Dodaj do ulubionych

Zapomniana dzielnica. Czy Streetwaves uratuje O...

IP: *.elk.mm.pl 25.04.13, 01:34
mam nadzieję że Olszynka pójdzie śladem Letnicy czy Dolnego Miasta, może wreszcie coś się ruszy i miasto przekaże konkretne fundusze na rewitalizację tego terenu... chociaż patrząc po polityce miasta - jeszcze wiele lat może upłynąć zanim coś się ruszy
Edytor zaawansowany
  • ax222 25.04.13, 07:41
    No toż się ruszyło. Kanalizę macie, drogi trochę poprawione. Basenu się zachciewa? No litości....
  • Gość: BOZESIA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.13, 15:01
    A co to basen ?nasze społeczenstwo z Olszynki jest gorsze niz np,, Chełmu .. pływalnia to teraz zaden luksus starsi ,młodziez i dzieci np. by z niej korzystali :)
  • Gość: ax222 IP: 78.30.113.* 25.04.13, 21:45
    No jasne. Żaden luksus. Bardziej ludne dzielnice typu Orunia Górna jego nie posiadają, a Olszynce się zachciewa...
  • Gość: BOZESIA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.13, 13:56
    Widocznie ludnosc Olszynki bardziej sie interesuje kultura i sportem .A ta ludna Orunia Górna .......... dla mnie moze jej sie zachciec nawet miec Sejm na dzielnicy nic mi do tego ( rozumiem ta złosliwosc blokowiska sa straszne ):)
  • Gość: Dolnomiejski IP: *.dynamic.chello.pl 27.04.13, 16:43
    Dolne Miasto to miejsce zapomniane nie tylko przez Boga i ludzi, ale przede wszystkim tzw. władze miasta, które to przed laty obiecywały cuda-wianki w ramach rewitalizacji, a tymczasem dotąd nie ruszyły palcem w bucie. Jedna Łaźnia nic tu nie zmienia, zaś gospodarka komunalna to w wykonaniu znanego wiceprezydenta i jego świty to dno i trzy metry mułu. Nasycenie Łąkowej i okolic menelami, obszczymurami i żulami nie ma sobie równych. Bydło powinno się wyprowadzać do obór, chlewów albo na pole, a tymczasem funduje się mu milutkie mieszkanka komunalne lub socjalne. Obiecanki-cacanki, bo niedługo wybory, prawda? Więc teraz trzeba uśmiechnąć się do innych naiwnych, a Olszynka jeszcze nie była śmigana na okoliczność wyborów.
  • Gość: BOZESIA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.13, 17:50
    to tez prawda :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka