Dodaj do ulubionych

Aprobujące zaskoczenie w oczach autorki

IP: *.zory.vectranet.pl 12.10.12, 18:57
Jak można mówić,że dzieci Michaela są adoptowanymi; to ja już wszystko wiem o autorze ;( ; co Wy macie do seksualności Michaela ?jakoś Lisa nie narzekala,była wręcz uszczęśliwiona; widzę,że spektakl,jego treść jest oparta na bzdurach z tabloidów,jeżeli to było zaczynem do sztuki,to ja dziękuję
Edytor zaawansowany
 • czytakczynie12 12.10.12, 20:29
  Dlaczego zajmujecie się tematem o którym nic nie wiecie. Bazujecie na plotkach, nie na faktach. Choroba skóry Michaela- oto przyczyna zmiany jego koloru skóry. Zbyt prozaiczna i nudna dla mediów, ale takie są fakty, zresztą już potwierdzone. Musiał umrzeć, by raport z autopsji pokazał prawdę. Nawet media w Ameryce poinformowały o tym fakcie. Mogliście chociaż skonsultować się z kilkoma fanami, którzy najlepiej i najwięcej wiedzą o Michaelu. Fani ułatwiliby wam poznanie Michaela.
 • Gość: marlena IP: *.aster.pl 13.10.12, 00:46
  Jakże ubodzy intelektualnie są ludzie , którzy chodzą na takie sztuki ? Rzeczywiście sztuka schodzi na psy !
 • Gość: marjol IP: *.aster.pl 13.10.12, 00:48
  KŁAMSTWA , KŁAMSTWA , KŁAMSTWA ....Tym karmi się dzisiaj widza , czy to w TV , czy w teatrze [ nie wiem czy użyłam prawidłowej nazwy ?] Teatr ???
 • Gość: sunflower IP: *.gjl.osi.pl 13.10.12, 07:42
  Coż to za popelina dla mało inteligentnych? Poziom spektaklu tragiczny, o ilość przekłamań w nim nie wspomnę, bo to jeden wielki wymysł chorych (chyba?) twórców, nie mający kompletnie nic wspólnego z rzeczywistością. Tę pseudo psychologiczną analizę "na odległość", osoby której się w życiu na oczy nie widziało, a do tego jak widać ma się o niej zerową wiedzę, to sobie państwo mogą wsadzić... Tylko ciemy plebs to "kupi".
 • Gość: abc chemicada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.10.12, 20:58
  > Tylko ciemny plebs to "kupi".<
  Wydaje mi się, że taki przekaz (pana reżysera i jego aktorów) skierowany jest do ludzi, którzy nie potrafią myśleć samodzielnie...smutne, że bezmyślny przemysł pogardy jest tak nagminnie uprawiany wobec Michaela Jacksona (i nie tylko wobec Niego) ...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka