a postepowaniem sprawcow - to nie ona ich
          skrzywdzila, ale oni ja. Po drugie, oni gwalt nagrali, wiec nie ma tutaj
          watpliwosci co do tego, co sie stalo i kto mowi prawde. Widac albo ty tam byles
          albo to twoi koledzy, jesli ich bronisz mimo ze jest do dyspozycji film
          potwierdzajacy ich wine.
          • 16.11.09, 19:46
            w 4 osoby i nie zostawić żadnych śladów na jej ciele ... czy ona się
            nie broniła czy jak, przecież to nie jest małe dziecko ?

I drugie jaki kontakt owa 14 latka miała z rodzicami, że oni nie
            zauważyli nic dziwnego w jej zachowaniu ?

Zwykle coś takiego jak gwałt zbiorowy chyba ciężko jest ukryć za
            kamienną twarzą ???
          • 17.11.09, 08:20
            rikol napisała:

> Wpuszczanie do wlasnego domu dowolnej liczby znajomych czy obcych nie jest
            > niczym zlym.

Z tymi obcymi, to bym nie przesadzał. Natomiast znajomi - OK. Ale 10 lat starsi?!

> Natomiast gwalt jest przestepstwem, karanym wiezieniem. Taka jest
            > roznica miedzy postepowaniem ofiary a postepowaniem sprawcow - to nie ona ich
            > skrzywdzila, ale oni ja.
            > Po drugie, oni gwalt nagrali, wiec nie ma tutaj
            > watpliwosci co do tego, co sie stalo i kto mowi prawde.

Nagrali. Ale my tych nagrań nie widzieliśmy. Dlatego mówię, by zostawić sądzenie osobom, które zobaczą te materiały - sędziom.

> Widac albo ty tam byles
            > albo to twoi koledzy, jesli ich bronisz mimo ze jest do dyspozycji film
            > potwierdzajacy ich wine.

Nie znam psychologii gwałcicieli, ale dla mnie wydaje się nieprawdopodobne, by ktoś kręcił na siebie bata w postaci takiego filmu. Stąd moje wątpliwości.
    • Gość: ds IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.09, 16:23
    • Gość: pudzain IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.09, 16:34
      Jak trafia do wiezienia za gwalt wspolczuje im,wiem co z takimi sie
      robi;-).bardzo dobrze ja bym im polamal kazda kosc.
    • 15.11.09, 16:35
      Michnik! Czy ty wiesz kogo zatrudniasz w redakcji?! Nie
      przeszkadzają ci chozy dziennikarze określający 25-letnich pedofili
      dokonujących zbiorowego gwałtu jako "chłopców"? Michnik ... tak
      nisko upadłeś?
      • Gość: ja IP: *.StrefaWiFi.kolnet.eu 15.11.09, 17:36
        • Gość: młot na debili IP: *.chello.pl 15.11.09, 18:31
          ty widać głosowałeś na lewicę, która takich zwyrodnialców nazywa właśnie
          "chłopcami"...
          • Gość: ! IP: *.StrefaWiFi.kolnet.eu 15.11.09, 18:53
            Widać to tyle, że tym młotem powinieneś walnąć sobie między oczy.
      • Gość: ssss IP: *.szczecin.mm.pl 15.11.09, 17:39
        > przeszkadzają ci chozy dziennikarz

A co to jest "chozy dziennikarze"?
        • Gość: mati IP: *.izacom.pl 15.11.09, 19:03
          Może chodziło mu o hożych dziennikarzy? W sensie, hoże dziewoje,
          itp.? :)
        • 15.11.09, 23:14
          zgubiłem literkę "r" orły intelektu. reszta bez zmian, dziennikarz
          określający te szumowiny "chłopcami" jest chory. może ukryty pedofil?
      • Gość: TT IP: 188.105.233.* 15.11.09, 21:13
        Giertychowy maturzysta.
      • Gość: Hugoul IP: *.chello.pl 15.11.09, 23:08
        jaki ty tępy jesteś olias, totalny troll
      • Gość: s IP: *.acn.waw.pl 16.11.09, 10:15
        Gdzie w tekście występuje słowo chłopcy? Chyba masz jakąś projekcję...
      • Gość: mariusz IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 16.11.09, 16:24
        Lecz się, chory człowieku i podciągnij z ortografii.
    • Gość: słoń afrykański IP: *.fbx.proxad.net 15.11.09, 16:39
      maja film i nadal nie wiedzą czy dziewczynke zgwałcili czy nie? co
      za cymbały w tej prokutarurze?
      • 15.11.09, 20:23
        Muszą zbadać, czy ten film jest legalny

--
        Nie damy sobie wmówić
        • Gość: indi IP: 88.220.99.* 15.11.09, 22:43
          A może poprostu z filmu nie wynika jednoznacznie że był to gwałt?
          • 16.11.09, 11:45

Gość portalu: indi napisał(a):

> A może poprostu z filmu nie wynika jednoznacznie że był to gwałt?

No. To niewykluczone. Zazwyczaj ofiara sama się gwałci, a potem zwala na innych,
            niewinnych, którzy akurat przechodzili w pobliżu i zupełnie przypadkiem spodnie
            im opadły, a majtki - jeśli mieli - wybrzuszyły.

Kobieta zawsze jest winna. Bo nosi obcisłe spodnie, bo nosi krótką spódniczkę,
            bo nie zasłania twarzy, bo ubiera się wyzywająco, bo jest kobietą. A przecież
            wiadomo, że jak się człowiek zamieni na głowy z członkiem, to ma prawo sobie ulżyć.

Tak czy owak niezależnie co wynika z filmu prawo zabrania współżycia z dziećmi.
            Podobnie jak zabrania jazdy pod wpływem. Ale organa zapewne wzmogą czujność i
            gorliwość gdy okaże się, że dziewczyna jest w ciąży. Wtedy nawet pewnie ci od
            Gott mit uns wydadzą oświadczenie w obronie prawa do życia owocu gwałtu.

--
            Nie damy sobie wmówić
            • 16.11.09, 12:55
              oby.watel napisał:

> No. To niewykluczone. Zazwyczaj ofiara sama się gwałci, a potem zwala na innych
              > ,
              > niewinnych, którzy akurat przechodzili w pobliżu i zupełnie przypadkiem spodnie
              > im opadły, a majtki - jeśli mieli - wybrzuszyły.

Czyli dla Ciebie sprawa jest całkowicie jasna i nawet jeśli na filmie panienka np. delektuje się stosunkiem, to powinni odpowiadać za gwałt?

> Kobieta zawsze jest winna. Bo nosi obcisłe spodnie, bo nosi krótką spódniczkę,
              > bo nie zasłania twarzy, bo ubiera się wyzywająco, bo jest kobietą. A przecież
              > wiadomo, że jak się człowiek zamieni na głowy z członkiem, to ma prawo sobie ul
              > żyć.

Nie jest "zawsze winna", ale w sytuacji "słowo przeciwko słowu" (tu akurat jest trochę więcej niż tylko słowa) trzeba być bardzo ostrożnym w orzekaniu o winie.

> Tak czy owak niezależnie co wynika z filmu prawo zabrania współżycia z dziećmi.

Well, ale kaliber tego przestępstwa byłby ZNACZNIE mniejszy. 14-latki dość często mają za sobą doświadczenia seksulane.
              • 16.11.09, 15:14
                osmin.1 napisał:

> Well, ale kaliber tego przestępstwa byłby ZNACZNIE mniejszy.
                > 14-latki dość często mają za sobą doświadczenia seksulane.

No i co z tego? Jeśli odbywasz z kobietą stosunek wbrew jej woli to to jest
                gwałt, nawet wtedy, gdy tą kobietą jest Twoja żona. I nieważne jest w tej
                sytuacji czy miała wcześniej jakieś doświadczenia seksualne.

A tak prywatnie - tez potrzebujesz do tego pomocy kolegów i filmujesz swoje
                dokonania, żeby w razie czego mieć dowody swojej "męskości"?

--
                Nie damy sobie wmówić
                • 16.11.09, 15:44
                  oby.watel napisał:

> osmin.1 napisał:
                  >
                  > > Well, ale kaliber tego przestępstwa byłby ZNACZNIE mniejszy.
                  > > 14-latki dość często mają za sobą doświadczenia seksulane.
                  >
                  > No i co z tego? Jeśli odbywasz z kobietą stosunek wbrew jej woli to to jest
                  > gwałt, nawet wtedy, gdy tą kobietą jest Twoja żona. I nieważne jest w tej
                  > sytuacji czy miała wcześniej jakieś doświadczenia seksualne.

Chyba nie przeczytałeś mnie dokładnie. Powiedziałem, że kaliber przestępstwa byłby inny, gdyby okazało się, że to nie był gwałt.

> A tak prywatnie - tez potrzebujesz do tego pomocy kolegów i filmujesz swoje
                  > dokonania, żeby w razie czego mieć dowody swojej "męskości"?

Dla mnie to dziwne, ale samo w sobie niekaralne.
                  • 16.11.09, 17:34
                    > oby.watel napisał:

> Chyba nie przeczytałeś mnie dokładnie. Powiedziałem, że kaliber
                    > przestępstwa byłby inny, gdyby okazało się, że to nie był gwałt.

Niewykluczone. Tylko nie rozumiem tego kalibru. To znaczy jak 14-letnia
                    dziewczyna chce usunąć dziecko, to nie ma prawa sama decydować, a jak chce zajść
                    w ciążę to ma? I to ma być okoliczność łagodząca dla folgowania zwierzęcym
                    instynktom? Choć z drugiej strony Pismo mówi, ze Bóg stworzył człowieka na obraz
                    i podobieństwo po czym dorobił mu pomoc kuchenną...

--
                    Nie damy sobie wmówić
                    • 17.11.09, 08:11
                      oby.watel napisał:

> Niewykluczone. Tylko nie rozumiem tego kalibru. To znaczy jak 14-letnia
                      > dziewczyna chce usunąć dziecko, to nie ma prawa sama decydować, a jak chce zajś
                      > ć
                      > w ciążę to ma?

Tak, ma. Tzn. formalnie nie wolno z nią tego robić, ale juz np. niepełnoletni kolega może. Dlatego jeśli: 1. nie było gwałtu i 2. seks dla panienki to żadne novum, to uważam, że powinni dostać zawiasy (zakładając, że z tą nie znajomością wieku to ściema; w przeciwnym razie w ogóle powinni ich puścić).

> I to ma być okoliczność łagodząca dla folgowania zwierzęcym
                      > instynktom?

Radio Maryja?! Zaprzeczanie własnej seksualności to specjalność religii.
                      • 17.11.09, 09:51
                        Skąd wziąłeś taka interpretację prawa? Zejdźmy niżej. Niepełnoletni kolega może
                        współżyć z 10-letnią koleżanką? Przecież kiedyś tych musi nabrać tych
                        "doświadczeń seksualnych". Sugerujesz, że jeśli zgoda usunięcia ciąży w takim
                        wypadku nie ma mocy prawnej, to tym bardziej jej nie ma niezgoda na zajście?

Nie rozumiem tego usprawiedliwienia. Czyli jeśli dla pijanego kierowcy jazda po
                        pijanemu to żadne novum, to to jest okoliczność łagodząca?

Jakie Radio Maryja. Specjalnością religii jest raczej zgoda na folgowanie
                        zwierzęcym instynktom w odniesieniu do pomocnika człowieka, czyli niewiasty z
                        jednej strony i żądanie drakońskich kar za byle przewinienia z drugiej. Pismo
                        mówi na przykład, że mężczyzna może choćby z krową, ale kobiecie nielzia: Jeśli
                        kobieta zbliży się jakiegoś zwierzęcia, aby z nim się złączyć, zabijesz i
                        kobietę, i zwierzę. Oboje będą ukarani śmiercią, sami śmierć na siebie
                        ściągnęli. Amen.

--
                        Nie damy sobie wmówić
                        • 17.11.09, 10:18
                          Jedynie słuszny punkt widzenia na seks ma episkopat.

Jaka edukacja seksualna jest skuteczna? Dyskusja pod tym hasłem odbyła się w
                          siedzibie Episkopatu Polski. Seksuologów nie zaproszono.

Wszyscy debatujący - przedstawiciele katolickich fundacji - zgodnie twierdzili:
                          zamiast uczyć o środkach antykoncepcyjnych, trzeba zachęcać młodzież do
                          wstrzemięźliwości seksualnej. To rozwiąże problem niechcianych ciąż wśród
                          nastolatek oraz ograniczy liczbę zakażeń wirusem HIV i chorobami wenerycznymi.

Jakież to proste. Zamiast popełniać przestępstwa wystarczy się pomodlić. Czemuż
                          to na Boga nie działa?

--
                          Nie damy sobie wmówić
                        • 17.11.09, 10:20
                          oby.watel napisał:

> Skąd wziąłeś taka interpretację prawa? Zejdźmy niżej. Niepełnoletni kolega może
                          > współżyć z 10-letnią koleżanką?

Próbujesz zbić moje argumenty ogólne jakimiś przykładami. Praktyka jest jednak taka, że niepełnoletnie osoby (np. gimnazjaliści) mogą ze sobą współżyć bez kryminału. Co do Twojego przykładu - za seks z 10-latką zapewne 17-latek by odpowiadał karnie, ale już np. 12-latek nie sądzę.

> Przecież kiedyś tych musi nabrać tych
                          > "doświadczeń seksualnych". Sugerujesz, że jeśli zgoda usunięcia ciąży w takim
                          > wypadku nie ma mocy prawnej, to tym bardziej jej nie ma niezgoda na zajście?

1. U nas nie ma możliwości usuwania ciąży.
                          2. W cywilizowanych krajach o ciąży decyduje kobieta, niezależnie jak młoda.
                          3. "to tym bardziej jej nie ma niezgoda na zajście" - albo nie rozumiem, albo nic takiego nie mówię. Należy domniemywać, że każda niezgoda na czynność seksualną, niezależnie od wieku, jest wiążąca. Prawo natomiast nie przewiduje możliwości prawomocnej zgody przed 15 rokiem życia. Co jak mówiłem w praktyce nie zawsze działa (nieletni) i należy podejść do każdej sprawy indywidualnie.

> Nie rozumiem tego usprawiedliwienia. Czyli jeśli dla pijanego kierowcy jazda po
                          > pijanemu to żadne novum, to to jest okoliczność łagodząca?

Przepis o ograniczeniu wiekowym przy stosunkach seksualnych ma na celu ochronę dzieci przed wykorzystaniem. Jakoś trudno mi uwierzyć, że dziewczyna, która daje na prawo i lewo kolegom z klasy, jest automatycznie skrzywdzona tylko dlatego, że daje dorosłemu.
                          Oczywiście odchodzimy od tematu, bo wydaje się, że tu był gwałt.

> Jakie Radio Maryja. Specjalnością religii jest raczej zgoda na folgowanie
                          > zwierzęcym instynktom w odniesieniu do pomocnika człowieka, czyli niewiasty z
                          > jednej strony i żądanie drakońskich kar za byle przewinienia z drugiej.

Ale bredy. Czyli kobieta to nie człowiek? Brawo - to chyba kończy dyskusję.

> Pismo
                          > mówi na przykład, że mężczyzna może choćby z krową, ale kobiecie nielzia: Jeśli
                          > kobieta zbliży się jakiegoś zwierzęcia, aby z nim się złączyć, zabijesz i
                          > kobietę, i zwierzę. Oboje będą ukarani śmiercią, sami śmierć na siebie
                          > ściągnęli. Amen.

Tych chorych głupstw nie warto czytać; nie wiem, po co to robisz. Świadek Jehowy?
                          • 17.11.09, 13:18
                            osmin.1 napisał:
                            > Ale bredy. Czyli kobieta to nie człowiek? Brawo - to chyba kończy dyskusję.

Bredy? Tak stanowi Pismo. Patrz - stworzenie człowieka v. 2.0 (gen 2.5 i n.)

> Przepis o ograniczeniu wiekowym przy stosunkach seksualnych ma
                            > na celu ochronę dzieci przed wykorzystaniem. Jakoś trudno mi
                            > uwierzyć, że dziewczyna, która daje na prawo i lewo kolegom
                            > z klasy, jest automatycznie skrzywdzona tylko dlatego, że daje
                            > dorosłemu.

Z jednej strony negujesz wiarę, z drugiej czynisz z niej argument w dyskusji. Z
                            tego, że "daje na prawo i lewo kolegom z klasy" wynika, że ma obowiązek dawać
                            każdemu? Skatujesz ją jak Tobie odmówi i sam sobie weźmiesz, bo Tobie przecież
                            też się należy? A moze podzielasz pogląd wicepremiera Leppera ("Jak można
                            prostytutkę zgwałcić? To jest hehehe hehehe hehe)?

--
                            Nie damy sobie wmówić
                            • 17.11.09, 13:50
                              oby.watel napisał:

> Bredy? Tak stanowi Pismo. Patrz - stworzenie człowieka v. 2.0 (gen 2.5 i n.)

Nie wiem, co stanowi Pismo, ale dla ustalenia stanu faktycznego nie ma to najmniejszego znaczenia.

> Z jednej strony negujesz wiarę, z drugiej czynisz z niej argument w dyskusji.

To rozumiem żart?

> Z
                              > tego, że "daje na prawo i lewo kolegom z klasy" wynika, że ma obowiązek dawać
                              > każdemu?

Nie, ale jeśli daje w takich okolicznościach, to inny jest kaliber przestępstwa - nie ma tam elementu krzywdy.

Chyba zakończę dyskusję, bo widać, że prowokujesz/trolujesz...
                              • 17.11.09, 17:12
                                Z jednej strony negujesz wiarę, z drugiej czynisz z niej argument w dyskusji.

osmin.1 napisał:
                                > To rozumiem żart?

osmin.1 napisał:
                                > Jakoś trudno mi uwierzyć, że...

osmin.1 napisał:
                                > Chyba zakończę dyskusję, bo widać, że prowokujesz/trolujesz...

Skoro widać, to kończ. Czy ktoś Cię do czegoś zmuszam? Swoją droga szybki jesteś
                                w ocenianiu swoich rozmówców, dywagowaniu na temat ich wiary i poglądów.

Powodzenia.

--
                                Nie damy sobie wmówić
    • 15.11.09, 16:50
      Nie piszcie głupot! Inaczej byście gadali gdyby Wam 14-to letnią córkę zgwałcono. Te zboki powinny tak jak Polański dostać po 50 lat ciężkiego więzienia i do tego powinno im się poobcinać fiuty! Dobre sobie - nie wiedzieli, że dziecko ma dopiero 14 lat. Zwyrodnialcy! Szkoda, ze kara śmierci została zlikwidowana. :(
      • Gość: wojto51 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.11.09, 18:22
        Czy ty we wszystkim jesteś O.K.? Zamiast ferować pochopnie srogie
        wyroki, spójrz lepiej w lustro i zrób rachunek sumienia- np. ile razy
        plotkowałeś, ile razy oszukałeś państwo na podatkach, ile razy
        obejrzałeś pirackie video/dvd, ile razy skłamałeś, ile razy przekląłeś,
        itd.
        • Gość: mafj IP: *.cmbg.cable.ntl.com 15.11.09, 18:47
          Problem jest taki ze dziewczyna sie pewnie przez dlugie lata nie pozbiera jesli
          w ogole. Ze to byla mala wies to ludzie beda przez lata gadali, to dziewczyne
          przekreci jeszcze bardziej. Na pewno zmieni to jej cale zycie.

Podatki/piracki dvd, klamstwa przeklenstwa ... zwykle nie niszcza komus zycia.
        • 15.11.09, 22:50
          Nigdy nie oszukuje na podatkach, a poza tym kiedysz to klamstwa i
          przeklenstwakarane byly smiercia? i w ogole wiezieniem?
          --
          To you I'm an atheist; to God, I'm the Loyal Opposition
        • 15.11.09, 23:17
          też coś masz na sumieniu? to zawsze może wyjść.
      • Gość: AA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.11.09, 23:26
        A to taka straszna różnica jest pomiędzy 14-cie a 15-cie lat, że się tak
        dziwisz, że mogli nie wiedzieć ile dziewczyna ma lat?
        • Gość: bs IP: *.lublin.mm.pl 16.11.09, 00:10
          Odpowiedz masz w tekście - znali dobrze ofiarę.
          • Gość: Bartek IP: 195.190.143.* 16.11.09, 09:34
            prawdę mówiąc różnica pomiędzy 14 a 15 lat to czasami 1 dzień...
            co do argumentu - nie wiem jak Ty, ale ja nie znam dokładnego dnia
            urodzin większości "zwykłych" znajomych

co do 4 gagatków - należy im się wyrok... nawet jeżeli nie było
            gwałtu - to za głupotę
      • Gość: LM IP: *.devs.futuro.pl 16.11.09, 02:39
        Tak mówisz bo to nie Twoje dzieci, jakby to Twoje dziecko zrobiła to byś był/a
        przeciwna karze śmierci i ucinania jak to nazwałeś/łaś fiutka
      • Gość: xxx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.09, 12:01
        mam nadzieje ze nie doczekaja tych 15 lat w wiezieniu- mam nadzieje ze nie wytrzymaja presji psychicznej i sie wszyscy powiesza
      • 16.11.09, 23:13
        i tu się k.... muszę zgodzić
    • Gość: zdziwiony IP: *.centertel.pl 15.11.09, 16:56
      dzielnie broniły Polańskiego?
    • 15.11.09, 17:04
      maksymalnie 15 lat więzienia? to jest hańba, nie sprawiedliwa kara
      kastracja fizyczna - to najlżejszy wymiar kary jaki powinien spotkać to bydło
      --
      "Lepiej mniej, ale lepiej"
    • Gość: z IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.09, 17:14
      "czy ofiara - biorąc pod uwagę jej stan zdrowia psychicznego - w
      chwili zdarzenia miała pełną świadomość znaczenia czynu."
    • Gość: rozsądek IP: *.sfc.pl 15.11.09, 17:23
      Co robili TRZEJ panowie w jej domu znajomi,koledzy czy wpadli z ulicy??
    • Gość: ja IP: *.adsl.inetia.pl 15.11.09, 17:30
      Moim zdaniem to dla takich ,,ludzi" powinna byc wprowadzona kara
      śmierci...
    • Gość: Beat-Z IP: 81.219.56.* 15.11.09, 17:36
      • Gość: mafj IP: *.cmbg.cable.ntl.com 15.11.09, 19:06
        nie wiemy jak bylo ale brednie opowiadasz kompletne.
        Gdyby to spotkalo dziewczyne o charakterze Hany Montany to pewnie zrobila by
        wszystko jak trzeba i zadzwonila na policje od razu.
        Ale byc moze to byla zwykla dziewczyna, i po prostu wstydzila sie i bala, nie
        wiedziala czy ktos jej uwierzy. I pewnie sprawa by sie rozmyla gdyby nie
        nagranie. Rodzice to z niej wyciagneli, bo nie da sie czegos takiego ukrywac
        jesli ma sie jakikolwiek kontakt z rodzicami.

Ja bym tu zadal pytanie ile razy cos takiego sie dzieje i nie wychodzi to na
        swiatlo dzinne... a ofiara zyje z tym sama nieraz pozniej natykajac sie na
        swoich oprawcow w zyciu codziennych narazajac sie na ich zniewagi i spojrzenia...

Jako przyklad - ostatnie historie o corkach majacych dzieci z wlasnymi ojcami,
        ktore wyszly po latach.
        Czy historie z biskupami, hurami, pralatami etc. Nikt nie dawal wiary ofiarom
        przez lata.

• Gość: punisher IP: *.cust.telenor.se 15.11.09, 20:02
        AGREE!
      • 15.11.09, 21:54
    • Gość: dondon IP: *.adsl.hansenet.de 15.11.09, 17:46
      michnik daj tym przestepcom medale
    • Gość: psycholog IP: *.aster.pl 15.11.09, 18:04
    • Gość: oburzona IP: *.chello.pl 15.11.09, 18:11
      Za ten ohydny czyn "chłopcy" powinni być skazani na dożywocie i umieszczeni w
      celach, gdzie nie lubią takich zboków.
      • Gość: punisher IP: *.cust.telenor.se 15.11.09, 20:07
        przelecz sie kobieto, ale najpierw zdejmij beret Ten moherowy) bo Ci
        sie obwody przegrzewaja.
        Nie wazne kto chcial, a kto nie ocene zostawmy sadom. Tak czy
        inaczej nie byl to zamach nal udzkosc.
        • Gość: mar IP: *.nplay.net.pl 15.11.09, 22:41
          Jak by ci ktoś tak siostrę zgwałcił inaczej byś śpiewał półgłówku z infantylnym nickiem.
          • 16.11.09, 02:15
            Od razu siostre.
            Wystarczyloby, gdyby go przeruchali czterej umiesnieni wielbiciele
            meskiego ciala i spiewalby zupelnie inaczej.

--
            nić błędną, snobującą się, ale wielkomiejską
    • 15.11.09, 18:30
      To gorzej niż zwierzęta,a kiedyś to byli pociechy rodziców,co się stało
      po drodze w wychowaniu ich.
    • 15.11.09, 18:54
    • Gość: szok IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.09, 19:18
      jak to maxymalnie?? minimalnie powinno byc!!!!
    • Gość: witek IP: *.chello.pl 15.11.09, 19:18
      • Gość: greg0,75 IP: *.net.autocom.pl 15.11.09, 19:53
        Tak mamy skonstruowane prawo, że to czy ona chciała czy nie jest akurat z procesowego punktu widzenia mało istotne.
        (Oczywiście jest bardzo istotne z jej osobistego punktu widzenia)
        • Gość: legalista IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 16.11.09, 13:54
          z procesowego - fakt - niewielkie, jeśli nie żadne, natomiast z punktu widzenia
          kwalifikacji prawnej czynu przestępnego zgoda poszkodowanej ma dosyć istotne
          znaczenie - bo jak nie chciała to mamy zbieg przepisów (tj. jeden czyn narusza
          kilka przepisów ustawy karnej) i można orzec surowszą karę :P
          • 16.11.09, 19:54
            zostawić śladu zauważalnego przez rodziców (na ciele czy psychice) ?

Zahipnotyzowali ją czy jak ? 14 latka się nie broni ???
            • 16.11.09, 20:18
              Fakt. Nie broni się. Podaj adres. Poproszę kolegów żeby Cię odwiedzili.
              Szczegółowo Cię poinformują co Ci zrobią, jak będziesz niegrzeczny. Potem wyrażę
              zdziwienie "x-latek się nie bronił"?

--
              Nie damy sobie wmówić
      • Gość: prawdziwa kobieta IP: *.cust.telenor.se 15.11.09, 20:10
        Ja wierze, ze chiala. Sama chcialam w jej wieku miec sex. Nomen omen
        wciaz chce. Ale zdaje sobie sprawe, ze mowienie o tym w Polsce to
        grzechhhhhh;)
        • Gość: greg0,75 IP: *.net.autocom.pl 15.11.09, 20:19
          Z czterema facetami na raz i dokumentacją fotograficzną?
          Że nie wspomnę o subtelnej różnicy między chęcią a jej realizacją...
        • 15.11.09, 20:33
          Gość portalu: prawdziwa kobieta napisał:

> Ja wierze, ze chiala. Sama chcialam w jej wieku miec sex. Nomen
          > omen wciaz chce. Ale zdaje sobie sprawe, ze mowienie o tym w
          > Polsce to grzechhhhhh;)

Zgłoś się do agencji towarzyskiej. Marzenia się urzeczywistnią i jeszcze zarobisz.

--
          Nie damy sobie wmówić
        • Gość: taka sobie IP: *.acn.waw.pl 16.11.09, 08:57
          Odstaw durne gazetki i skończ z tym beznadziejnym tłumaczeniem z angielskiego, bo "mieć sex" żałośnie brzmi. A potem dla odmiany włącz sobie mózg. Jakoś ja jeszcze w wieku 15 lat nawet nie myślałam o seksie, ale może mi mózgu Bravo Girl nie przeżqarło na wylot.
          • Gość: anna IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 16.11.09, 14:01
            nie róbcie z piętnasto- czy czternastolatki przedszkolaka - oczywiście, że
            większość dziewczyn myśli już wtedy o seksie, facetach i tym podobnych sprawach,
            a część realizuje swoje przemyślenia - co oczywiście jest w Polsce jeszcze
            całkowitym tabu. Ale tak kochane mamusie i tatusiowie - wiek inicjacji
            seksualnej młodzieży się obniża, statystyka nie kłamie. I żeby nie było - nie
            mówię, że wszyscy tak mają, wiem po sobie. Ale rzeczywistość pozostaje
            rzeczywistością. I nikogo nie dziwi, że ona miała 25-letnich znajomych?? ja w
            jej wieku miałam maksymalnie 16-letnich :P
    • Gość: prawdziwa kobieta IP: *.cust.telenor.se 15.11.09, 19:52
      • Gość: mart IP: *.nplay.net.pl 15.11.09, 22:44
        To może zdecyduj się trolu czy jesteś samcem czy samiczką - po IP widać, że wcześniej pisałeś jako facet.
        • 16.11.09, 02:17

Jest samcem, ale lubi sie przebierac w rajstopy mamusi i od razu
          sie ktos czepia :(

--
          a moja mama zawsze mi powtarzala: 'maksiu, badz grzecznym kotkiem,
          bo odrodzisz sie czlowiekiem'
    • Gość: adam.stachura@gmai IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.09, 20:12
      E tam, Kolesie idą śladami sławnego reżysera Romana Polańskiego, tylko ten był
      lepszy bo dopadł 13-latkę.
    • Gość: Eustazy IP: *.centertel.pl 15.11.09, 20:14
      drogę. Zabronić komórek z funkcją nagrywania.
      • Gość: katolik IP: *.cust.telenor.se 15.11.09, 22:32

hahahahaha!
      • Gość: xxxx IP: *.pools.arcor-ip.net 16.11.09, 02:09
        i kamer zabronic i aparatow fotograficznych tez
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.