Dodaj do ulubionych

Jest praca w policji. Sprawdź, ile można zarobić

IP: *.dynamic.chello.pl 02.01.13, 09:57
szkoda ze sie blazejek z kwp nie wypowiedzial nieco obszerniej, a szczegolnie o swoich przywilejach jako synek kogos tam z policji, co blazejku? niezle plecy....
Edytor zaawansowany
  • plusik36 02.01.13, 13:35
    Dobrze że podali oficjalne zarobki. Czyli ile do ręki. Często te zarobki będą do końca służby. Awans jest z natury trudny ze względu na ilość miejsc. Teraz wszystkich zazdrośników zapraszam. Przecież po 20 latach ( o ile się nie mylę według nowych zasad) można przejść na emeryturę 45% tego co jest do ręki. Normalnie żyć nie umierać takie kokosy. Jedyne co jest dobrym w tym że wypłata jest gwarantowana co miesiąc. Ale nie oszukujmy się teraz jest 10 na jedno miejsce szkolenie wytrwa połowa. Przez 5 lat wykruszą się tacy co znajdą lepszą pracę (dla tego są takie potrzeby). Szkoła w Słupsku naprawdę szkoli spore ilości policjantów. Tylko życie weryfikuje w sposób jak pisałem powyżej.
  • Gość: Majkel IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.01.13, 15:09
    To tak jak oświacie. Też wszyscy plują jak nam dobrze, a tymczasem to praca dla matek z bogatymi mężami (bo dziecko można odebrać wcześniej ze szkoły, zaopiekować na wakacje itp).
  • Gość: gaz IP: *.acn.waw.pl 02.01.13, 18:59
    Gość portalu: Majkel napisał(a):

> To tak jak oświacie. Też wszyscy plują jak nam dobrze, a tymczasem to praca dla
    > matek z bogatymi mężami (bo dziecko można odebrać wcześniej ze szkoły, zaopiek
    > ować na wakacje itp).

Pokaż gacie! Nie wstydź się walenia w pampersy mając 16 lat!!!

P.s.Trzeba było iść do oświaty.
  • art.usa 02.01.13, 16:21
    A dziś masz prace w Policji, lepiej znać parę języków (Od sąsiadki nie wystarczy)
    by tam harować.

Jak do mnie dzwonił kolega z Westfalii,
    O czwartej rano ktoś zadzwonił na policję i zameldował złodziejstwo,
    Policja podjechała, obeszła teren, wróciła do auta policyjnego,
    ale przy wozie policyjnym nie było już pokryw od kuł i anteny nadawczej.

--
    Czas jest duszą świata.
    Wszystko co człowiek zwierzętom robi,
    wróci na człowieka spowrotem.
    (Pythagoras z Samos 570p.n.e.-510p.n.e.)
  • bmiara 02.01.13, 16:31
    Tak na logikę, skoro jest tak dużo chętnych, to powinni obniżyć pensję nowoprzyjmowanym. Wybrać spośród tych, którym taka obniżka będzie odpowiadać. Nawet jeśli zostanie "tylko" 2 kandydatów na 1 miejsce, to powinno dać się wybrać tych odpowiednich.
  • stefan4 02.01.13, 17:00
    bmiara:
    > Tak na logikę, skoro jest tak dużo chętnych, to powinni obniżyć pensję
    > nowoprzyjmowanym.

Albo podwyższyć wymagania. Gdyby dało się jakoś podwyższyć ich poziom etyczny i troskę o interes publiczny, to wolałbym na to płacić podatki niż je oszczędzić na niskich pensjach policjanta, a potem stracić na wymuszonym przez niego haraczu.

Tylko czy ten poziom etyczny da się podwyższyć? Hmmm...

- Stefan
    Zwalczaj biurokrację!
  • Gość: szyderca akademick IP: *.ksi-system.net 02.01.13, 17:39
    etat i zarobek niezła rzecz, tylko jak potem uczciwy człowiek ma spojrzeć w oczy rodzinie i sąsiadom? że za tę parę groszy będzie się wysługiwał władzy, gnębił współobywateli by minister finansów miał załataną dziurę w budżecie na bzdurne wydatki a wiecznie uśmiechnięta władza mogła mieć lepszy PR pokazujący "zwalczanie elementu aspołecznego". Na koniec wyślą z tarczą i pałą na protestującego sąsiada - robotnika, bo nie dał się wylać z pracy bez zapłaty? Ale przez palce trzeba będzie patrzeć jak Rychu i Zbychu z kogutem na dachu oddalają się "po znajomości z pą presidą"? Pytanie zawsze: czy takie rzeczy warto robić za takie wynagrodzenie?
  • Gość: Ryzy z Torunia IP: *.dip.t-dialin.net 02.01.13, 23:59
    Akademik a poziom niedorozwiniętego oborowego.
  • sselrats 02.01.13, 18:56
    strona jest lewa.
  • Gość: Pytanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.13, 20:12
    Witam,

Mam takie pytanie. W 2007 roku spowodowałem wypadek samochodowy, była by to zwykła stłuczka, jednak pech chciał że dziewczyna prowadząca drugie auto rozcięła sobie dłoń i miała 2 szwy. Czyli uszczerbek powyższej 7 dni, więc kwalifikacja oczywista. Wyrok 6 m-cy w zawieszeniu na 2 lata, 500 zł grzywny. Od razu zapłaciłem, spotkałem też raz kuratora. Chciałbym podjąć pracę w służbach mundurowych, ale nie wiem czy kiedykolwiek będę mógł to zrobić?
  • Gość: MK IP: *.retsat1.com.pl 06.01.13, 23:31
    Jeśli jest to przestępstwo nieumyślne a pewnie tak jest to możesz składać papiery.
  • sselrats 02.01.13, 21:16
    ...
  • Gość: akn IP: *.adsl.inetia.pl 02.01.13, 21:34
    jest kraj POlicyjny
  • Gość: Ryzy z Torunia IP: *.dip.t-dialin.net 03.01.13, 00:03
    Nie ośmieszaj się.W policyjnym kraju nigdy byś tych swoich idiotyzmów nie napisał.
  • Gość: PYTAM ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.13, 17:07
    robi się kraj POlicyjny, więcej być nie może, a wszystko będzie płacone z coraz wyższych POdatków, brawo ekipo rządząca. Nie lepiej mniej, a lepszych, oddanych oraz wysportowanych i dobrze wyszkolonych ?!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka