Dodaj do ulubionych

Centrum Nauki i Biznesu "Żak"

13.09.10, 16:22
CENTRUM NAUKI I BIZNESU "ŻAK" oddział w STAROGARDZIE GDAŃSKIM


POSIADAJĄC STATUS SŁUCHACZA BĘDZIESZ ATRAKCYJNIEJSZY DLA POTENCJALNEGO PRACODAWCY!!!

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ NA ROK SZKOLNY 2010/2011


SZKOŁY POLICEALNE

Dwuletnie:
- technik usług kosmetycznych – 119 zł
- technik administracji NAUKA CAŁKOWICIE ZA DARMO!
- technik budownictwa NAUKA CAŁKOWICIE ZA DARMO!
- technik logistyk NAUKA CAŁKOWICIE ZA DARMO!
- technik bhp NAUKA CAŁKOWICIE ZA DARMO!
- technik rachunkowości NAUKA CAŁKOWICIE ZA DARMO!

Jednoroczne:
-biomasażysta II-fizjoterapia - opłata miesięczna 129 zł
-psychologia z socjologią - opłata miesięczna 179 zł

2-letnie Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące
- NAUKA CAŁKOWICIE ZA DARMO!

3-letnie Liceum Ogólnokształcące
- NAUKA CAŁKOWICIE ZA DARMO!


Adres: Rynek 34, Starogard Gdański
tel: 58 56 226 50
mail: starogard@zak.edu.pl
www.zak.edu.pl


Wygraj podwójne zaproszenie na występ Above & BeyondAbove & Beyond oraz One & Only Events pragną zaprosić na jedyny taki występ w tym roku w Polsce. Miejscem w którym wystąpi grupa to główna hala Centrum Stoczni Gdańskiej. To właśnie w Gdańsku 15 października 2010 roku będziecie mieli okazję usłyszeć na żywo grupę Above & Beyond!
Trance Around The World jest tytułem co tygodniowej audycji radiowej prowadzonej przez Above & Beyond. Audycja trwa dwie godziny i jest transmitowana prosto ze studia w Londynie w każdy piątek o godzinie 20:00 polskiego czasu.
Są DJe którzy potrafią rozkręcić imprezę, klub czy też festiwal. Są też artyści którzy potrafią stworzyć utwór który pozostanie na długo w pamięci. Jest jednak tylko jedna grupa która potrafi dokonać obu tych rzeczy. Niewątpliwie jest to Above & Beyond!

Above & Beyond są jedną z najbardziej ekscytujących grup globalnej muzyki Trance. Ich produkcje są często wydawane we własnym labelu "Anjunabeats". Piosenki A&B ustawiły wysoką poprzeczkę dla nowego pokolenia twórców muzyki Trance. Świadczyć o tym może sam fakt iż za utwór ‘’Anjunabeach’’ dostali beatportową nagrodę za najlepszą sprzedaż w dziale muzyki Trance.

Od remixa Maddony ‘’What It Feels Like For A Girl’’ w 2001 roku, przez wygranie Essential Mix of the Year w BBC Radio 1 w 2004 roku czy też występ dla miliona ludzi na plaży w Rio De Janerio w 2007 kariera Above & Beyond wciąż nabiera rozpędu.Nagrywali pod wieloma nazwami takimi jak: Aalto, Free State, Nitromethane, OcenaLab, P.O.S., Tranquality Base. Above & Beyond istnieje od roku 2000, kiedy to powstał remix "Home" Chakry dla wytworni WEA. Jono Grant i Paavo Siljamäki poznali się na Uniwersytecie Westminster i stworzyli label Anjunabeats latem 1999 roku, wtedy właśnie został wydany wielki hit klubowy "Anjunabeats Volume 1", kawałek wspierali miedzy innymi: Pete Tong, Paul Oakenfold i Paul van Dyk.

Above & Beyond uplasowali się na 4 pozycji w prestiżowym głosowaniu Top 100 DJ's 2009 organizowanym przez magazyn DJ Magazine. Przed nimi byli tylko Armin van Buuren, Tiesto oraz David Guetta.

Above & Beyond pres. Trance Around The World
Miejsce: Gdańsk
Lokalizacja: hala Centrum Stocznia Gdańska
Data: 15 października 2010

Line up:
Above & Beyond
Dan Stone
Anhken
Cressida
Dennis Sheperd
Nitrous Oxide
Dave Schiemann
KC aka Krzysztof Chochlow
Marco da Gossa
Fusion F
MdK

Uwaga KONKURS:

Wygraj podwójny bilet na imprezę Above & Beyond pres. Trance Around The World w Centrum Stoczni Gdańskiej.
Aby wziąć udział w konkursie należy poprawnie wymienić wszystkich członków formacji Above & Beyond. Odpowiedzi prosimy wysyłać mailowo na adres: starogard@zak.edu.pl. Jako temat wiadomości należy wpisać "Konkurs", a w treści zawrzeć swoje dane: imię, nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30.09.2010 roku. Losowanie zwycięzcy nastąpi 01.10.2010 roku. Konkurs tylko dla osób, które są słuchaczami CNiB "Żak” w Starogardzie Gdańskim, lub zapisały się w aktualnej rekrutacji na wybrany przez siebie kierunek.


Konkurs „Poleć nas znajomemu”Od 01.07.2010 do 31.10.2010 roku startujemy z nowym konkursem "Poleć nas Znajomemu".
Polega on na skutecznym przekonaniu jak największej liczby osób tzw. poleconych do skorzystania z usług Centrum Nauki i Biznesu "Żak" Sp. z o.o. w Starogardzie Gdańskim. Dla osoby, która przekona największą ilość osób mamy multimedialny telefon SONY Ericsson W205. W konkursie mogą brać równocześnie udział aktywni słuchacze/uczniowie, osoby w rekrutacji jak i nasi absolwenci. Zapraszamy do zabawy.


Trwa nabór na kurs przedłużania paznokciZapraszamy na 30 godzinny kurs przedłużania paznokci metodą akrylową oraz żelową.

Termin: jesień 2010
Cena: 449 zł - PROMOCJA
Telefon: (58) 56 226 50


ZNIŻKI NA KIERUNKACH PŁATNYCH

Wybierając kierunek płatny możesz skorzystać z następujących zniżek:

- 30% każdej raty czesnego gratis - jeśli uczysz się w Żaku w dwóch szkołach (pomniejszona opłata dotyczy tańszej szkoły)
- jeśli jesteś absolwentem "Żaka" i zapiszesz się na drugi kierunek, zapłacisz 20% mniej
- rabaty dla słuchaczy płacących z góry. Jeśli zapłacisz za cały rok szkolny z góry - pomniejszymy Twoje czesne o 10%, jeśli za cały semestr - pomniejszymy czesne o 5%
- jeśli jesteś naszym słuchaczem i polecisz naukę w "Żaku" znajomemu, zapłacisz o 50 zł mniej za pierwszą ratę po poleceniu.
- jeśli kilka osób chce uczyć się wspólnie na tym samym kierunku, możemy stworzyć specjalną grupę i zaproponować jej specjalne rabaty
- zniżka w wysokości 5% dla posiadaczy karty EURO26

* Promocje nie łączą się z wyjątkiem promocji "Rabaty dla słuchaczy płacących z góry" i „Poleć nas znajomym”, które łączą się ze wszystkimi promocjami.


SKORZYSTAJ Z OKAZJI …Zapisując się do nas otrzymujesz rabat 20% w Aruba Coffee do wykorzystania do końca października (rabat obowiązuje od sierpnia 2010 roku).


Centrum Nauki i Biznesu "Żak" Sp. z o.o.
Adres: Rynek 34, Starogard Gdański
tel: 58 56 226 50
mail: starogard@zak.edu.pl
www.zak.edu.pl
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka