Dodaj do ulubionych

Zrób zakupy wcześniej. Każdy ma prawo do Wigilii

IP: *.dynamic.chello.pl 21.12.10, 20:43
skarbówka pracuje do 16:00, trzeba brac urlop żeby zrobić wigilie o normalnej porze,od lat nikt nie zwalnia pracowników wczesniej do domu w ten szczegolny dzien
Edytor zaawansowany
  • Gość: adam IP: *.wss.gda.pl 21.12.10, 21:42
    To ja też chcę wolne w ten dzień! Wyłączę kotłownie, zamknę zawory i już. Jak święto to święto dla wszystkich.
  • Gość: Adam IP: 83.209.146.* 21.12.10, 21:49
    autobusow, pracownicy Domu starosci moze tez zamkna kramik i pojda na Wigilie. to jest smieszne. sa zawody, gdzie ludzie pracuja w Wigilie. Zreszta wybieram sie na zakupy w Wigilie.
  • Gość: do Adama IP: *.dynamic.chello.pl 21.12.10, 23:00
    zachorowac możesz w kazdej chwili, podobnie jak rura czy przewód moga ulec uszkodzeniu. Zakupy możesz zrobic wcześniej - kwestia dobrej woli.
    Brak miejsca w gospodzie - pamiętasz? Dlatego Jezus urodził się w stodole. Tez była to kwestia dobrej woli. Znajdź ją. To dają święta.

PS energetycy tez pracują.
  • Gość: Gość IP: *.dynamic.chello.pl 21.12.10, 23:11
    Ja tez pracuje w Wigilię do 13.00 i mam nadzieję, że zdażę jeszcze zrobic jakieś szybkie zakupy.... Przed praca nie zdażę, bo jeszcze zamknięte... Takie zycie
  • Gość: bb IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.10, 22:59
    Hmmmmm u nas w rodzinie dostosowujemy porę wieczerzy Wigilijnej do możliwości osób, które mają dyżury w swoich pracach (kolej, szpital). Czasem oznacza to Wieczerzę o 14, czasem o 22, czasem ... w przeddzień. Trochę elastyczności nie zawadzi.
  • Gość: gosc IP: *.zone4.bethere.co.uk 21.12.10, 23:44
    to mozemy trzeba bylo zrobic wigilie dniem wolnym od pracy - i nie udawac, ze pracujemy? a przestac walczyc o nikomu niepotrzebne swieto trzech kroli
  • Gość: pls IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.12.10, 08:40
    chociaż nie utożsamiam sie ze związkowcami, to uważam, że w tym przypadku mają rację,
    sklepy powinny wczesniej kończyc pracę, bo przecież pracownicy od razu nie wychodzą, rozliczają kasy, porządkuja stanowiska, zabezpieczają sklep itp.
    przed swiętami wiele sklepów przedluzylo godziny otwarcia, więc jest czas na zakupy, bez przesady
  • Gość: seni IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.12.10, 08:45
    Oczywiście, ze niektórzy pracują w Wigilię
    ale to są tzw. sluzby (wyzszej konieczności), czyli policja, slużba zdrowia, energetyka, komunikacja, sluzby drogowe, sluzba graniczna itp.
    sklepy do nich nie należą
  • Gość: fizia IP: 87.204.71.* 22.12.10, 11:11
    Ale masa ludzi pracuje 24.12, bo to normalny dzień pracy (ludzie pracują i do 18, jak zaczynają o 10), a co roku jest "szopka" pt. zamknijmy sklepy wcześniej. A ja się pytam - jeśli ktoś pracuje od 6, a sklepy będą do 14, to kiedy ma np. kupić świeży chleb? Zapewne ktoś "mądry" napisze: "dzień wcześniej", tylko on już nie będzie "świeży".
  • Gość: pracus IP: *.adsl.inetia.pl 22.12.10, 11:34
    Nie niektórzy, tylko wszyscy. To jest normalny dzień pracy.
  • Gość: anna IP: *.pool.t-online.hu 22.12.10, 13:15
    Pierwszy raz mam wrazenie ze Zwiazkowcy robia cos dobrego. Powodzenia
    PS ja tez pracuje w Wigilie, jak wiekoszosc urzednikow

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka