Dodaj do ulubionych

spadek adwokat Gdańsk, Trójmiasto

23.01.19, 00:14
Mecenas Igor Klimkowski? Czy ktoś zna?
Edytor zaawansowany
  • prybski 25.01.19, 22:02
    Witaj! Miałem okazję współpracować z panem mec. Klimkowskim i mogę powiedzieć, że bardzo profesjonalnie podchodzi do klienta, jest skrupulatny i niezwykle skuteczny w działaniu. Ja byłem zadowolony.
  • maki1o1 28.01.19, 20:45
    Korzystałem z usług Pana Igora w sprawie cywilnej (umowa) - otrzymałem rzeczową poradę. Komunikacja bdb, widać dużą dbałość o szczegóły nawet przy niewielkich sprawach 
  • tomnowo 30.01.19, 16:57
    Znam bardzo dobrze prowadził min. moją sprawę rozwodową i sprawę o zachowek. Mi przypasował więc ze swojej strony moge polecić ale myślę że najlepiej zadzwonić i samemu ocenić. tel gdbyś potrzebował 600 365 228
  • aisa45 03.03.19, 22:26
    Również mogę polecić. Bardzo dobry adwokat. Przyjemny w kontakcie. Duża wiedza.
  • rycerzu 10.03.19, 12:16
    Pan Igor to fachowa, rzetelna pomoc prawna. Naprawdę skuteczny adwokat, który wyciągnął mnie z dużych kłopotów. Polecam!!!
  • rycerzu 10.03.19, 12:18
    Mecenas Klimkowski to specjalista w swojej dziedzinie najwyższych lotow. Bardzo mi pomógł za co jestem mu ogromnie wdzięczny i polecam innym
  • Gość: Karolina Pawelczuk IP: *.play-internet.pl 29.03.19, 00:07
    Ja ze swojej strony zdecydowanie polecam mecenasa Igora Klimkowskiego. Prawnik jak mało kto... W mojej ocenie wybitny fachowiec. Prowadził moja sprawę o podział majątku wspólnego i dzięki niemu uzyskałam prawie cały majątek. Męża BYŁEGO puścił jak to się mówi w samych skarpetach. Nadto czułam się przy nim bezpiecznie. Reagował na każde pyskowki strony przeciwnej. Poleciła go dalej koleżance do sprawy alimentacyjnego i wiem że też jest bardzo zadowolona więc polecam. Nr do mecenasa 600365228 nie wiem czy aktualny ale próbuj.
  • Gość: Weronika Kalosz IP: *.internetia.net.pl 02.04.19, 20:02
    Znam i polcam. Zwłasza do spraw cywilny. W moim przypadku prowadził sprawę o podział majątku wspólnego. Nie będe ukrywała ale jestem BARDZO zadowolona. Do mecenasa trafiłam z polecenia i sie nie zawiodłam pozytywnymi opiniami o nim. Polecam
  • Gość: Maria IP: *.adsl.inetia.pl 04.04.19, 10:13
    RÓwnież znam i polecam. Wcale się nie dziwię tylu pozytywnym opinią o nim.
  • Gość: Lena IP: 194.99.105.* 16.04.19, 17:07
    Sprawdź Michała Koralewskiego z kancelarii Iwo Klisz. Bardzo konkretny człowiek, pomógł mi przejść przez rozwód. Szycha w branży ;)
  • doctor_pit 22.04.19, 19:20
    To w 100% adwokat z powołania-ma dużą wiedzę i potrafi rozmawiać. Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć że jest zaangażowany w sprawę, dopytuje, słucha i tłumaczy. Informuje jak sprawa wygląda jakie są szanse, ile może trwać. Dzięki temu dokładnie rozumiałem co i jak będzie się działo. Nie czułem, że tylko kasa jest najważniejsza. Polecam jak najbardziej.
  • Gość: magtro IP: *.play-internet.pl 23.04.19, 15:36
    Zgadzam sie z doctor_pit. Mecenas Klimkowski to znany prawnik z dużym doświadczeniem zawodowym i wszechstronnym wykształceniem. Dzięki niemu wygrałam sprawę o unieważnienie testamentu.
  • Gość: ziombel IP: 185.174.156.* 02.05.19, 16:34
    Szukam adwokata a najlepiej kancelarii prawników we Wrocławiu
  • Gość: wera IP: *.stooldeer.us 04.05.19, 10:47
    hmm no kancelaria klisz i wspólnicy jest najlepsza. właśnie mecenas Koralewski, który przyjmuje w tu u nas w gdańsku na czopowej jest z tej kancelarii. ja sie nie zawiodlam
  • Gość: sylwu IP: *.play-internet.pl 06.05.19, 14:41
    Korzystałam co prawda dość dawno temu - ale mnie nie zawiodł, bardzo profesjonalnie podszedł do sprawy spadkowej a później podziału spadku. W najbliższym czasie czeka mnie też sprawa rodzinna ale w końcu trzeba poukładać :-) Na pewno skorzystam z usług kancelarii pana mecenasa Klimkowskiego.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.