Dodaj do ulubionych

Jak zagłosują wyborcy Komorowskiego i Kaczyńskiego

IP: 89.77.131.* 02.12.10, 07:44
"Czas na zmiany" to hasło Kaczyńskiego? A czy "zmiana" nie była raczej hasłem Baracka Obamy?
Edytor zaawansowany
  • Gość: Berg IP: 85.222.87.* 02.12.10, 08:09
    to ważna decyzja - i zastanawiałem się o co chodzi z panem Wojtkiem, skąd jego popularność ? Czy jest tak dobry ? Czy ma nowy pomysł ? Czy to problemy pana Karnowskiego "zbudowały" konkurenta ? Logicznym dla mnie jest, że Karnowski jest lepszy (pokazała to choćby debata TVG) a Fułek wyrósł na tzw. "aferze sopockiej" - i tu się zaczyna i kończy dla mnie kwestia wyboru. Ale o aferze nic nie mówią - może zbyt wiele było już napisane ? Jak dla mnie Karnowskiego, na siłę chciano wkręcić co w zestawieniu z wnioskami wyżej spowoduje, że oddamy na niego swój głos.
  • Gość: Mania IP: *.hosttech.eu 02.12.10, 13:35
    moja decyzja jest identyczna, Fułek wyskoczył zza pleców Karnowskiego, żeruje na jego zarzutach, a na prezydenta się po prostu nie nadaje i dlatego 5 grudnia ponownie głosuję na Karnowskiego.
  • Gość: tysk IP: *.rev.pro-internet.pl 02.12.10, 08:23
    szmatławiec wyborczy urabia ludzi. brawo! tak dalej panowie
  • Gość: Filip IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.12.10, 08:29
    Trzeba być wyjątkowym hipokrytą, aby po 12-tu latach bycia wiceprezydentem apelować: „czas na zmiany”. To zanegowanie i ośmieszenie swojej pracy na tym stanowisku. Trzeba być wyjątkowo bezczelnym, aby głosić hasło: „teraz mieszkańcy”, gdy przez 12 lat nie było się na żadnej, podkreślam, żadnej konsultacji z mieszkańcami (bo trzeba by opowiedzieć się po którejś ze stron a więc i komuś się narazić, a W.Fułek to typowy struś). Trzeba być wyjątkowym oszustem, aby po12-tu latach chowania się za plecami J.Karnowskiego, pisania wierszy, wydawania albumów i bywania na salonach wmawiać, że będzie się 2 razy skuteczniejszym. Mieszkańcy Sopotu nie dajcie się omamić fułkowej, nie wiadomo przez kogo finansowanej propagandzie, nie dajcie się zwieść wyjątkowo oszczerczej, sprowadzonej do poziomu rynsztoka kampanii (patrz teksty w „Riwierze”), w której stosuje makbetowską zasadę „po trupach do władzy”. Nie ryzykujcie Sopotu. Wybierzcie sprawdzonego, bardzo skutecznego i nie bojącego się podejmować trudnych decyzji gospodarza, który odmienił Sopot. Wybierzcie Jacka Karnowskiego
  • Gość: Anka IP: *.208-117-1.static.steadfast.net 02.12.10, 10:01
    Filipie widzę, że się nie poddajesz i zawsze i wszedzie publikujesz swoją opinię i oby tak trzymać! Popieram !
  • Gość: Artur IP: *.ds7.univ.gda.pl 02.12.10, 12:04
    Mogę tylko powtórzyć i sie po tym podpisać: Nie ryzykujcie Sopotu. Wybierzcie sprawdzonego, bardzo skutecznego i nie bojącego się podejmować trudnych decyzji gospodarza, który odmienił Sopot. Wybierzcie Jacka Karnowskiego
  • Gość: A1 IP: 89.78.27.* 02.12.10, 08:49
    77% procent z 3 którzy się przyznali do głosowania na PiS

Szechterowcy manipulację wyssali z mlekiem matki
  • Gość: karnol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.10, 09:14
    flaszka za za każdy głos? czy lokal za free w Sopocie?
  • Gość: leszek IP: 81.95.206.* 02.12.10, 09:25
    Wygrana Fułka to wygrana PiSu i Jacka KURSKIEGO
  • Gość: fiut-fiut IP: 89.78.27.* 02.12.10, 09:40
    i co wyszło? Góvvno wyszło Platfonsie
  • Gość: croc IP: *.ds7.univ.gda.pl 02.12.10, 12:06
    Tacy właśnie są entuzjaści Fułka, Kurskiego i Jankowskiej...
  • Gość: Dosia IP: *.apthost.com 02.12.10, 12:34
    chyba nie takiej władzy chcemy w Sopocie prawda ?
  • Gość: He-111 IP: 89.78.27.* 02.12.10, 13:24
    > chyba nie takiej władzy chcemy w Sopocie prawda ?

to pytanie zadają Buzek, Strycharska i Wałęsa -- wszyscy mieszkańcy Sopotu?
  • Gość: Jarek IP: *.org.pg.gda.pl 02.12.10, 09:46
    Poprzednie wynki były błędne. Przestańcie manipulować. Sopocianie niech sami wybiorą.
  • Gość: Madzia IP: *.ptrhosting.com 02.12.10, 12:05
    dokładnie, każda sonda mówi co innego, to jak wróżenie z fusów, jeśli obecną przeprowadzaliście (chociaż w ogóle wątpię, że tak owa sonda w ogóle się odbyła) na emerytach i babciach to z pewnością takie poparcie dla Fułka może się zgadzać dlatego trzeba babcie olśnić, że mają wybrać JK ale nie Jarosława K tylko Jacka K.
  • Gość: MARYSIA IP: 89.79.12.* 02.12.10, 09:46
    NIE DLA PIS W SOPOCIE!!

www.youtube.com/watch?v=aF-vXIHrkYk
  • Gość: Laura IP: 67.159.45.* 02.12.10, 09:57
    oficjalnie nie popiera ale jak widać ci co poparli Kaczyńskiego chcą głosować na Fułka co jest jednoznaczne z jego poparciem, chcecie, żeby obłudny, kłótliwy, dążący donikąd PiS rządził Sopotem?!
  • Gość: Jaga IP: *.208-117-1.static.steadfast.net 02.12.10, 10:32
    "Mam jeszcze wiele do zrobienia" J. Karnowski, tak więc niech p. Jacek robi to co robi i robił najlepiej, głos na Karnowskiego!
  • Gość: Wiola IP: 67.159.45.* 02.12.10, 13:08
    dokładnie tak, billbordy Karnowskiego są przekonujące, jestem za !!
  • Gość: Klara IP: *.208-117-1.static.steadfast.net 02.12.10, 10:35
    i moherowe berety 5 grudnia! Kaczyński jest dowodem na to jak może wyglądać Sopot jeśli rządzić będzie tam Fułek!
  • zofia.5 02.12.10, 11:54
    Kochane wnuki pamiętajcie o wyborach 5 grudnia Jeśli chcecie aby w Waszym Sopoćku rządził PIS i KURski dajcie na Fułka
    Wasza Babcia
    Gość portalu: Klara napisał(a):

> i moherowe berety 5 grudnia! Kaczyński jest dowodem na to jak może wyglądać Sop
    > ot jeśli rządzić będzie tam Fułek!
  • Gość: Tomek IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.12.10, 11:33
    Jacek Karnowski to "swój człowiek". taki jak my z wadami, ułomnościami, nie wymuskany i nie obnoszący się ze swoją prezydenturą, nieraz szorstki. Jest osobą niezwykle twardą i wytrwałą, konsekwentnie dążącą do wyznaczonego celu, nie poddającą się w najtrudniejszych sytuacjach. Przykładem niech będzie walka o swoje dobre imię z prokuraturą. Przekonany o swojej niewinności ani na chwilę jej nie odpuścił, toczył i toczy z nią otwartą walkę. W mojej ocenie, co również potwierdzają wyroki sądów kolejnych instancji zakończy się ona umorzeniem. Tak z ręką na sercu, kto miałby tyle determinacji i odwagi aby bić się z wszechmocną prokuraturą. Dzięki tym cechom, Sopot dokonał za jego rządów przeskoku cywilizacyjnego. Przyznają to również jego zagorzali przeciwnicy Ale również posiada cechy, które sprawiają, że wielu gotowych jest pójść za nim w ogień: jest niezwykle lojalny, wierny w przyjaźni, gdy ktoś znajduje się w potrzebie angażujący się bez reszty na jego rzecz. Potwierdzają to min. wdowy po św. pamięci Aramie Rybickim i Macieju Płażyńskim, które wspierał od pierwszych chwil od katastrofy smoleńskiej. Można również wspomnieć o sopockim kościele, który mu wiele zawdzięcza. Dlatego się nie dziwię, że w tym ważnym czasie tak wielu ludzi udziela mu wsparcia. Osoby te doskonale znając Jacka Karnowskiego wiedzą bowiem, że na nim nigdy się nie zawiodą
  • Gość: Ziula IP: *.208-117-1.static.steadfast.net 02.12.10, 11:45
    potwierdzam słowa Tomka i apeluje do wyborców: to decyzja na kolejne 4 lata, to wystarczający czas aby zrobić wiele i to od nas zależy czy wiele dobrego czy wręcz przeciwnie, Karnowski jest właściwą osobą na właściwym miejscu, nie zmieniajmy tego!
  • Gość: Sisi IP: *.hosttech.eu 02.12.10, 12:51
    ma być Jankowska, PiSowcy atakują !
  • Gość: Malinka IP: 208.77.19.* 02.12.10, 13:11
    to jest chyba jakiś żart !!
  • Gość: Ala IP: 64.18.130.* 02.12.10, 14:19
    nie dopuśćmy do takiej kliki !!!
  • Gość: fiut IP: 89.78.27.* 02.12.10, 12:55
    bo przecież u Fułka co drugi z PO więc o co niby
    Rudemu chodzi? że aż taki aj-waj
  • Gość: antonina IP: 208.77.23.* 02.12.10, 13:24
    Fułek teraz opiera się na PiSie, który wyraźnie go popiera a na swojego zastępcę szykuje Jankowską
  • Gość: ffff IP: 89.78.27.* 02.12.10, 13:25
    > Fułek teraz opiera się na PiSie, który wyraźnie go popiera a na swojego zastępc
    > ę szykuje Jankowską

no na pewno... dedykuję ci tę stronę:
    www.tvn24.pl/12690,1684557,0,1,senator-po-sie-ugadujemy-ka-na-100-procent,wiadomosc.html
  • Gość: jacek IP: 89.79.63.* 02.12.10, 14:28
    Czuysta bzdura i manipulacja dobra dla idiotów.PiS nie dał sugestii swoim wyborcom żeby głosowali na Fułka a dał do zrozumienia wszystkim uczciwym i inteligentnym sopocianom że nie popierają Karnowskiego w związku z ciążącymi na nim zarzutami,wyborcy czy to PiSu czy PO zagłosują tak jak będą uważali.Oczywiście gazety i kolesie PO mają wyborców za idiotów i manipulują,kręcą i mataczą jak mogą aby tylko zrobić ludziom wodę z mózgu.Dajcie sobie już siana z tym krętactwem bo to nudne i śmieszne.Krętactwo dobre było za komuchów kiedy to puszczało się socjotechnikę w celu osiągnięcia zamierzonego celu dziś robią to samo kolesie Karnowskiego
  • Gość: Mazi IP: *.208-117-1.static.steadfast.net 02.12.10, 14:43
    oczywiście każdy wyborca ma wolny wybór i każdy popiera swojego kandydata, ja osobiście nie wierzę w te głupie sondy, nie wierzę, że są w ogóle tak owe przeprowadzane i przepchane informacjami gazety w tym całym wyborczym cyrku mieszają ile wlezie, tylko od gazety zależy kto kogo popiera, osobiście sądzę i mam nadzieję, że na mecie tej gonitwy i tak na fotelu zasiądzie prezydent Karnowski ot i tyle w temacie.
  • Gość: mieszkanka IP: *.kundenserver.de 02.12.10, 15:45
    prezydentem może być tylko ten kto się na takim stanowisku zna, kto się sprawdził przez 12 lat, nie ma czasu ani powodu aby Fułek mógł przez 4 lata eksperymentować i uczyć się zarządzania tak pięknym kurortem jak Sopot

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka