Dodaj do ulubionych

Karnowski wygrywa z Kurskim, a Julke mu zapłaci

IP: 81.145.165.* 13.04.11, 17:37
Pamietam tego palanta , jako wyjatkowego golodupa, jezdzacego jakims rzechem - stuletnim Nissanem ? Szacowna malzonka wowczas chodzila okragly rok w czerwonym sweterku, czerwonych butach i chyba w takich samych rekawiczkach. A tu prosze . Mial kase wtedy ,zeby kupic lesniczowka i wpompowac 300 tysiecy . Podziwu godne panie Kurski . Mieszkanko na strychu na Wojska Polskiego tez sie samo zamienilo na domek ? Istotnie przyjrzalbym siei dochodom tego goscia szanowne CBA. Cps tu nie jest w porzadku .
Edytor zaawansowany
  • Gość: A co na to redakcj IP: *.dynamic.chello.pl 13.04.11, 17:45
    redakcja Rzeczpospolitej, której pan dziennikarz Kubiak koleżka pana Julke rozrabiał sprawę ?
    Wieść gminna niesie, że podobno panowie nawet razem bywali w Egipcie...
  • Gość: delfinek Um IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.11, 18:00
    Pan Kurski uznaje zasadę, ze jak ktoś z przeciwników politycznych ma lekko upaprane rece, to agent wrogiego ukladu. Jednak, gdy pana europosła przylapuje sie na kantach, to rączki są upracowane w patriotyźmie, w działaniu na rzecz dobra wspólnego, dla Polaków(spieszył sie do wyborców na przykład, łamiac zasady ruchu drogowego) itd...
    Hipokryzja bije na łeb nawet Kosciół Katolicki ten nasz pan Kurski.
  • Gość: R.Grajber IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.11, 09:01
    Po co strzepic jezyk.Wiadomo,ze facet za drobne pieniadze da sie powiesic.Ale zastanawia mnie fakt ze wszyscy wiedza kto to jest ale wybieraja go do roznych gremiow.Bo Kurski musi byc gdzies wybierany.Zawsze gdzie placa kase.
  • Gość: Szapołowska ! IP: *.dynamic.chello.pl 13.04.11, 17:56
    Może niebawem w Gdyni ! Englert ją wywalił z Narodowego, bo miast grać w teatrze jawi się w jakimś programie sponsorowanym przez Gdynię i jej prezia Wojtka. Gdynia czeka !!!
  • vbn53 13.04.11, 18:06
    Oby tak dalej. I wtedy te wszystkie kundle będą przepraszać na kolanach Prezydenta Sopotu Jacka Karnowskiego!!!

• Gość: Dobra, dobra IP: *.dynamic.chello.pl 13.04.11, 18:16
    a które to pisarczyki chowały dyktafony tow. Julke, a które z nich wiedziały co na nośnikach podobno sie ma znadować. Współudział się może pokołonić.
  • wojtek-gdansk 13.04.11, 19:59
    Kurski: "Wójt zawiózł mnie do Danielówki. Pustka, jezioro otoczone lasem, domek z pruskiego muru. Od razu zakochałem się w tym miejscu.". Oj tak, miłość do miodku jest silna, więc koryto ciągnie :)
  • Gość: cezar85 IP: *.bb.sky.com 13.04.11, 21:39
    więc bez skrupułów można było wycyganić od skarbu państwa.przekupna k....wa
  • Gość: aga IP: *.net.stream.pl 13.04.11, 22:12
    dlatego wszyscy w zakładach karnych głosują na PO. A sędziowie? zgadnijcie jak?
  • ujnakaczychlapkach 14.04.11, 10:44
    Sugerujesz, że doszło do złamania prawa i sędzia wydał wyrok niedopuszczalny w świetle przedstawionych dowodów? Prokuratura w Gdańsku czeka na zgłoszenie. O ile twoja paranoiczna główka nie boi się, że Platforma przejęła też prokuratury.
  • Gość: milewidziany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.11, 22:23
    Też bym się zakochał w takiej leśniczówce. Ale za wysokie progi .
    Bez takiego swata (z Nadleśnictwa ) mógłbym na moją oblubienicę (lesniczówkę)
    tylko patrzeć z daleka.
  • Gość: Sw.Patryk IP: *.as43234.net 13.04.11, 22:34
    A tak przy okazji panie Kurski , nie ma pan jakies lesniczoweczki za 20 tys PLN?
  • carol4210 13.04.11, 22:50
    Ja tez, Ja tez.
  • Gość: prawdomówna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.11, 00:05
    Karnowski jest THE BEST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Gość: Pytia IP: *.ip.jarsat.pl 14.04.11, 11:12
    Minelo sporo lat ale kazdy,kto wysluchal nagranej rozmowy wie o czym byla.Sad jest niezawisly i podjal decyzje,jaka powzial.Obciazanie Julke to dziwna decyzja.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka